damianeczek115
Dołączył/a: kwiecień 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pięknie Xavi :D
0
na 2 pol Tello bym widzal za cuence
0
taką barce KOCHAM!
0
hmmm nic dziwnego STANDART
0
dajcie fabsowi uderzyc
0
hmmm nudno jakos narazie :P
0
nie moge sie doczekac wtorku messi xavi iniesta fabs nastepny mecz wygramy! :D
0
brawo Osasuna brawo Barca dziękuje za piekny mecz
0
teraz bedzie lezal godzine
0
hahahahahahahahahahahah
0
no dawac dawac
0
a wszystko przez zabawe ;/
0
k.rwaaaa maac
0
dawac dawac brawo sanchez
0
Fabregas Xavi Iniesta na 2 polowe
0
nie bylo spalonego :P
0
booooozeeeeeeeeeeeeeeee
0
ufff
0
ja bym widzial to tak stzrelaja na 2:1 w 1 pol a na druga potrojna zmiana i probojemy
0
czyżby koniec passy puyola bez porazki ??
0
oj pep prosze ta świętą trójcę w tej chwili :P
0
awans ,a ostatnia akcja miodzio :)
0
alves na 0 ofrygany ;d
0
pieknie Xavi :D
0
brawo Pinto :D
0
no to po awans ! :)
0
Guardiola jak sie za przeproszeniem wk.rwil :P
0
k.rwa
0
messi :D
0
jak nie fart to nie fart