0

O w mordę jeża. Muszę rozesłać info do sklepów, że będę kupował jak zaoferują mi wszystko za darmo, bo mnie nie stać.

1

@BarcaInfo

piłka musi się przede wszystkim zmęczonej nogi trzymać...

0

@MESSIah16

81 lat temu, 31 sierpnia niemieckie dzieci już wiedziały, że nie idą jutro do szkoły

0

@BarcaInfo

W porządku, nie musi być od razu tradycyjny przelew, płatność online też jest do przyjęcia ;)

1

@lukasbarca86

to sobie lecą w ciepłe kulki

2

@RM13

Fani Realu nie opanowali jeszcze obsługi Caps Locka.

4

@Joshi

Czasami jest tak, że ironia wyskakuje z krzaków i gryzie cię w tyłek, a ty nawet tego nie zauważasz. To jest właśnie ten moment.

36

@Fabik87

Błąd, to Bayern mógłby co najwyżej dołączyć do Zlatana ;)

0

@Jordi10

Po trzęsieniu ziemi z czasem wróci "normalność" sprzed ery Dream Teamu. Nie licząc pojedynczych sztuk to stara gwardia w zasadzie się już wykruszyła lub jest na ostatniej prostej. W skarbcu też coraz mniej złota, a coraz więcej echa. Po prostu będzie klub jak wiele innych z topu ;)

0

@Gacu95

byłem w Rio, byłem w Bajo, miałem bilet na Hawajo... ;)

1

Pesymista: gorzej być nie może
Optymista: może, może

0

@Kamilos84

Bombelek na razie pije i pali (nie będzie miał robali) przez "kroplówkę".

0

@kacperek2005letsgo

Kacper spakował już plecak i nawet umie odmienić "być".

14

Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak żydzi.

Leoś z ekipą chcieli troszkę przycwaniakować. Siedzieli cicho bo liczyli, że może wpadnie jeszcze jeden dzbanek do bogatej kolekcji, a tu kicha. Niestety tym razem znowu się skawaliło, ale już nie tak jak co roku, tylko na amen. Tu nie ma co kuć i szpachlować trupa tylko wszystko wypier... i stawiać od nowa. No i majster postanowił opuścić budowę tylnymi drzwiami.

4

@ini_barca

Na ławeczkę w Barcy to trzeba sobie zasłużyć. Na początek kary za niestawianie się na testy i treningi.

16

Tłumaczenie się teraz własną interpretacją, że covid, że przesunięte terminy przez ekipę Messiego jest nieco naiwne. Co stało na przeszkodzie aby temat planowanego rzekomo od dłuższego czasu odejścia poruszyć przed 10 czerwca? Zamiast później interpretować coś po swojemu i wchodzić w nieunikniony konflikt wystarczyło zawczasu zadbać o aneks przesuwający datę na koniec sierpnia i wszystko byłoby tenteges. Gdyby klub się nie zgodził wówczas ekipa Leona miałaby wszystko czarno na białym co robić. Zamiast tego gram sobie tak jak gdyby nigdy nic i nagle ni z gruchy, ni z pietruchy adios, grosza się za mnie nie spodziewajcie. Zabieram grabki i wiaderko, i wynoszę się do mniej obsikanej piaskownicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@itmustbejoke
Tylko niech Leonowi test zrobią, bo na odchodne zafunduje ekipie "śmiertelny pocałunek" ;)

0

@VENOMStyle

Ja tam wcale mu się nie dziwię. Business is business. Na razie i tak większy z niego pożytek niż z tych 222 mln za Neymara.

0

@VenoM

I czy w czerwonym cabrio.

0

@BarcaInfo

Na stopklatce wygląda to tak jakby ktoś w koszu na śmieci grzebał.

3

@aleksande_r

Na szczęście pensje nie były już symboliczne ;)

0

I kogo La Rambla będzie teraz opluwać w trakcie meczu? Wiem, że kandydatów na nowych "idoli" nie zabraknie, ale może ktoś jest już bardziej "uprzywilejowany" niż inni? ;)

0

@MesQueUnClub_87

Black Mon(ey)day

0

@Encore

W ostatnich latach nastąpił niesamowity dodruk makulatury zwanej pieniądzem fiducjarnym. Kiedyś to było. Za taką sumę można było mieć w zasadzie dowolnego grajka. Niedługo za pierwszego z brzegu wybijającego się zawodnika trzeba będzie pewnie wyłożyć ze 100 mln.

0

@BorzyKrzys

Katamaranem po szambie. Jaki kraj takie regaty.

2

@Chakalaka

Bajka o Czarnym Kapturku:
- Babciu, ale dlaczego masz takie wielkie uszy?

0

@Bykunn

Myślę, że to po części odcinanie jeszcze kuponów z ery Dream Teamu Guardioli.
Trafiło się pokolenie zawodników, które trafia się raz na kilkadziesiąt lat plus ten który jeszcze nikomu się nie trafił i przełożyło się to na znaczący wzrost przychodów. Niestety Złota Era vel Wielkie Żarcie powoli się kończy. Trzeba będzie zacisnąć pasa. Trzy miesiące covidu i już trzeba było żebrać o obniżkę wynagrodzeń. Finansowanie oparte na kredytach i dodruku kasy. Jeśli przez noc dodrukujemy drugie tyle pieniędzy to w sile nabywczej nic się nie zmieni, ale cyferki w księgach się podwoją ;)

0

@sebasek99

W gównie coś musi być, miliony much nie mogą się mylić.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konkurencja_(ekonomia)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?