0

Idą, idą, jeden z pałą, drugi z dzidą...
https://burze.dzis.net/?page=mapa

0

@Bykunn

Część z tych którzy uczęszczają na obecną i tak są de facto umysłowo odcięci (marnotrastwo środków, zaniżanie średniej etc.). Reszta wybierze to co jej pasuje i za to zapłaci bezpośrednio na nauczycieli, a nie z podatków na nauczycieli i urzędników. W tym momencie jest masówka, która bardzo słabo przekłada się na dokonania naukowe i patenty.

0

@DonMatteo901

Oczywiście taki Pakul jeden z drugim się oburza na plan, ale i tak głosuje za jego sporządzaniem. Edukacja powinna być prywatna wtedy Pakul skupiłby się w 100% na tym co go pasjonuje np. na technice na WFie bez jeb...go origami :)

1

@DonMatteo901

Czy wszystkie te przedmioty są od pierwszej klasy?

4

@Jaca27

trenerzy? trener jest rozliczany z wyników, a nie szukania talentów w meczu o punkty, ciekawszym byłoby poznać geniusza, który wymyślił taki przepis

0

@PrinceDamon

Leo, dobrze ci radzę, wyjedź z miasta na jakiś czas, aż sprawa trochę przycichnie ;)

0

@AdiBarca87

Co może pójść nie tak?

1

@kerouac

wiele dzieci będzie miało po tym traumę do końca życia

1

@vangoor

sędziowie w PL będą musieli dostać polecenie specjalnej ochrony gwiazdora, w przeciwnym razie temtejsi drwale zaraz wyeliminują go na pół roku z gry

1

Messi: Nie ma pucharów w tym roku, to nie ma kasy za transfer. Adios.
Bartek: Que? Potrzymaj mi stołek.

0

@grabor8

Dla niektórych taki wypad to pewnie jak wyprawa Kowalskiego do osiedlowego sklepu.

9

Lautaro, jak ty mnie teraz zaimponowałeś.

0

@XBlairrX

LaLiga nie jest stroną w sporze, ale zapewne zna zapisy. Po prostu jest to kolejna opinia, jakich wiele w tym czasie. O tyle lepsza, że rzekomo poparta analizą treści kontraktu. LaLiga to nie sąd, więc niczego tu rozstrzygnąć nie może. Pod pistoletem mają Leona wyciągnąć z domu i za uszy zaciągnąć na boisko? Nie chce to nie, jeśli ma do tego prawo, to OK, a jeśli nie, to wcześniej czy później poniesie tego konsekwencje.

0

@Sysia11

Jeśli obecny kontrakt (który notabene już zerwał) za obustronną zgodą mu to umożliwiał, a on by go nie przedłużył, to dlaczego miałby nie odejść za darmo?

0

@XBlairrX

Nie rozumiesz. Klub oczywiście twierdzi co innego (i być może ma rację, nie mamy wglądu w zapisy kontraktu), ale o tym kto ma rację ostatecznie może zdecydować dopiero sąd, jeśli żadna ze stron nie ustąpi (na co aktualnie się nie zanosi) przyznając się tym samym do porażki swojego stanowiska. Z Neymarem kwestię premii za podpis rozstrzyga/rozstrzygnął sąd.

0

@XBlairrX

Jeśli uznał ze swoimi prawnikiami, że rozwiązał kontrakt, to nie za bardzo rozumiem w jakim celu miałby się tu jeszcze pojawiać. Przynajmniej w tym są na razie (i powinni być w dalszym ciągu) konsekwentni.

1

@IronSanHybrid

mamo, jeszcze raz, jeszcze raz

0

@matirix20

Szanse minimalne, ale jednak wierzę, że przylecą kosmici i podmienią 33-letniego Messiego na 23-letniego.

0

@contowsky

Dawaj skan burofaxu z tym całkiem dobrym dealem.

2

@creativeopinion

"Juz nie wazne czy Messi zdazyl w terminie czy nie..."

A podpisałeś ty chłopie w życiu chociaż jedną umowę?

0

W pierwszej chwili myślałem, ze chodzi o snooker...



Wojciech O'sullivan vs Krzysztof Selby

0

@klaudiusz_blau

Nauczy się jak odmienić "być" w języku Szekspira.

0

@avanes

Po familiadzie? Co to za sztuka po familiadzie? Po familiadzie to każden gupek potrafi.

0

@LuismessiJr

Wychodzi na to, że nie chce przestrzegać umowy którą podpisał. Niejeden by tak chciał.

0

Madre: Dajcie już Leosiowi spokój. He dindu nuffin.

2

@kerouac

Może jeszcze rośnie, więc kupił z zapasem.

0

@Ghotti
Zgodnie z zapisami w kontrakcie miał pojawić się cały na biało.

0

@Barcza223
$ity podało, że czysty.

25

"Dwadzieścia lat trwa budowanie reputacji. Jej zrujnowanie może potrwać 5 minut."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?