damianeczek115
Dołączył/a: kwiecień 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie Messi robil wszystko co mógł żeby dać nam zwycięstwo,niestety PECH dał o sobie znać szkoooooooodaaaaaa wielkie ,ale coz
0
0
dzisiaj nie było dane nam wygrać
0
cicho jeszcze gola nie ma jeszcze chwilke :)
0
karny
0
kurde,zaraz urwe kawalek biurka normalnie ;/
0
alez autobus...................................
0
Adriano sie chyba za bardzo zestresowal....
0
ehhhhhh poprzeczkaaaa
0
szymi1998
uspokoj sie dziecko :D
0
Powienien wejsc juz fabregas
0
a ja myślę że mecz będzie cięzki,oby po 3 pkt!!
0
FCBFOREVER
"sędziom" :D
0
Postawiłem 2:1 dla Barcy
0
ciekawe czy żałował swojej decyzji po tym meczu :)
0
Najbardziej cieszy postawa Villi
0
Miejmy nadzieje że Messi do końca swoich piłkarskich dni bedzie w Barcelonie :D
0
Świetna wiadomość!Myślę że zmieni Xaviego albo Inieste gdzies na ostatnie 20 min z Sevilla,ja osobiscie nie moge sie jeszcze doczekać Sancheza :D
0
Real kupuje,Barca wychowuje :)
0
David Vilaaaaaaaaaaaaaaaa ;d
0
Felu_Barca
nie dostal wogole powolania na ten mecz
0
Meeeeeeeesssssssiiiiiiiiiii
0
wolicie ville na szpicy czy na lewym skrzydle?
0
bravo Xavi :)
0
czego ten Maxwell jest taki drewniany?
0
fcbarcelonacule
dokładnie,ale mam nadzieje na pozostanie Abidala
0
transfery na następne lato:
1.Bale
2.Hulk
i starczy :),Szczęsnego szkoda na ławke,bo nie wygryzie Valdesa
0
Mi się naprzykład marzy Gareth Bale w Barcie :D
0
Myślę,że najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich było by jego pozostanie na Camp Nou :)
0
Wydaje mi się że finałowa trójka bedzie Messi,Xavi,CR7 , a wygra oczywiscie Messi :)