covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Crema Catalunya
czyli jednak podwyżka dla Leona ;)
0
@shinthps
po mleku
1
@MesQueUnClub_87
wszystkie madki wsadzić za kradki
1
@FCBKasza
Coutinho to będzie miał co opowiadać wnukom. Odszedł z Liverpoolu do Barcy aby zdobyć LM i pech bo to Liverpool zdobył LM. No to został wypożyczony do Bayernu i zdobył z nim LM przy okazji ładując dwie bramy i asystę Barcelonie ;)
4
I zaraz wyląduje, i cały plan też zaraz wyląduje ;)
https://www.flightradar24.com/GLF5/25614ce4
EDIT: I wylądował po 13 godzinach lotu.
0
@socha
Stanowski powtarza to samo o "końcu sezonu" co pod Stadionem Narodowym. Taka jego swobodna interpretacja konkretnej daty. Kij i kiełbasa mają dwa końce, w zasadzie identyczne. Koniec normalnego sezonu nie jest jednak tożsamy z końcem covidowego sezonu. I tego właśnie nie rozumie Stanowski. Co innego mieć na podjęcie decyzji związanych z zarządzaniem klubem 3 miesiące, a co innego 3 tygodnie. Zarówno zawodnik, jak i klub w momencie podpisywania kontraktu nie mogli przewidzieć komplikacji związanych z covidem, mieli natomiast dostatecznie dużo czasu by tę kwestię uregulować odpowiednimi zapisami przed upływem ważnego terminu. Messi nie wystąpił z propozycją aneksu przesuwającego termin na koniec sierpnia, a co za tym idzie nie uzyskał zgody na takie przesunięcie. Postanowił to zrobić jednostronnie, interpretując zapisy umowy na swoją korzyść, a tym samym na niekorzyść klubu.
1
@socha
Stanowski powtarza to samo o "końcu sezonu" co pod Stadionem Narodowym. Taka jego swobodna interpretacja konkretnej daty. Kij i kiełbasa mają dwa końce, w zasadzie identyczne. Koniec normalnego sezonu nie jest jednak tożsamy z końcem covidowego sezonu. I tego właśnie nie rozumie Stanowski. Co innego mieć na podjęcie decyzji związanych z zarządzaniem klubem 3 miesiące, a co innego 3 tygodnie. Zarówno zawodnik, jak i klub w momencie podpisywania kontraktu nie mogli przewidzieć komplikacji związanych z covidem, mieli natomiast dostatecznie dużo czasu by tę kwestię uregulować odpowiednimi zapisami przed upływem ważnego terminu. Messi nie wystąpił z propozycją aneksu przesuwającego termin na koniec sierpnia, a co za tym idzie nie uzyskał zgody na takie przesunięcie. Postanowił to zrobić jednostronnie, interpretując zapisy umowy na swoją korzyść, a tym samym na niekorzyść klubu.
0
@Jackazz
W lesie może być gorszy zasięg, jak akurat satelity są nisko nad horyzontem, a ty siedzisz w środku "dżungli".
0
@BarcaInfo
Nie wszystko na raz oczywiście, ale od czegoś trzeba zacząć. Druga tura w następnych okienkach, bo jednak ktoś musi grać do czasu znalezienia godnych następców.
0
@viscajasiek
O i to jest news o jaki nic nie robiłem na LR.
To chyba ten sam (Gulfstream V).
https://www.flightradar24.com/GLF5/25614ce4
2
"na upapraną etyliną murawę stadionu City pcha cię post-bayernowy eskapizm"
Grafomania level expert. 700 baniek na stół i "run Leo, run" ;)
0
@NeroTFP
Jeszcze nic pewnego, ale za rok (kontrakt od 1 września 2021) chyba szykuje się zmiana na...
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71ISggWSn4L._AC_UX522_.jpg
0
@10SzymonBarca10
Wynika z tego, że 2% jego (Messiego) dotychczasowych fanów zostanie przy Barcelonie. Dobra psu i mucha.
To nie Zlatan stosuje logikę, to logika stosuje Zlatana.
10
Paradoks transferowy: pan za darmo, pan też prawie za darmo, a ty gagatku... w twoim przypadku czekamy na ofertę nie do odrzucenia ;)
9
@tristan87
https://img7.dmty.pl//uploads/201010/1287694113_by_TarakuM_600.jpg
0
@Grubson06
Szansa na LE w przypadku Sevilli dużo większa niż na LaLigę stąd taka różnica w premii ;)
0
@Pilka_jest_okragla
No właśnie. Na zaległą kolację to się 13k znalazło, ale jak jest okazja wzmocnić KTS, to mają węża w kieszeni.
1
Banda decydentów. [Cygan]
0
@FCMichalo
"Ziemny wysokometanowy - pierwszy, ziemny zaazotowany - pierwszy, koksowniczy - pierwszy".
1
@masq
A Jaga ostatnio ograła zespół, który w LM zamierzał grać. I to na ich boisku.
0
@MontelQ
Klubu ból jest większy niż twój.
0
@wierbafcb
Leo? A kto to? Nie mamy pańskiego Leo w składzie i co nam pan zrobi? :)
0
To jednak wciąż Bartek negocjuje i płaci im pensje, a nie Leo.
0
@Dani13
Mateo, odmień "być".
0
@pawelfcb2010
bo "hwała" należy się "bohaterom", natomiast "bochaterom" należy się "chwała" albo "chałwa" ;)
0
Na razie nie ma co pyskować, bo zawsze jest jakiś cień szansy, że wróci...
0
@Ghotti
będzie pasował do DNA Interu ;)
tylko nie wiem czemu w meczu z Bayernem grał w czerwonym krawacie (to nie krawat, to język)
0
@chavez
Z pewnością częściowo się zwróci. Błędne założenie w analizie polega na tym, że ma się zwrócić w 100%. Spór o procenty z przedziału 1%-99% :)
0
@FafitFCB
1
@MesQueUnClub96
Rządy przejmuje PO/KO/ŚMO.