covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca
Jedno rozstrzygnięcie, zwłaszcza po karnych niczego jeszcze nie przesądza. Zwłaszcza gdy kluby są na różnym etapie przygotowań/wzmocnień przed właściwym sezonem.
2
@fcbarcafan19
Z czasem pewnie nieco spadną, przy okazji czyszczenia magazynów. Z tym, że nie jest to kwestia dni, czy tygodni, a raczej miesięcy. Zwłaszcza, że w pierszej kolejności pewnie pojawią się te z droższymi układami (tj. 3070/3080). Już teraz są promocje. Przykładowo MSI z RTX 2070 Super (wydajność zbliżona do RTX 2080) jest w promocji w X-KOM. Produkcja tych układów została niedawno wstrzymana, więc to zapewne ostatnie sztuki z czyszczonych magazynów.
0
Kierunek PL bardzo prawdopodobny. To by tłumaczyło sposób rozstania z klubem przez Leona.
https://pl.wiktionary.org/wiki/wyj%C5%9B%C4%87_po_angielsku
0
@SonBarcaGoku
Za mało iksde. Od razu wiedziałem, że żartujesz.
0
@IronSanHybrid
Podłączył do prądu ;)
0
Turysta do bacy:
-Ile kosztuje ten pies?
-700 milionów.
-Przecież nikt go nie kupi.
Po pewnym czasie turysta do bacy:
-Sprzedaliście psa?
-Tak. Za dwa koty po 350 milionów.
0
@ŁukaszNidzica
Nie wiem jak jest w LM, ale np. w Castoramie z paragonem można bez problemu zwrócić. Podejrzewam, że w LM jest podobnie, bo to bezpośrednia konkurencja. Tylko zwracany towar musi być "w jednym kawałku".
0
@tristan87
Rozwiązanie: AR-15
0
@Bykunn
Transparent nie jest zgromadzeniem i sam się nie porusza.
0
@Bykunn
Ciężarówka to transparent 3D.
0
@Joe_Pesci
Bzdurna generalizacja.
0
@FCBKasza
Ile bramek i asyst miał Messi/Pique?
1
@FCBKasza
Dobrze, że nie trafił bo w rewanżu byłaby manita.
0
@Triv44
Z dychą na plecach zostałby idealną żywą tarczą.
1
Oni twierdzą, że w tym roku podatki płacimy później ;)
https://zzapolowy.com/wp-content/uploads/2017/01/jorge-i-leo.jpg
0
@IronSanHybrid
Naturalna selekcja w akcji.
3
Jedziesz z nimi Bartek, krótko i na temat. Bierz przykład z Pereza. Żadne Raule, Casillasy, czy Ronaldy nie będą rządzić w klubie.
1
[1] Przekreślają i kopią legendę w d...
[2] Trzymają legendę w złotej klatce.
Dom wariatów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mate92 Skoro mógł, to czemu tego nie zrobił i wolał dalej bujać się z tym ch...m projektem? A może liczył, że jakimś cudem uda się wygrać dzbanek, więc nie ma co psuć atmosfery za wczasu, bo w razie porażki będzie na niego? Wolał zaczekać i niezależnie od wyniku wysłać covidowy burofax po zakończeniu rozgrywek.
1
@mindbender84
Równie bezczelny jak pewien brazylijski Turlacz i jego pazerny Don Tatko, którzy liczyli na premię za podpis po tym jak się zmyli do Szejka. Na szczęście się przeliczyli i teraz sami muszą jeszcze dołożyć do tego "kaprysu". Szejk sypie groszem, więc mają z czego ;)
0
@ViscaBarca123
prawie gol, prawie asysta, prawie robi wielką różnicę ;)
0
@Adamski69
W sumie można by jej podać od razu adres jakiejś komendy. Takie "negocjowanie" to prawie jak kradzież w biały dzień ;)
0
@Zbyszard
Brawo Xavier, dawaj na kołcza po Ronaldzie :)
1
@Jacento
chyba na odwrót, jeśli masz skan umowy, to wklej
0
@Jacento
powinien, powinien, wsiadaj w samolot i sam mu daj, tylko jakąś zaliczkę na grzywnę weź
0
@sieracki
tu jest pierwsza część ;)
0
@Misiekam jak masz za małą to do ula wsadź, zaraz ci spuchnie
1
@damian.09 Wujek Gugiel mówi 23.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Paradoks_dnia_urodzin
0
@chrisek79
Pod pistoletem w klubie nikt nikogo nie trzyma. Może podwyżka była za mała?