0

pięknie Xavi :D

0

na 2 pol Tello bym widzal za cuence

0

taką barce KOCHAM!

0

hmmm nic dziwnego STANDART

0

dajcie fabsowi uderzyc

0

hmmm nudno jakos narazie :P

0

nie moge sie doczekac wtorku messi xavi iniesta fabs nastepny mecz wygramy! :D

0

brawo Osasuna brawo Barca dziękuje za piekny mecz

0

teraz bedzie lezal godzine

0

hahahahahahahahahahahah

0

no dawac dawac

0

a wszystko przez zabawe ;/

0

k.rwaaaa maac

0

dawac dawac brawo sanchez

0

Fabregas Xavi Iniesta na 2 polowe

0

nie bylo spalonego :P

0

booooozeeeeeeeeeeeeeeee

0

ufff

0

ja bym widzial to tak stzrelaja na 2:1 w 1 pol a na druga potrojna zmiana i probojemy

0

czyżby koniec passy puyola bez porazki ??

0

oj pep prosze ta świętą trójcę w tej chwili :P

0

awans ,a ostatnia akcja miodzio :)

0

alves na 0 ofrygany ;d

0

pieknie Xavi :D

0

brawo Pinto :D

0

no to po awans ! :)

0

Guardiola jak sie za przeproszeniem wk.rwil :P

0

k.rwa

0

messi :D

0

jak nie fart to nie fart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?