0

Ludzie Messi robil wszystko co mógł żeby dać nam zwycięstwo,niestety PECH dał o sobie znać szkoooooooodaaaaaa wielkie ,ale coz

0

0

dzisiaj nie było dane nam wygrać

0

cicho jeszcze gola nie ma jeszcze chwilke :)

0

karny

0

kurde,zaraz urwe kawalek biurka normalnie ;/

0

alez autobus...................................

0

Adriano sie chyba za bardzo zestresowal....

0

ehhhhhh poprzeczkaaaa

0

szymi1998
uspokoj sie dziecko :D

0

Powienien wejsc juz fabregas

0

a ja myślę że mecz będzie cięzki,oby po 3 pkt!!

0

FCBFOREVER
"sędziom" :D

0

Postawiłem 2:1 dla Barcy

0

ciekawe czy żałował swojej decyzji po tym meczu :)

0

Najbardziej cieszy postawa Villi

0

Miejmy nadzieje że Messi do końca swoich piłkarskich dni bedzie w Barcelonie :D

0

Świetna wiadomość!Myślę że zmieni Xaviego albo Inieste gdzies na ostatnie 20 min z Sevilla,ja osobiscie nie moge sie jeszcze doczekać Sancheza :D

0

Real kupuje,Barca wychowuje :)

0

David Vilaaaaaaaaaaaaaaaa ;d

0

Felu_Barca
nie dostal wogole powolania na ten mecz

0

Meeeeeeeesssssssiiiiiiiiiii

0

wolicie ville na szpicy czy na lewym skrzydle?

0

bravo Xavi :)

0

czego ten Maxwell jest taki drewniany?

0

fcbarcelonacule
dokładnie,ale mam nadzieje na pozostanie Abidala

0

transfery na następne lato:
1.Bale
2.Hulk
i starczy :),Szczęsnego szkoda na ławke,bo nie wygryzie Valdesa

0

Mi się naprzykład marzy Gareth Bale w Barcie :D

0

Myślę,że najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich było by jego pozostanie na Camp Nou :)

0

Wydaje mi się że finałowa trójka bedzie Messi,Xavi,CR7 , a wygra oczywiscie Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?