0

a jednak

0

Thiago= diament

0

Xaaaaaaaavvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

0

Daaavid Villllaaa :)

0

Puyol :D

0

Maxwell dzisiaj nawet niezle gra,ale ten strzal to III liga Polski :)

0

lajonel
Proszę cię nie spamuj juz

0

Pique :)

0

Maxwell?? :P

0

A ja chciałbym zobaczyć taki skład:
Atak(od lewej):Villa,Messi,Sanchez
pomoc: busquets,xavi iniesta fabregas
obrona:alves,Mascherano,Abidal
bramka: Valdes
System 3-4-3

0

świetnie było by mieć albe i alvesa na skrzydlach :D

0

Pep ostatnio powiedzial że Ville chciałby mieć zawsze w swoim zespole,wiec w 99% nie odejdzie :)

0

no trudno panowie...

0

ajjj Iniesta

0

Meczyk daje sporo emocji,lecz ostateczny cios mam nadzieje zada Barca :D

0

Adrianoooo

0

Messi,Xavi,Iniesta,Fabregas w jednym składzie :) coś pięknego......

0

Obstawiam ogromny autobus :) i 0:2 dla Barcelony po golach Iniesty i Messiego

0

Mi się najbardziej furka Puyola podoba RS5 4.2 450 KM :)

0

Messi supeeerr, postawilem wlasnie 0:4 :D:D:D

0

oooo Sanchez :D

0

fabregas :)

0

aj fabs ;p

0

200 bramka LEO

0

uffffffffffffffffffff

0

i 3 pkt do kieszeni

0

SPOKOJNIE!Pomyślcie że jeszcze nie raz my jak i Real stracimy punkty,wszystko sie moze zdarzyc.Mysle ze za tydzien to my wygramy a Real zremisuje :),trzeba myslec pozytywnie!

0

Torres9
nie musis pisac tego samego komenta 100 razy

0

retrox
Mysle ze jednak nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?