covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idą, idą, jeden z pałą, drugi z dzidą...
https://burze.dzis.net/?page=mapa
0
@Bykunn
Część z tych którzy uczęszczają na obecną i tak są de facto umysłowo odcięci (marnotrastwo środków, zaniżanie średniej etc.). Reszta wybierze to co jej pasuje i za to zapłaci bezpośrednio na nauczycieli, a nie z podatków na nauczycieli i urzędników. W tym momencie jest masówka, która bardzo słabo przekłada się na dokonania naukowe i patenty.
0
@DonMatteo901
Oczywiście taki Pakul jeden z drugim się oburza na plan, ale i tak głosuje za jego sporządzaniem. Edukacja powinna być prywatna wtedy Pakul skupiłby się w 100% na tym co go pasjonuje np. na technice na WFie bez jeb...go origami :)
1
@DonMatteo901
Czy wszystkie te przedmioty są od pierwszej klasy?
4
@Jaca27
trenerzy? trener jest rozliczany z wyników, a nie szukania talentów w meczu o punkty, ciekawszym byłoby poznać geniusza, który wymyślił taki przepis
0
@PrinceDamon
Leo, dobrze ci radzę, wyjedź z miasta na jakiś czas, aż sprawa trochę przycichnie ;)
0
@AdiBarca87
Co może pójść nie tak?
1
@kerouac
wiele dzieci będzie miało po tym traumę do końca życia
1
@vangoor
sędziowie w PL będą musieli dostać polecenie specjalnej ochrony gwiazdora, w przeciwnym razie temtejsi drwale zaraz wyeliminują go na pół roku z gry
1
Messi: Nie ma pucharów w tym roku, to nie ma kasy za transfer. Adios.
Bartek: Que? Potrzymaj mi stołek.
0
@grabor8
Dla niektórych taki wypad to pewnie jak wyprawa Kowalskiego do osiedlowego sklepu.
9
Lautaro, jak ty mnie teraz zaimponowałeś.
0
@XBlairrX
LaLiga nie jest stroną w sporze, ale zapewne zna zapisy. Po prostu jest to kolejna opinia, jakich wiele w tym czasie. O tyle lepsza, że rzekomo poparta analizą treści kontraktu. LaLiga to nie sąd, więc niczego tu rozstrzygnąć nie może. Pod pistoletem mają Leona wyciągnąć z domu i za uszy zaciągnąć na boisko? Nie chce to nie, jeśli ma do tego prawo, to OK, a jeśli nie, to wcześniej czy później poniesie tego konsekwencje.
0
@Sysia11
Jeśli obecny kontrakt (który notabene już zerwał) za obustronną zgodą mu to umożliwiał, a on by go nie przedłużył, to dlaczego miałby nie odejść za darmo?
0
@XBlairrX
Nie rozumiesz. Klub oczywiście twierdzi co innego (i być może ma rację, nie mamy wglądu w zapisy kontraktu), ale o tym kto ma rację ostatecznie może zdecydować dopiero sąd, jeśli żadna ze stron nie ustąpi (na co aktualnie się nie zanosi) przyznając się tym samym do porażki swojego stanowiska. Z Neymarem kwestię premii za podpis rozstrzyga/rozstrzygnął sąd.
0
@XBlairrX
Jeśli uznał ze swoimi prawnikiami, że rozwiązał kontrakt, to nie za bardzo rozumiem w jakim celu miałby się tu jeszcze pojawiać. Przynajmniej w tym są na razie (i powinni być w dalszym ciągu) konsekwentni.
1
@IronSanHybrid
mamo, jeszcze raz, jeszcze raz
0
@matirix20
Szanse minimalne, ale jednak wierzę, że przylecą kosmici i podmienią 33-letniego Messiego na 23-letniego.
0
@contowsky
Dawaj skan burofaxu z tym całkiem dobrym dealem.
2
@creativeopinion
"Juz nie wazne czy Messi zdazyl w terminie czy nie..."
A podpisałeś ty chłopie w życiu chociaż jedną umowę?
0
@Transu96
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_f9V8LiCbQPSMmYxDP7AcT3FXmNFOTGVV.jpg
0
W pierwszej chwili myślałem, ze chodzi o snooker...
Wojciech O'sullivan vs Krzysztof Selby
0
@klaudiusz_blau
Nauczy się jak odmienić "być" w języku Szekspira.
0
@avanes
Po familiadzie? Co to za sztuka po familiadzie? Po familiadzie to każden gupek potrafi.
0
@LuismessiJr
Wychodzi na to, że nie chce przestrzegać umowy którą podpisał. Niejeden by tak chciał.
0
Madre: Dajcie już Leosiowi spokój. He dindu nuffin.
2
@kerouac
Może jeszcze rośnie, więc kupił z zapasem.
0
@Ghotti
Zgodnie z zapisami w kontrakcie miał pojawić się cały na biało.
0
@Barcza223
$ity podało, że czysty.
25
"Dwadzieścia lat trwa budowanie reputacji. Jej zrujnowanie może potrwać 5 minut."