damianeczek115
Dołączył/a: kwiecień 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a jednak
0
Thiago= diament
0
Xaaaaaaaavvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
0
Daaavid Villllaaa :)
0
Puyol :D
0
Maxwell dzisiaj nawet niezle gra,ale ten strzal to III liga Polski :)
0
lajonel
Proszę cię nie spamuj juz
0
Pique :)
0
Maxwell?? :P
0
A ja chciałbym zobaczyć taki skład:
Atak(od lewej):Villa,Messi,Sanchez
pomoc: busquets,xavi iniesta fabregas
obrona:alves,Mascherano,Abidal
bramka: Valdes
System 3-4-3
0
świetnie było by mieć albe i alvesa na skrzydlach :D
0
Pep ostatnio powiedzial że Ville chciałby mieć zawsze w swoim zespole,wiec w 99% nie odejdzie :)
0
no trudno panowie...
0
ajjj Iniesta
0
Meczyk daje sporo emocji,lecz ostateczny cios mam nadzieje zada Barca :D
0
Adrianoooo
0
Messi,Xavi,Iniesta,Fabregas w jednym składzie :) coś pięknego......
0
Obstawiam ogromny autobus :) i 0:2 dla Barcelony po golach Iniesty i Messiego
0
Mi się najbardziej furka Puyola podoba RS5 4.2 450 KM :)
0
Messi supeeerr, postawilem wlasnie 0:4 :D:D:D
0
oooo Sanchez :D
0
fabregas :)
0
aj fabs ;p
0
200 bramka LEO
0
uffffffffffffffffffff
0
i 3 pkt do kieszeni
0
SPOKOJNIE!Pomyślcie że jeszcze nie raz my jak i Real stracimy punkty,wszystko sie moze zdarzyc.Mysle ze za tydzien to my wygramy a Real zremisuje :),trzeba myslec pozytywnie!
0
Torres9
nie musis pisac tego samego komenta 100 razy
0
retrox
Mysle ze jednak nie