damianeczek115
Dołączył/a: kwiecień 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wierze
0
trzeba drugą strzelić
0
w drugiej polowie 0:5 znajac zycie,ale pozyjemy zoabczymy :P
0
Mi by się marzył Bale.Skrzydla Alves,Bale ;]
0
:D :D:D:D Messi
0
Puyol mi humor poprawil po tym karnym :)
0
puyol :D:D:D
0
aj messi messi
0
karniak dAJESZ MESSI
0
mam nadzieje na swietna 2 pol . :D
0
Puyol nie pozwoli na porażkę :D
0
ja pierrrrrrrrrrrr
0
ajjjjjj
0
aj fabs
0
FVBGrobal
ja nie mam nic przeciwko
0
zaraz zawalu dostane xd
0
jaka pomylka......
0
a juz myslalem ze beda 4
0
hat trick :)
0
Dzisiaj kończę 18 lat. Miłym prezentem będzie wysokie zwycięstwo :D
0
moje marzenie sie spelnilo.Upokorzylismy ich na SB po raz kolejny :)
0
jest po raz kolejny pokonalismy ich na SB VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Abidaaaaaaaaaalllllllllllllll
0
OMG PEPE po reku messiego sobie przeszedl.....
0
nie to ten pepe rozwala system w tym meczu
0
znowu
0
puuuuuyyyyyyolllll kapietanie nasz
0
no coz stalo sie , jest jeszcze 2 polowa Do boju barco!
0
a ja mysle ze po przerwie wyjdziemy orzezwieni i mecz skonczy sie 1:2 :D
0
Iniesta dzisiaj swietnie