0

dlaczego? :P

0

ja pierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0

leki pepe prxestaly dzialac

0

ehhh jak nie fart to nie fart

0

nie wierze

0

po zwyciestwo!

0

avlesstyle
na 100% Pinto

0

messqi10
doskonale wiem że bedzie bronil Pinto,tylko jak czytam ponizsze dyskusje na temat "dlaczego nie gra Valdes?" to chcialem wyrazic swoje zdanie :)

0

Po zwycięstwo moja ukochana Barcelono!Upokorzmy ich jeszcze raz na SB :) Visca el Barca!

0

a moim zdaniem powinien bronic Pinto,poniewaz on zawsze stoi na Cdr.Guardiola napewno by mu tego nie zrobil stawiajac na Valdesa...

0

22 stycznia kończę 18 lat.Zwycięstwo będzie dobrym prezentem :)

0

a gdzie był ten uuuuuuuzil w tym meczu bo ja go nie widzialem? :P

0

Emenems
spadaj na rm.pl :D

0

Ich gra jest magiczna, ogladam i nie moge sie napatrzec :)

0

ależ mi go szkoda,jeden z moich najbardziej ulubionych piłkarzy nie zagra 5 miesięcy ehhhhhh , wracaj do zdrowia DAVID !

0

mam nadzieje na brameczki Villi :D

0

skład będzie taki :)
V.V
Alves Puyol Mascherano Abidal
Sergio
Xavi Iniesta

Fabregas

Messi Villa

0

kradzież gola !

0

haha 2 golazo Alexisa :D

0

poobijal inieste

0

Guardiola najwidoczniej Puyola zostawia na GD :)

0

dobry składzik :D

0

Nareas
cos za czesto ten kubel jest wylewany ostatnio.......

0

cos ostatnio barce w.jebisty pech nasladuje

0

no nic nie zrobili w tym meczu tylko wszyscy u sibie w polu karnym i gola maja ehh ;/

0

heh ale fart :)

0

xaviiiiiiiiiiiiiiiii

0

Messi nadczłowiek :)

0

karniak

0

alez mecz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?