covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer
Doktor TW Ernest, czyli wielki biznes po polsku.
0
@Przemek2323
Przecież Susinho ogłosił, że ich już nie ma. Jak mają pokazać coś co w przyrodzie nie występuje? ;)
1
@jeyx77x
Samochodem ma być szybko, a nie bezpiecznie. Gdyby chodziło o to drugie, to wystarczyłoby umieścić kierowcę w szklanej klatce z przodu.
1
@Mario96w
Nie ma sensu o tym pisać, bo zaraz wszyscy będą zazdrościli.
0
@NaFazieHitman
Na Spurek & Co powinny wystarczyć ;)
3
@insp1re
Setien był jak krowa, która dużo ryczy, ale mało mleka daje. Z kim przestajesz, takim się stajesz.
1
@iksajotien
Bredzisz. Ludzie od tysięcy lat hodują zwierzęta w celach produkcyjnych. W szkole na pewno mówili w jakich. Trzeba było nie wagarować albo nie spać na lekcjach to byś nie był zdziwiony. O jakiej przemocy mowa? Przypadki patologiczne zgłasza się w instytucjach od dawna do tego powołanych. Jeśli wiadomo ci o takowych, to nie wiem na co jeszcze czekasz.
0
@iksajotien
Gospodarka składa się z tysięcy rodzajów działalności. Już z samego tego faktu wynika, że wpływ na PKB większości z nich będzie rzędu ułamków procenta. Czy to powód do ich likwidacji? Nie samym węglem żyje człowiek, guzik też mu się przyda. Można to odwrócić i zapytać po co rząd i reszta lewactwa próbują regulować coś co ma niewielki rzeczywisty wkład w gospodarkę?
1
@Shapiro
Mogłaby ta wojna już przyjść, wiele "ważnych" tematów i wielu działaczy raz na zawsze by wyjaśniła.
0
@Colon
Po co komuś w górach taka duża lodówka? ;)
0
@FC1899Barca
Czy to już pora żeby wyjechać w Bieszczady?
1
@stone80
Gdzieś ty się tyle lat uchował, że dopiero teraz afiszujesz się z tymi "chwytającymi za serce" pierdoletami? Bo w mediach o tym głośno? Ludzie hodują zwierzęta od tysięcy lat, do różnych celów (mięso, skóry, wełna, mleko, futro, jajka itd.), czyniąc sobie w ten sposób ziemię poddaną, zgodnie z nakazem użytkowania. I tak ma pozostać niezależnie od urojeń różnej maści rzeczników poprawności politycznej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RosjaninBut
Centrum? Toż pod wieloma względami oni od dawna są bardziej na lewo niż SLD. Bolszewia. Mentalna komuna z krzyżem w zębach.
1
@NeroTFP
Do 90-tej też było 2:0 pomimo dużej przewagi w statach. ..
0
@Arkon
Zaleczył kontuzje na kilka lat do przodu ;)
2
@Pilka_jest_okragla
Jak o grzybach to pewnie Kowal ;)
Zdaje się, że tu nie chodzi o to czy stać, czy nie, tylko czy się należy.
0
@AlwaysBlaugrana
Zadarli z kotem Jarosława.
3
Jutro będzie futro, a pojutrze po futrze.
6
@Chakalaka
Pokój z aneksem sedesowym? DJ Sraczka przychodzi znienacka.
18
@RomanHoffer
Wyrwany z kontekstu komentarz do komentarza odnoszącego się do argumentacji sądu (skądinąd słusznej).
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." Lem
0
@Kusco15
Raz na dwa lata, to nie tak znowu często, jak na "religijnego". Za dutki, które dostaje niejeden ateusz by się żegnał co tydzień.
2
@SirBobby
Cały pierwszy akapit to jakiś pure nonsense. "W oparach absurdu" (za sprawą autorów) stoi jednak na znacznie wyższym poziomie.
0
@Survier
W Eurokołchozie stawki dla najwyżej zarabiających są podobne (chyba, że są jakieś czasowe ulgi).
0
@TheNekro94
Hulk chyba nie łapie się do TOP10, a Tevez już tam nie gra. Nie wiem czy jest/był ktoś jeszcze z kontraktem podobnej wysokości jak ci dwaj.
0
@zadafcb
Ciekawe jaka "firma rodzinna" była najwyżej punktowana (znaczy jak odpowiedzieli ankietowani) ;)
0
@Chakalaka
Nie można być sędzią we własnej sprawie. Elementarne, ale nie dla Kłapouchego.
1
@zadafcb
Rozumiem, że tego pisiorskiego zarobionego gnojka należy od dzisiaj tytułować Pitolek Kaleka ;)
2
Komentarz usunięty
0
@Kvothe07
To mieli zostawić Setiena po 8:2 i nie zatrudniać Koemana?