damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
@BXOD Pff.. Sterling w wieku 17 lat miał już trójkę dzieci z dwiema różnymi kobietami.
0
@msmsms Uwielbiam. Kocham. Ubóstwiam.
1
@Jakchcesz Te pewniaczki zdradliwe są. Jeden mecz od zawsze :(
16
@LuisSalvano Skąd u ciebie ta pewność siebie co do przyjścia do klubu nowych zawodników? Depay miał być tutaj już latem, a w okienku zimowym to na bank. No i jakoś go wciąż nie widzę w zespole.
8
Szkoda, że poza asystami Griezmannowi się nic ukłuć nie udało. Oby z Paryżem mu siadło.
4
O, ciekawa statystyka. Liverpool po 24 meczach w tym sezonie Premier League ma zgromadzonych 40 punktów. Rok temu na tym etapie miał ich aż 70.
1
@MesQueUnClub96 Nie powiedziałbym, że bez sensu. Ronaldo to wciąż magnes dla postronnych widzów, a do tego jest jeszcze Szczęsny.
0
@Janiama Trochę zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz, bo z tego co pamiętam, znasz się z Brzęczkiem (albo przynajmniej macie wspólnych znajomych). Dużo się słyszało o tym, że Jurek miał nienajlepsze relacje z Lewandowskim, a trudno o dobrą atmosferę w kadrze, jeśli nie jest się w stanie znaleźć wspólnego języka z najlepszym piłkarzem 2020 roku.
0
@saczers438 Mi trochę pomogło to, że zdawałem w jednym dniu z kumplem, przynajmniej miałem z kim pogadać i choć trochę mogłem przestać myśleć o egzaminie, a nie samemu siedzieć w milczeniu w poczekalni. Współczuję pogody do zdawania :D
1
Ciekawy ten set. Najpierw trzy gemy z rzędu dla Igi, potem cztery z rzędu dla Fiony i ponownie trzy dla Igi :D
0
@Colon A Inter jak miał Pirelli na przodzie koszulki, tak dalej je ma :D
1
@Tomo1989 W zespole nie ma klasowej dziewiątki. Pique z kontuzją. Roberto z kontuzją. Fati z kontuzją. Dest też ostatnio na zdrowiu podupada. Trzon naszej obrony tworzy Mingueza, który przy zdrowych obrońcach pewnie nawet by murawy nie powąchał. Mówisz, że wyniki najgorsze od dekady. To ciekawe, bo jakoś w tamtym roku nie dane było nam grać w półfinale Pucharu Króla. Po 21 kolejkach w tamtym sezonie La Ligi mieliśmy tyle samo punktów, co teraz. Fakt faktem, Atletico bardzo mocno wystrzeliło z formą i dlatego inaczej się na to patrzy.
3
@cinero1996 Niby z jakiej racji, skoro tylko C+ ma prawa do Premier League?
5
@Janiama Tylko na jedynce, w TVP Sport Atalanta-Napoli
edit: chociaż coś widzę,że jednak na TVP Sport może być transmisja łączona, już sam nie wiem
2
@nwchades Potwierdzam, "Prawo zemsty". Akurat niedawno oglądałem.
0
Cztery celne strzały w meczu, cztery gole. Cieszy to, że obrona Atleti w ostatnich meczach trochę się zachwiała. Oby i Granada coś ukuła.
0
@Mathoue To ty pisałeś niedawno o jakimś teście wielokrotnego wyboru, co prawie każdy uwalił, dobrze kojarzę?
1
@LuisSalvano Ja to kart nie miałem, jedynie taki czerwony album do wklejania (w Chipicao najwięcej ich chyba było) oraz żetony z Laysów. Trochę tego uzbierałem, po dziś dzień na strychu jest ;)
10
Z ciekawostkawki :D
"We wczorajszym odcinku duńskich Milionerów zawodniczka musiała się zmierzyć z "polskim" pytaniem wartym 32 000 koron (niecałe 19,5 tys. zł):
W którym kraju prezydent Duda został ponownie wybrany w 2020 roku? A: Czechy, B: Polska, C: Estonia, D: Chorwacja
Przy tym pytaniu skorzystała z telefonu do przyjaciela - tata podpowiedział jej, że Andrzej Duda na pewno jest Prezydentem Czech i tak też zaznaczyła. Błąd kosztował ją utratę 15 000 koron!"
0
Którzy to nasi?
5
Zachowanie Busquetsa przy pierwszej straconej bramce to jedno z najbardziej mnie irytujących ogólnie w piłce. Podnoszenie ręki, że jest spalony z jednoczesnym odpuszczeniem pressowania na rywalu.
1
@Chakalaka Stres zjadł Steadmana. Dwa razy łatwe bile pudłował.
17
Williams wyczekał do ostatniej sekundy, równo z syreną :D
16
"Przejęzyczenie może być bardzo niebezpieczne"
Niech pan spoczywa w pokoju, panie Krzysztofie :(
4
@Striker Półwysep Arabski ma nieustannie Katar, a media milczą
12
@Janiama Otworzą kina, ale bez popcornu
1
@betonito A na kogo ma stawiać Koeman, jak nie na Griezmanna? Każdy trener by na niego stawiał, bo jest po prostu bardzo dobrym piłkarzem.
2
Proponuję jeszcze piętką w sam środek uderzyć, w końcu się uda
5
Udał się 'hit and hope' Martinowi O'Donnellowi :D
5
@bartekvisca Z doświadczenia mogę powiedzieć, że w czasie meczu nie ma co tu nawet wchodzić. Za dużo szamba wybija.