3

W tym roku zmarło już ponad 43,6 mln ludzi...
https://www.worldometers.info/

O zdecydowanej większości z nich (tj. jakieś 97,7%) media milczą ;)

0

@Criss18Barca
Spoiler: będzie o tym w drugim tomie ;)

0

@tristan87
Łączy nas covid ;)

1

@MesQueUnClub96
WB czy Chelsea? ;)

0

@kkbarca
Klapki wychodzą najdrożej.

1

@IronSanHybrid
Gepard Chester z luzu słynie, buja się na trampolinie.

0

@Tales_Omletu
Ręka, która rządzi miską, rządzi całym światem ;)

0

@wroclawianin89
Byłoby miło gdyby się powtórzyło to co w poprzedniej kolejce (ale jest 1.8 na Real, co prawda to nie pewniak) ;)
https://www.oddsportal.com/soccer/spain/laliga/betis-real-madrid-nXbRUjlH/

0

@kuz
Ta sama zasada obowiązuje.

0

@LuisSalvano
W lapkach są przeważnie dwa sloty na krótkie moduły SO-DIMM (w PC są pełnowymiarowe DIMM). Jeśli te 8GB jest na jednym module, to wystarczy dołożyć drugi taki sam (trzeba spisać kody/numery na nim nadrukowane/naklejone). Najlepiej, rzecz jasna, kupować w zestawach po dwie sztuki (te same parametry obu modułów niejako gwarantowane).

0

@Janas11224
Dyskryminacja ze względu na wzrost ;)

0

@ObywatelPL
Coraz więcej covidowych nitek prowadzi do... ZUS-u ;)

1

@Striker
Zapewne stwierdził to zanim je zablokował Watsonie. Od tego momentu ich upierdliwość stała mu się doskonale obojętna ;)

4

@pax
Bzdury. Nie może, tylko na pewno liczba zarażonych była/jest znacznie większa. Nikt nie bada co chwilę całej populacji. Ludzie cały czas są ze sobą w kontakcie, tym bardziej, że skuteczność maseczek jest wątpliwa oraz ich stosowanie zostało ograniczone do wybranych miejsc. Osoby z ciężką niewydolnością oddechowo-krążeniową, zagrażającą życiu, są z bardzo dużym prawdopodobieństwem hospitalizowane. Biorąc pod uwagę obecną histerię i procedury szpitalne testowani są zapewne również w pierwszej kolejności (podobnie zresztą jak ich najbliżsi w przypadku wyniku pozytywnego). A zatem nie wychodzi na to samo. Przyjąłeś, że jak zarazi się/zachoruje 38 mln osób, to 2,8% z tego na pewno umrze z powodu covid. Stąd ten milion wyssany z palca na kalkulatorze.

2

@IronSanHybrid
A może to lustro weneckie? ;)

2

@pax
Skąd wiadomo ilu jest/było chorych?

1

@VenoM
Niech wkleja skoro mu się nudzi. Zawsze to lepsze niż błyskotliwość giermków prezesa Uszatka ;)

1

@pax
A te 2,8% to jak zostało wyliczone?

0

@Colon
Do pielęgnacji takich fryzur potrzebny chyba sekator.

1

@ArdoFCB
Polska wersja kapitana Tsubasy?

0

@rafalnac87
Pewnie z tego powodu biega co jakiś czas na Komendę Główną. Jest ryzyko, jest zabawa ;)

0

@pawelfcb2010
Letnie? Raczej jesienne ;)

0

@DonMatteo901
Bardzo ubogi zasób przymiotników, jak na gwiazdę sportowego dziennikarstwa w naszym Bantustanie. To eleganckie zakreślenie powstało chyba zaraz po imprezie z Kowalem ;)

0

@Rewolucja123
Typowy angielski burak ćwikłowy. Jako trener nic jeszcze nie osiągnął, w odróżnieniu od Kloppa, więc akurat tutaj zrobił z siebie głupka. Oczywiście cwaniakuje, bo nie jest taki głupi na jakiego wygląda. No i najważniejsze, że Abram ponownie głębiej sięgnął do sakiewki. Tylko, że u Romana jest duża rotacja, jak coś nie idzie tak jak sobie wyobrażał, więc być może dlatego Frank ciśnienia nie trzyma.

2

@socha
legenda to fałszywa wersja historii ;)

1

@BarcaInfo
Biorąc pod uwagę to że niemal co chwilę łapał jakąś kontuzję Valverde nie miał za bardzo okazji żeby czegoś od niego wymagać na treningach. Treningi indywidualne w ramach rehabilitacji siłą rzeczy nie były tak samo intensywne, jak treningi regularne ;)

0

@NeroTFP
Okropna baba. A co do wyglądu, to oczywiście kwestia gustu. Wcześniej puszczała się już na lewo i prawo, nawet z żonatymi, co zdaje się przypłaciła depresją i lekami po stracie dziecka. No ale być może to już koniec poszukiwań "szczęścia".

0

@Maniek9444
"Tylko biedronka nie ma ogonka" ;)

1

Kampania przed głosowaniem trwa w najlepsze. Presidentes vs Amigos ;)

0

@DonMatteo901
W każdej udanej paradzie bramkarskiej jest minimum 50% przypadku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?