1

@Crema Catalunya

czyli jednak podwyżka dla Leona ;)

0

@shinthps

po mleku

1

@MesQueUnClub_87

wszystkie madki wsadzić za kradki

1

@FCBKasza

Coutinho to będzie miał co opowiadać wnukom. Odszedł z Liverpoolu do Barcy aby zdobyć LM i pech bo to Liverpool zdobył LM. No to został wypożyczony do Bayernu i zdobył z nim LM przy okazji ładując dwie bramy i asystę Barcelonie ;)

4

I zaraz wyląduje, i cały plan też zaraz wyląduje ;)
https://www.flightradar24.com/GLF5/25614ce4

EDIT: I wylądował po 13 godzinach lotu.

0

@socha

Stanowski powtarza to samo o "końcu sezonu" co pod Stadionem Narodowym. Taka jego swobodna interpretacja konkretnej daty. Kij i kiełbasa mają dwa końce, w zasadzie identyczne. Koniec normalnego sezonu nie jest jednak tożsamy z końcem covidowego sezonu. I tego właśnie nie rozumie Stanowski. Co innego mieć na podjęcie decyzji związanych z zarządzaniem klubem 3 miesiące, a co innego 3 tygodnie. Zarówno zawodnik, jak i klub w momencie podpisywania kontraktu nie mogli przewidzieć komplikacji związanych z covidem, mieli natomiast dostatecznie dużo czasu by tę kwestię uregulować odpowiednimi zapisami przed upływem ważnego terminu. Messi nie wystąpił z propozycją aneksu przesuwającego termin na koniec sierpnia, a co za tym idzie nie uzyskał zgody na takie przesunięcie. Postanowił to zrobić jednostronnie, interpretując zapisy umowy na swoją korzyść, a tym samym na niekorzyść klubu.

1

@socha

Stanowski powtarza to samo o "końcu sezonu" co pod Stadionem Narodowym. Taka jego swobodna interpretacja konkretnej daty. Kij i kiełbasa mają dwa końce, w zasadzie identyczne. Koniec normalnego sezonu nie jest jednak tożsamy z końcem covidowego sezonu. I tego właśnie nie rozumie Stanowski. Co innego mieć na podjęcie decyzji związanych z zarządzaniem klubem 3 miesiące, a co innego 3 tygodnie. Zarówno zawodnik, jak i klub w momencie podpisywania kontraktu nie mogli przewidzieć komplikacji związanych z covidem, mieli natomiast dostatecznie dużo czasu by tę kwestię uregulować odpowiednimi zapisami przed upływem ważnego terminu. Messi nie wystąpił z propozycją aneksu przesuwającego termin na koniec sierpnia, a co za tym idzie nie uzyskał zgody na takie przesunięcie. Postanowił to zrobić jednostronnie, interpretując zapisy umowy na swoją korzyść, a tym samym na niekorzyść klubu.

0

@Jackazz

W lesie może być gorszy zasięg, jak akurat satelity są nisko nad horyzontem, a ty siedzisz w środku "dżungli".

0

@BarcaInfo

Nie wszystko na raz oczywiście, ale od czegoś trzeba zacząć. Druga tura w następnych okienkach, bo jednak ktoś musi grać do czasu znalezienia godnych następców.

0

@viscajasiek

O i to jest news o jaki nic nie robiłem na LR.

To chyba ten sam (Gulfstream V).
https://www.flightradar24.com/GLF5/25614ce4

2

"na upapraną etyliną murawę stadionu City pcha cię post-bayernowy eskapizm"

Grafomania level expert. 700 baniek na stół i "run Leo, run" ;)

0

@NeroTFP

Jeszcze nic pewnego, ale za rok (kontrakt od 1 września 2021) chyba szykuje się zmiana na...
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71ISggWSn4L._AC_UX522_.jpg

0

@10SzymonBarca10

Wynika z tego, że 2% jego (Messiego) dotychczasowych fanów zostanie przy Barcelonie. Dobra psu i mucha.

To nie Zlatan stosuje logikę, to logika stosuje Zlatana.

10

Paradoks transferowy: pan za darmo, pan też prawie za darmo, a ty gagatku... w twoim przypadku czekamy na ofertę nie do odrzucenia ;)

0

@Grubson06

Szansa na LE w przypadku Sevilli dużo większa niż na LaLigę stąd taka różnica w premii ;)

0

@Pilka_jest_okragla

No właśnie. Na zaległą kolację to się 13k znalazło, ale jak jest okazja wzmocnić KTS, to mają węża w kieszeni.

1

Banda decydentów. [Cygan]

0

@FCMichalo
"Ziemny wysokometanowy - pierwszy, ziemny zaazotowany - pierwszy, koksowniczy - pierwszy".

1

@masq
A Jaga ostatnio ograła zespół, który w LM zamierzał grać. I to na ich boisku.

0

@MontelQ

Klubu ból jest większy niż twój.

0

@wierbafcb

Leo? A kto to? Nie mamy pańskiego Leo w składzie i co nam pan zrobi? :)

0

To jednak wciąż Bartek negocjuje i płaci im pensje, a nie Leo.

0

@Dani13

Mateo, odmień "być".

0

@pawelfcb2010

bo "hwała" należy się "bohaterom", natomiast "bochaterom" należy się "chwała" albo "chałwa" ;)

0

Na razie nie ma co pyskować, bo zawsze jest jakiś cień szansy, że wróci...

0

@Ghotti

będzie pasował do DNA Interu ;)

tylko nie wiem czemu w meczu z Bayernem grał w czerwonym krawacie (to nie krawat, to język)

0

@chavez

Z pewnością częściowo się zwróci. Błędne założenie w analizie polega na tym, że ma się zwrócić w 100%. Spór o procenty z przedziału 1%-99% :)

0

1

@MesQueUnClub96

Rządy przejmuje PO/KO/ŚMO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?