0

@RomanHoffer
Doktor TW Ernest, czyli wielki biznes po polsku.

0

@Przemek2323
Przecież Susinho ogłosił, że ich już nie ma. Jak mają pokazać coś co w przyrodzie nie występuje? ;)

1

@jeyx77x
Samochodem ma być szybko, a nie bezpiecznie. Gdyby chodziło o to drugie, to wystarczyłoby umieścić kierowcę w szklanej klatce z przodu.

1

@Mario96w
Nie ma sensu o tym pisać, bo zaraz wszyscy będą zazdrościli.

0

@NaFazieHitman
Na Spurek & Co powinny wystarczyć ;)

3

@insp1re
Setien był jak krowa, która dużo ryczy, ale mało mleka daje. Z kim przestajesz, takim się stajesz.

1

@iksajotien
Bredzisz. Ludzie od tysięcy lat hodują zwierzęta w celach produkcyjnych. W szkole na pewno mówili w jakich. Trzeba było nie wagarować albo nie spać na lekcjach to byś nie był zdziwiony. O jakiej przemocy mowa? Przypadki patologiczne zgłasza się w instytucjach od dawna do tego powołanych. Jeśli wiadomo ci o takowych, to nie wiem na co jeszcze czekasz.

0

@iksajotien
Gospodarka składa się z tysięcy rodzajów działalności. Już z samego tego faktu wynika, że wpływ na PKB większości z nich będzie rzędu ułamków procenta. Czy to powód do ich likwidacji? Nie samym węglem żyje człowiek, guzik też mu się przyda. Można to odwrócić i zapytać po co rząd i reszta lewactwa próbują regulować coś co ma niewielki rzeczywisty wkład w gospodarkę?

1

@Shapiro
Mogłaby ta wojna już przyjść, wiele "ważnych" tematów i wielu działaczy raz na zawsze by wyjaśniła.

0

@Colon
Po co komuś w górach taka duża lodówka? ;)

0

@FC1899Barca
Czy to już pora żeby wyjechać w Bieszczady?

1

@stone80
Gdzieś ty się tyle lat uchował, że dopiero teraz afiszujesz się z tymi "chwytającymi za serce" pierdoletami? Bo w mediach o tym głośno? Ludzie hodują zwierzęta od tysięcy lat, do różnych celów (mięso, skóry, wełna, mleko, futro, jajka itd.), czyniąc sobie w ten sposób ziemię poddaną, zgodnie z nakazem użytkowania. I tak ma pozostać niezależnie od urojeń różnej maści rzeczników poprawności politycznej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RosjaninBut
Centrum? Toż pod wieloma względami oni od dawna są bardziej na lewo niż SLD. Bolszewia. Mentalna komuna z krzyżem w zębach.

1

@NeroTFP
Do 90-tej też było 2:0 pomimo dużej przewagi w statach. ..


0

@Arkon
Zaleczył kontuzje na kilka lat do przodu ;)

2

@Pilka_jest_okragla
Jak o grzybach to pewnie Kowal ;)
Zdaje się, że tu nie chodzi o to czy stać, czy nie, tylko czy się należy.

0

@AlwaysBlaugrana
Zadarli z kotem Jarosława.

3

Jutro będzie futro, a pojutrze po futrze.

6

@Chakalaka
Pokój z aneksem sedesowym? DJ Sraczka przychodzi znienacka.

18

@RomanHoffer
Wyrwany z kontekstu komentarz do komentarza odnoszącego się do argumentacji sądu (skądinąd słusznej).

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." Lem

0

@Kusco15
Raz na dwa lata, to nie tak znowu często, jak na "religijnego". Za dutki, które dostaje niejeden ateusz by się żegnał co tydzień.

2

@SirBobby

Cały pierwszy akapit to jakiś pure nonsense. "W oparach absurdu" (za sprawą autorów) stoi jednak na znacznie wyższym poziomie.

0

@Survier

W Eurokołchozie stawki dla najwyżej zarabiających są podobne (chyba, że są jakieś czasowe ulgi).

0

@TheNekro94
Hulk chyba nie łapie się do TOP10, a Tevez już tam nie gra. Nie wiem czy jest/był ktoś jeszcze z kontraktem podobnej wysokości jak ci dwaj.

0

@zadafcb

Ciekawe jaka "firma rodzinna" była najwyżej punktowana (znaczy jak odpowiedzieli ankietowani) ;)

0

@Chakalaka

Nie można być sędzią we własnej sprawie. Elementarne, ale nie dla Kłapouchego.

1

@zadafcb

Rozumiem, że tego pisiorskiego zarobionego gnojka należy od dzisiaj tytułować Pitolek Kaleka ;)

2

Komentarz usunięty

0

@Kvothe07

To mieli zostawić Setiena po 8:2 i nie zatrudniać Koemana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?