covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jaca27
Karakanie ty, przestań nam okres przygotowawczy prześladować.
1
@Janas11224
Dość mało wyszukana rozrywka. Domyślam się, że taka zapiekanka piecze dwa razy.
1
@szela1899
K-l-a-u-z-i-u-l-a
0
@neeed
To oczywiste, że klub powinien zgodzić się na odejście Vidala za free, przecież on też zgodził się na covidową obniżkę. Coś za coś, bądźmy dżentelmenami ;)
0
@equwesta
W sumie racja. Może graliby bardziej drużynowo, a nie na jednego dyrygenta. Na obrońców Napoli jeden rajd wystarczył, na pakerów z Bayernu okazało się to już niewystarczające. Tak czy inaczej mowa jest o hipotetycznym punkcie widzenia Leona.
0
@FC1899Barca
ekipa BMW = Bierni Mierni ale Wierni
0
@PatrykBarca
Od początku czerwca jest przecież kilka miesięcy. Przygotowania i decyzje na następny sezon nie zostałyby wówczas jeszcze podjęte. Całe okienko byłoby do zagospodarowania. Oczywiście covid nieco wszystko skomplikował, ale tego nikt nie mógł przewidzieć.
1
@Qaz123
Zacznijmy od tego, że nie jesteśmy kolegami i nie sądzę byśmy kiedykolwiek nimi zostali. Po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem treści. Klub zgodził się podpisując kontrakt, a nie że za rok będzie podejmował jakąś decyzję. Kminisz?
2
Wszystkie puchary Barcelona zawdzięcza jednemu piłkarzowi... wait. Bolek też podobno sam te komunę (motorówka, płot itd. i dalej poszło). Jakoś tak się stało, że okres największych sukcesów Barcy pokrywa się z największymi sukcesami Hiszpanów (wcześniej było: grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze). Zwracam uprzejmie uwagę, że to Hiszpania została MŚ, a nie Argentyna.
1
@fracek13
Mateo mówi, że nikogo nie ma w domu.
1
Klub zgodził się na odejście za darmo, ale za rok, by w momencie nieprzedłużenia kontraktu móc się na taką ewentualność lepiej przygotować. Messi jednak tupie wydziaraną nóżką, że chce teraz i już. Po co w ogóle negocjuje i podpisuje kontrakty. W czerwcu siedział cicho, bo pewnie liczył, że może na odchodne uda się zgarnąć Duży Dzbanek. Gdyby w czerwcu powiedział adios to w sierpniu pewnie by już nie zagrał i szanse na dzbanek jeszcze bardziej by spadły.
0
@IronSanHybrid
Półdrift zakończony dzwonem
0
@PatrychoO
ZieW - Zboczeńcy i ewentualnie Wariaci
0
@MNSbEstEver
Można spróbować tutaj...
https://www.ontrack.com/pl-pl/odzyskiwanie-danych/konsultacja
0
@Fabik87
Oczywiście pływaczki mówiły niskim głosem, bo miały pływać, a nie śpiewać ;)
6
@tristan87
Pani czytająca powinna popracować nad dykcją i płynnością. To dukanie sprawia, że na końcu treneiro równie dobrze mógłby powiedzieć: czy można powtórzyć pytanie? ;)
0
@Berniś
Wszystko to spekulacje bez znajomości zapisów treści kontraktu. Być może jest możliwe jego wcześniejsze zerwanie po opłaceniu kar umownych.
0
@Maker0
Mało opłacalny interes dla klubu. Obniżka trwała bodajże 3 miesiące i przyniosła oszczędności na poziomie 40-50 mln euro (jak donosi prasa). Za Leona można wziąć znacznie więcej i ewentualnie zwrócić zawodnikom "pożyczkę" ;)
0
@th@les
Wiadomo, że obecna rzeczywista wartość jest dużo niższa, ale skoro już taka klauzula się w kontrakcie znalazła (rzekomo, bo nikt póki co skanu nie wkleił) to świetnie nadaje się do blokowania ruchów drugiej strony, gdyby chciano przeprowadzić transakcję z pominięciem klubu.
1
@Bykunn
Zdarzyło mi się zeznawać w sądzie jako świadek i to co ludzie potrafią wygadywać pod wpływem emocji, manipulacji lub wyrachowania przechodzi ludzkie pojęcie, zwłaszcza w sytuacji, gdy dokładnie sam wiesz jak było. Niestety sędzia tego nie wie. Słowo przeciwko słowu to za mało, a twarde, obiektywne dowody z miejsca zdarzenia nie zawsze są dostępne.
0
@Bykunn
Fałszywymi oskarżeniami bardzo łatwo można komuś zniszczyć/skomplikować życie, dlatego mimo wszystkich wad obecnego wymiaru lepiej polegać na osobach posiadających odpowiednie kwalifikacje do wydawania wyroków, nie mówiąc już o rzeczy zupełnie elementarnej jaką jest znajomość akt sprawy.
0
@barcelonaLM
prędko, prędko po doktora, jutro Polska będzie chora ;)
0
@NeroTFP
Wysokość wyroku wskazywałaby na to, że nie zaszło tam nic co kwalifikowałoby się na więcej. Na początek wypadałoby więc zapoznać się z aktami sprawy, gdyż notatka jest bardzo ogólnikowa. Oczywiście antyklerykałom więcej nie potrzeba, by z miejsca kogoś ukamienować. Polski wymiar sprawiedliwości to często kpina w biały dzień, ale nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora. Swoją drogą, skoro dorośli policjanci potrafią w sądzie łgać jak z nut, to co powiedzieć o osobach nastoletnich, łatwo poddających się manipulacji.
1
@Jaca27
Trzeba cierpliwie czekać. Cierpliwy kamień ugotuje, a i skóry tanio nie sprzeda.
0
@yla
W sumie na jeden sezon mógłby jeszcze zostać. W zasięgu jest kilka fajnych rekordów, ale najwyraźniej wiszą mu kalafiorem :)
1
@Colon
Coronavirus wysłał burofax, że odchodzi razem z Messim.
1
@pingus_216
Ciekawe jak wygląda polityka transferowa KTS Weszło/Wyszło/Poszło.
9
Od jednej porażki Legii w tygodniu lepsze są tylko dwie porażki.
1
@patry295
Być może to nawet on finansuje tę całą plandemię. Siedźcie w domach, wszystko wam przywieziemy ;)
0
@patry295
Biorąc pod uwagę tempo dodruku zielonej makulatury myślę, że niejeden zostanie bulionerem (Zimbabwe Copyright) ;)