0

@PatrykBarca

Jedno rozstrzygnięcie, zwłaszcza po karnych niczego jeszcze nie przesądza. Zwłaszcza gdy kluby są na różnym etapie przygotowań/wzmocnień przed właściwym sezonem.

2

@fcbarcafan19

Z czasem pewnie nieco spadną, przy okazji czyszczenia magazynów. Z tym, że nie jest to kwestia dni, czy tygodni, a raczej miesięcy. Zwłaszcza, że w pierszej kolejności pewnie pojawią się te z droższymi układami (tj. 3070/3080). Już teraz są promocje. Przykładowo MSI z RTX 2070 Super (wydajność zbliżona do RTX 2080) jest w promocji w X-KOM. Produkcja tych układów została niedawno wstrzymana, więc to zapewne ostatnie sztuki z czyszczonych magazynów.

0

Kierunek PL bardzo prawdopodobny. To by tłumaczyło sposób rozstania z klubem przez Leona.

https://pl.wiktionary.org/wiki/wyj%C5%9B%C4%87_po_angielsku

0

@SonBarcaGoku

Za mało iksde. Od razu wiedziałem, że żartujesz.

0

@IronSanHybrid

Podłączył do prądu ;)

0

Turysta do bacy:
-Ile kosztuje ten pies?
-700 milionów.
-Przecież nikt go nie kupi.
Po pewnym czasie turysta do bacy:
-Sprzedaliście psa?
-Tak. Za dwa koty po 350 milionów.

0

@ŁukaszNidzica

Nie wiem jak jest w LM, ale np. w Castoramie z paragonem można bez problemu zwrócić. Podejrzewam, że w LM jest podobnie, bo to bezpośrednia konkurencja. Tylko zwracany towar musi być "w jednym kawałku".

0

@tristan87

Rozwiązanie: AR-15

0

@Bykunn

Transparent nie jest zgromadzeniem i sam się nie porusza.

0

@Bykunn

Ciężarówka to transparent 3D.

0

@Joe_Pesci

Bzdurna generalizacja.

0

@FCBKasza

Ile bramek i asyst miał Messi/Pique?

1

@FCBKasza

Dobrze, że nie trafił bo w rewanżu byłaby manita.

0

@Triv44

Z dychą na plecach zostałby idealną żywą tarczą.

1

Oni twierdzą, że w tym roku podatki płacimy później ;)
https://zzapolowy.com/wp-content/uploads/2017/01/jorge-i-leo.jpg

0

@IronSanHybrid

Naturalna selekcja w akcji.

3

Jedziesz z nimi Bartek, krótko i na temat. Bierz przykład z Pereza. Żadne Raule, Casillasy, czy Ronaldy nie będą rządzić w klubie.

1

[1] Przekreślają i kopią legendę w d...
[2] Trzymają legendę w złotej klatce.

Dom wariatów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mate92 Skoro mógł, to czemu tego nie zrobił i wolał dalej bujać się z tym ch...m projektem? A może liczył, że jakimś cudem uda się wygrać dzbanek, więc nie ma co psuć atmosfery za wczasu, bo w razie porażki będzie na niego? Wolał zaczekać i niezależnie od wyniku wysłać covidowy burofax po zakończeniu rozgrywek.

1

@mindbender84

Równie bezczelny jak pewien brazylijski Turlacz i jego pazerny Don Tatko, którzy liczyli na premię za podpis po tym jak się zmyli do Szejka. Na szczęście się przeliczyli i teraz sami muszą jeszcze dołożyć do tego "kaprysu". Szejk sypie groszem, więc mają z czego ;)

0

@ViscaBarca123

prawie gol, prawie asysta, prawie robi wielką różnicę ;)

0

@Adamski69
W sumie można by jej podać od razu adres jakiejś komendy. Takie "negocjowanie" to prawie jak kradzież w biały dzień ;)

0

@Zbyszard

Brawo Xavier, dawaj na kołcza po Ronaldzie :)

1

@Jacento

chyba na odwrót, jeśli masz skan umowy, to wklej

0

@Jacento

powinien, powinien, wsiadaj w samolot i sam mu daj, tylko jakąś zaliczkę na grzywnę weź

0

@sieracki

tu jest pierwsza część ;)


0

@Misiekam jak masz za małą to do ula wsadź, zaraz ci spuchnie

1

0

@chrisek79
Pod pistoletem w klubie nikt nikogo nie trzyma. Może podwyżka była za mała?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?