darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niewiem. Zobaczymy na eliminacje kto będzie pierwszym wyborem na lewej. Jedzą zagrał dobry turniej. Jest może nawet kandydatem do 11 turnieju wg mnie
2
ESPN krytykuje Nawalke że nie robił zmian...
Kogo miał wpuścić?
Peszke? Stepinskiego? Wawrzyna ?
Szkoda ze nie było Wszolka i Rybusa którzy mogliby być świetnymi jokerami
0
Skoro o tym piszą coś twym może być :) Wielu piłkarzy afrykańskiego pochodzenia miało z tym coś wspólnego
Np. : Jay Jay Okocha czy Eto'o by daleko nie szukac
0
Poważnie Messi wraca do repry????
0
Oby Cholo
1
On był o to podejrzewany w czasach gry w Akademii Benfiki
0
A po co to komu :D
3
Mam nadzieję że Argentyna w końcu zatrudni odpowiedniego człowieka. Szkoda patrzyć na zespół który gra bez trenera. To marnuje ich potencjał, ale niewiem czy AFA zatrudni kogos z pojęciem.
Gdyby tak Diego Simeone ich trenował to na pewno byłoby to wielką szansą na MŚ 2018
2
Gość nie wygląda na 19latka. Widząc mecze Benfiki w LM zdziwiłem się ze tak młody gracz może być tak zbudowany jak dzik i tak przepychac bardziej doświadczonych graczy. Wg mnie coś jest w tych plotkach. Nie zmienia to aż tak wiele. Bayern i tak będzie miał wielkiego gracza nieważne czy ma 19 czy 24. W meczu z Polska grał jak po*ebany!
0
Wg mnie
Jeśli wygra Portugalia to Cristiano
Jeśli Francja to Antoine Grriezmann
Jeśli Walia to pewnie Bale
Jeśli Niemcy to pewnie Cristiano bo LM ale szansę mieliby by wtedy też Luis Suarez i Leo
0
Jedynie w meczu z Węgrami zagral na miarę oczekiwań. Oprócz tego zmarnował sytuacje, nie strzelił karnego, machał rekami... Dudek ekspert ehhh...
0
Świetne :) żeby było 15 znakow
41
Dziewczyna Graziano Pelle po jego przestrzennym karnym:"Wiedziałam. Co za dupek!" Hahahaha XD
1
Transfer Milika ewentualnie po eliminacjach LM [Marc Overmars]
0
Przecież dla Bayernu to żadna różnica czy 19 czy 24 latek. Najważniejsze ze to zajebisty piłkarz i szkoda ze nie udało się nam go kupić
0
Brawo El Pistolero !
0
Tutaj arsenal tez czwarty :D Po barcy,sevilli i liverpollu. Hahaha XD
1
Jeszcze podobno Jędza do Bordeaux
0
I do tego Małecki kapitanem XD
2
Oprocz Barcy to jeszcze troche Liverpoolowi. Od czasu kiedy gral tam F.Torres
4
Wracając dotych nieszczesnych przewidywan skladu polski na mundial 2018 to w opisie Hajty bylo napisane ze komentujac mecz Borussii powiedział ze takich lalusiow jak Lewy wyłączał po dyskotece i to niby oznaczało ze przez brak kompleksow daleko zajdzie w trenerce. Gdzie teraz jest Lewy kazdy wie a Hajto jako trener spadl z Gks Tychy... Szkoda slow...
1
No tak :) jest kandydatem do trójki na pewno za to jak grał jest mu blizej od cristiano
1
Jakos karny Ramosa z 2012 nikomu sie nie znudził...
0
Kto wg was jest lepszym komentatorem Tomasz"kaiserslautern" Hajto czy Marcin"wiecznie mylony z bratem"Żewlakow?
1
Z chile w grupie
0
Pan Trener Hajto
2
Barca flash
0
Co w koncu z tym Gameiro idzie do nas?
3
Suarez, Griezmann, Bale. Ale niestety Zlota Pilka FIFA a sprawiedliwe wybory pilkarza roku to calkiem co innego... Niestety pewnie wygra Ronaldo bo wygral LM i nastrzelal Malmoe i Espanyolowi
1
Warto go bylo wpuscic jednak na te karne :)