3

@Mathew86

Milton Friedman, noblista w dziedzinie ekonomii, podkreślał, że są cztery sposoby wydawania pieniędzy:

➡ Pierwszy sposób to jest wydawanie swoich pieniędzy na własne potrzeby. No to jest efektywny sposób i to są nasze pieniądze, ciężko je zarobiliśmy, więc nie chcemy ich roztrwonić, wydajemy oszczędnie, no i wydajemy je celowo, bo swoje potrzeby my sami znamy zawsze najlepiej.

➡ Drugi sposób to jest, wydajemy czyjeś pieniądze na własne potrzeby. To już jest trochę gorszy sposób, no bo znamy dobrze swoje potrzeby, więc wydajemy celowo, ale wydajemy czyjeś pieniądze, więc rozrzutnie.

➡ Trzeci sposób wydawania pieniędzy polega na tym, że wydajemy swoje pieniądze, ale na czyjeś potrzeby. To jest nieefektywny sposób wydawania pieniędzy, bo owszem staramy się wydać jak najoszczędniej, ale nie znamy nigdy dobrze czyichś potrzeb.

➡ Czwarty sposób wydawania pieniędzy to jest sytuacja, w której wydajemy nie swoje pieniądze na czyjeś potrzeby. To jest najgorszy sposób wydawania pieniędzy! I kto wydaje w ten sposób pieniądze systemowo, niezależnie od intencji? Polityk i urzędnik!

0

@Janas11224

Może wolny los, czyli w ich przypadku 50/50.

1

@PeteR10

Suarez poleca YerbaMateo

5

Leo już wie, że kasa Barcy szczęścia nie daje. Podobno ta z $ity też mu nie da, ale on chce to sprawdzić osobiście.

4

@Ghotti

Messi in: strzykawki
Messi out: 700 mln

0

Na pierwszym planie ostatnia nadzieja białych ;)

3

@Mario96w

In the $ity? Yes, yes, yes.

0

@BarcaInfo

Umtiti twierdzi, że z tymi utrudnionymi lotami to jakaś ściema.

0

@Rokita

Drugi starter? ;)

0

Dla Barcy byłoby lepiej gdyby wiadomość brzmiała...

Mateo Messi ma dziś pojawić się w Barcelonie. Syn kapitana Barcelony w środę spotka się z Josepem Marią Bartomeu w celu negocjacji w sprawie przyszłości swojego ojca. [Mateo]

0

@APRA

"Niestety chwilę później pojawiał się stary z doładowaniem."

17

@koksik2700

Burofax od szefa.

0

Dopóki masz odpowiednich wykonawców to DNA jest na pierwszym planie, a reszta zostaje w tyle.

0

@AdiBarca87

Wtedy pojawia się ktoś kto puka od spodu.

0

@Kubox

Albo to nie kapitan, albo to już ten moment ;)

0

@barcelonaLM

Teraz u Łukaszenki sajgon. Trzym się chłopie ;)
https://burze.dzis.net/?page=mapa

0

@Colin94

Może strona nie była jeszcze zaktualizowana. W tej chwili nie ma tam żadnej ikonki.
https://www.flashscore.pl/mecz/zPTfA0sO/#h2h;overall

Te zielono-żółte i czerwono-żółte znaczą remis + wynik końcowy w dogrywce/karnych.

0

@Yanek

Pójdą za nim do PL albo znajdzie bez problemu nowych. To wciąż kluby i sponsorzy zabiegają o jego podpis, a nie na odwrót.

0

@AlwaysBlaugrana

Zamożność to pojęcie względne, być może w Argentynie traktowano ich jako lokalnych bogaczy ;)

0

@pax

Koeman nie urodził się dzisiaj, grał kiedyś w Barcelonie, zna to i owo od środka, więc nie róbmy już z niego takiej sierotki Marysi. Zamiana pensji selekcjonera reprezentacji na kontrakt w FCB z pewnością była warta podjęcia wyzwania. Czy go wypełni, czy nie, to inna sprawa. Przynajmniej bez Leona nikt nie będzie po nim oczekiwał od razu nie wiadomo jakich cudów. Dublet na początek w zupełności wystarczy ;)

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944

"Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną."

0

@macio_944

Chyba szykuje się spektakularna... klapa. Marketing na zasadzie "kup pan cegłę, której świat nie widział jeszcze na oczy i którą być może zobaczy za kilka miesięcy". To nagroda za półprodukt czy jak?

0

@Kubsoleon

Koeman Ufam Tobie

2

@Ramek

Na Boga to on trochę za krótki (nie piję do wzrostu), ale na bożka jak najbardziej się nadaje/nadawał.

0

@macio_944

Czerwoni atakują stolicę od południowego zachodu...
https://burze.dzis.net/?page=mapa

16

Do tego 700 mln dla Barcy i jakieś drobne dla Seniora, i duża bańka pęknie jak nic. UEFA już główkuje jak to wpisać w zasady Fair Play :)

2

Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?