damianeczek115
Dołączył/a: kwiecień 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlaczego? :P
0
ja pierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
0
leki pepe prxestaly dzialac
0
ehhh jak nie fart to nie fart
0
nie wierze
0
po zwyciestwo!
0
avlesstyle
na 100% Pinto
0
messqi10
doskonale wiem że bedzie bronil Pinto,tylko jak czytam ponizsze dyskusje na temat "dlaczego nie gra Valdes?" to chcialem wyrazic swoje zdanie :)
0
Po zwycięstwo moja ukochana Barcelono!Upokorzmy ich jeszcze raz na SB :) Visca el Barca!
0
a moim zdaniem powinien bronic Pinto,poniewaz on zawsze stoi na Cdr.Guardiola napewno by mu tego nie zrobil stawiajac na Valdesa...
0
22 stycznia kończę 18 lat.Zwycięstwo będzie dobrym prezentem :)
0
a gdzie był ten uuuuuuuzil w tym meczu bo ja go nie widzialem? :P
0
Emenems
spadaj na rm.pl :D
0
Ich gra jest magiczna, ogladam i nie moge sie napatrzec :)
0
ależ mi go szkoda,jeden z moich najbardziej ulubionych piłkarzy nie zagra 5 miesięcy ehhhhhh , wracaj do zdrowia DAVID !
0
mam nadzieje na brameczki Villi :D
0
skład będzie taki :)
V.V
Alves Puyol Mascherano Abidal
Sergio
Xavi Iniesta
Fabregas
Messi Villa
0
kradzież gola !
0
haha 2 golazo Alexisa :D
0
poobijal inieste
0
Guardiola najwidoczniej Puyola zostawia na GD :)
0
dobry składzik :D
0
Nareas
cos za czesto ten kubel jest wylewany ostatnio.......
0
cos ostatnio barce w.jebisty pech nasladuje
0
no nic nie zrobili w tym meczu tylko wszyscy u sibie w polu karnym i gola maja ehh ;/
0
heh ale fart :)
0
xaviiiiiiiiiiiiiiiii
0
Messi nadczłowiek :)
0
karniak
0
alez mecz :D