damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chakalaka Shoot Out: *istnieje*
Mark Selby: https://zapodaj.net/images/e5a4229daa3d2.jpg
22
Oglądam po raz kolejny bramki z meczu i to jest niesamowite, z jaką precyzją Leo posyłał te długie piłki w końcówce regulaminowego czasu. Niemal identyczne ciasteczka i oba zamienione na gole. Maestro.
6
Dawno takiej huśtawki emocjonalnej w meczu Barcy nie przeżyłem. Gardło trochę zdarte, więc zaangażowania, podobnie jak i u piłkarzy, nie brakło :D
0
@Colon forcabarca.sk czytana ;)
4
@macio_944 Pogodynkę z TVP Białystok chyba też mają wywalić, bo podczas nagrania miała naklejone serduszko WOŚP na ubraniu ¯\_(ツ)_/¯
1
@Nerazzurro Kiedyś z rosą, teraz tylko z brzoskwiniami. Rodzynki fujka, a samego sernika bez niczego to już nie pamiętam kiedy jadłem.
5
@BarcaInfo Tylko z Aguero jest problem taki, że nie ma ostatnio szczęścia do zdrowia. Dość powiedzieć, że ostatnią bramkę w lidze zdobył ponad rok temu.
2
@MesQueUnClub_87 Za mało produkcji znam, ale wczoraj obejrzałem La Cara Oculta. Dość dobry film, choć pierwsze 30 minut trochę mnie nużyło. Ale potem się ciekawie zaczęło robić :D
Swoją drogą, dobrze że raczej nie mam w zwyczaju oglądać trailerów, bo jak po filmie postanowiłem go obejrzeć, to aż w szoku byłem, że tak zaspoilerowali.
1
@Chakalaka Moim zdaniem na MŚ mogą być, a przynajmniej częściowo, tak jak to było poprzednio. Tylko żeby nie tylko na meczu otwarcia i w finale ;)
0
@Coutinho007 W hazardzie to przeważnie są pieniądze Schrödingera. Niby je masz, ale wiesz, że tak naprawdę już ich nie masz xD
10
@sebasek99 Nieprzypadkowo ma na imię Eden. Rajskie imię, to i rajskie pieniądze wokół niego. Prosta matematyka.
1
@Chakalaka Szkoda tylko, że wciąż bez kibiców
1
@Chakalaka Kurde, ostatnio trochę bardziej zajęty jestem i nawet żadnego meczu German Masters nie byłem w stanie obejrzeć. Tylko te pojedyncze zagrania wspomniane przez @TheNekro94 widziałem i parę innych jeszcze. Głód snookerowy odczuwalny ;)
8
@-barca4ever- Laboga z Ćwiąkałą
7
Czy to już czas, by skończyć mówić "Klimek to, Klimek tamto"? Chłopak jest już dorosły i to najwyższy czas żeby zacząć o nim mówić poważnie, tak jak na to zasługuje. Zwłaszcza, że dziś ustanowił rekord skoczni w Willingen. Od dziś to już Klimatyzator Murańka.
55
No i zło chodzące zostało wyeliminowane :(
- Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Paździoch, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Paździoch to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Ferdek, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Halinka zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
0
@Mathoue A z czego zaliczenie?
2
@Yosemite Pamiętam komentarz Przemka Pełki z tego meczu: "Uciekł Sergio Ramosowi jak dziecko, ale w sumie Sergio Ramos to jeszcze dziecko" xD
3
@panczo Niech tracą punkty, trzeba ich gonić. Dla mnie większego znaczenia nie ma, kto zostanie mistrzem, jeśli nie jest to Barca.
1
Posiada ktoś tarczę do gry w darta? Bo zastanawiam się nad kupnem i nie wiem, czy lepiej zainwestować w tradycyjną, czy elektroniczną. Wiem tylko, że w przypadku tej drugiej, lotki są nieco lżejsze oraz jest trochę "głośniejsza" przez to, że liczone są od razu punkty przez wbudowany syntezator mowy. Ktoś coś poleca?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Brawa dla naszego zespołu. Przed mistrzostwami mówiło się, że sukcesem będzie samo wyjście z grupy. A nie dość, że się to udało, to jeszcze graliśmy na styku z mistrzami Europy i nieoczekiwanie rozgromiliśmy Brazylię. Dzisiaj zwłaszcza w pierwszej połowie różnicę zrobiły proste błędy w rozegraniu, natomiast później chyba po prostu nerwy dały o sobie znać, bo w prostych sytuacjach mocno zdarzyło się nam pudłować. Niemniej potencjał w tej kadrze drzemie naprawdę duży i pozostaje mieć nadzieję, że po kilku ostatnich latach marazmu ponownie zaczniemy być ważnym graczem na wielkich turniejach.
No i w poniedziałek jeszcze mecz z somsiadem, także motywacji chłopakom nie powinno zabraknąć.
1
Szkoda tych czystych sytuacji. Za duże pomyłki, a już 3 w tej połowie miały miejsce.
1
@Cariones Szymon Sićko ma spory potencjał
3
@FC1899Barca Dlaczego ty tak często stosujesz trzykropki w swoich wypowiedziach zamiast zwykłych kropek?
14
Cóż to był za bombardier :O Zamieszczony film z jego bramkami pochodzi z meczu o 3. miejsce MŚ 2009, gdzie pokonaliśmy Duńczyków 31-23.
0
@BorzyKrzys A di Marzio teraz tylko śmieszkuje na TT po polsku, bo wyczuł, że dzięki temu zasięgi mu rosną xD
5
Czy to jeszcze Neil Robertson, czy już Neil Gołota?
3
Bardzo ładna akcja na sam koniec, zawsze lepiej wygląda jak przy wyniku jest trójka z przodu ;)
2
@NaFazieHitman Społeczność jak widać się rozrasta xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1611196949V2nRc4ZPrGApbOFEpbUfmd.jpg