0

nie wierze

0

trzeba drugą strzelić

0

w drugiej polowie 0:5 znajac zycie,ale pozyjemy zoabczymy :P

0

Mi by się marzył Bale.Skrzydla Alves,Bale ;]

0

:D :D:D:D Messi

0

Puyol mi humor poprawil po tym karnym :)

0

puyol :D:D:D

0

aj messi messi

0

karniak dAJESZ MESSI

0

mam nadzieje na swietna 2 pol . :D

0

Puyol nie pozwoli na porażkę :D

0

ja pierrrrrrrrrrrr

0

ajjjjjj

0

aj fabs

0

FVBGrobal
ja nie mam nic przeciwko

0

zaraz zawalu dostane xd

0

jaka pomylka......

0

a juz myslalem ze beda 4

0

hat trick :)

0

Dzisiaj kończę 18 lat. Miłym prezentem będzie wysokie zwycięstwo :D

0

moje marzenie sie spelnilo.Upokorzylismy ich na SB po raz kolejny :)

0

jest po raz kolejny pokonalismy ich na SB VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Abidaaaaaaaaaalllllllllllllll

0

OMG PEPE po reku messiego sobie przeszedl.....

0

nie to ten pepe rozwala system w tym meczu

0

znowu

0

puuuuuyyyyyyolllll kapietanie nasz

0

no coz stalo sie , jest jeszcze 2 polowa Do boju barco!

0

a ja mysle ze po przerwie wyjdziemy orzezwieni i mecz skonczy sie 1:2 :D

0

Iniesta dzisiaj swietnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?