2

@Jaca27

Karakanie ty, przestań nam okres przygotowawczy prześladować.

1

@Janas11224

Dość mało wyszukana rozrywka. Domyślam się, że taka zapiekanka piecze dwa razy.

1

@szela1899

K-l-a-u-z-i-u-l-a

0

@neeed

To oczywiste, że klub powinien zgodzić się na odejście Vidala za free, przecież on też zgodził się na covidową obniżkę. Coś za coś, bądźmy dżentelmenami ;)

0

@equwesta

W sumie racja. Może graliby bardziej drużynowo, a nie na jednego dyrygenta. Na obrońców Napoli jeden rajd wystarczył, na pakerów z Bayernu okazało się to już niewystarczające. Tak czy inaczej mowa jest o hipotetycznym punkcie widzenia Leona.

0

@FC1899Barca

ekipa BMW = Bierni Mierni ale Wierni

0

@PatrykBarca

Od początku czerwca jest przecież kilka miesięcy. Przygotowania i decyzje na następny sezon nie zostałyby wówczas jeszcze podjęte. Całe okienko byłoby do zagospodarowania. Oczywiście covid nieco wszystko skomplikował, ale tego nikt nie mógł przewidzieć.

1

@Qaz123

Zacznijmy od tego, że nie jesteśmy kolegami i nie sądzę byśmy kiedykolwiek nimi zostali. Po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem treści. Klub zgodził się podpisując kontrakt, a nie że za rok będzie podejmował jakąś decyzję. Kminisz?

2

Wszystkie puchary Barcelona zawdzięcza jednemu piłkarzowi... wait. Bolek też podobno sam te komunę (motorówka, płot itd. i dalej poszło). Jakoś tak się stało, że okres największych sukcesów Barcy pokrywa się z największymi sukcesami Hiszpanów (wcześniej było: grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze). Zwracam uprzejmie uwagę, że to Hiszpania została MŚ, a nie Argentyna.

1

@fracek13

Mateo mówi, że nikogo nie ma w domu.

1

Klub zgodził się na odejście za darmo, ale za rok, by w momencie nieprzedłużenia kontraktu móc się na taką ewentualność lepiej przygotować. Messi jednak tupie wydziaraną nóżką, że chce teraz i już. Po co w ogóle negocjuje i podpisuje kontrakty. W czerwcu siedział cicho, bo pewnie liczył, że może na odchodne uda się zgarnąć Duży Dzbanek. Gdyby w czerwcu powiedział adios to w sierpniu pewnie by już nie zagrał i szanse na dzbanek jeszcze bardziej by spadły.

0

@IronSanHybrid

Półdrift zakończony dzwonem

0

@PatrychoO

ZieW - Zboczeńcy i ewentualnie Wariaci

0

@MNSbEstEver

Można spróbować tutaj...
https://www.ontrack.com/pl-pl/odzyskiwanie-danych/konsultacja

0

@Fabik87



Oczywiście pływaczki mówiły niskim głosem, bo miały pływać, a nie śpiewać ;)

6

@tristan87

Pani czytająca powinna popracować nad dykcją i płynnością. To dukanie sprawia, że na końcu treneiro równie dobrze mógłby powiedzieć: czy można powtórzyć pytanie? ;)

0

@Berniś

Wszystko to spekulacje bez znajomości zapisów treści kontraktu. Być może jest możliwe jego wcześniejsze zerwanie po opłaceniu kar umownych.

0

@Maker0

Mało opłacalny interes dla klubu. Obniżka trwała bodajże 3 miesiące i przyniosła oszczędności na poziomie 40-50 mln euro (jak donosi prasa). Za Leona można wziąć znacznie więcej i ewentualnie zwrócić zawodnikom "pożyczkę" ;)

0

@th@les

Wiadomo, że obecna rzeczywista wartość jest dużo niższa, ale skoro już taka klauzula się w kontrakcie znalazła (rzekomo, bo nikt póki co skanu nie wkleił) to świetnie nadaje się do blokowania ruchów drugiej strony, gdyby chciano przeprowadzić transakcję z pominięciem klubu.

1

@Bykunn

Zdarzyło mi się zeznawać w sądzie jako świadek i to co ludzie potrafią wygadywać pod wpływem emocji, manipulacji lub wyrachowania przechodzi ludzkie pojęcie, zwłaszcza w sytuacji, gdy dokładnie sam wiesz jak było. Niestety sędzia tego nie wie. Słowo przeciwko słowu to za mało, a twarde, obiektywne dowody z miejsca zdarzenia nie zawsze są dostępne.

0

@Bykunn

Fałszywymi oskarżeniami bardzo łatwo można komuś zniszczyć/skomplikować życie, dlatego mimo wszystkich wad obecnego wymiaru lepiej polegać na osobach posiadających odpowiednie kwalifikacje do wydawania wyroków, nie mówiąc już o rzeczy zupełnie elementarnej jaką jest znajomość akt sprawy.

0

@barcelonaLM

prędko, prędko po doktora, jutro Polska będzie chora ;)

0

@NeroTFP

Wysokość wyroku wskazywałaby na to, że nie zaszło tam nic co kwalifikowałoby się na więcej. Na początek wypadałoby więc zapoznać się z aktami sprawy, gdyż notatka jest bardzo ogólnikowa. Oczywiście antyklerykałom więcej nie potrzeba, by z miejsca kogoś ukamienować. Polski wymiar sprawiedliwości to często kpina w biały dzień, ale nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora. Swoją drogą, skoro dorośli policjanci potrafią w sądzie łgać jak z nut, to co powiedzieć o osobach nastoletnich, łatwo poddających się manipulacji.

1

@Jaca27

Trzeba cierpliwie czekać. Cierpliwy kamień ugotuje, a i skóry tanio nie sprzeda.

0

@yla

W sumie na jeden sezon mógłby jeszcze zostać. W zasięgu jest kilka fajnych rekordów, ale najwyraźniej wiszą mu kalafiorem :)

1

@Colon

Coronavirus wysłał burofax, że odchodzi razem z Messim.

1

@pingus_216

Ciekawe jak wygląda polityka transferowa KTS Weszło/Wyszło/Poszło.

9

Od jednej porażki Legii w tygodniu lepsze są tylko dwie porażki.

1

@patry295

Być może to nawet on finansuje tę całą plandemię. Siedźcie w domach, wszystko wam przywieziemy ;)

0

@patry295

Biorąc pod uwagę tempo dodruku zielonej makulatury myślę, że niejeden zostanie bulionerem (Zimbabwe Copyright) ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?