darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Fatalny to ty jesteś :D
1
Byłaby fatalna ;)
1
Jugol czyli ktoś z Jugosławii
0
Mam pytanie dotyczące streamow. Szukam jakiegoś ktory jest w dobrej jakości i nie tnie. Gdzie oglądacie najczęściej mecze? Co sądzicie o Sopcascie i Acestream?
2
Przypomnij sobie mecze:
Polska-Niemcy eliminacje
Polska-Szkocja eliminacje
Polska-Gruzja eliminacje
Polska-Irl. Pn. EURO
Polska-Czechy towarzyski
Ajax-Legia - Liga Europy
W tych waznych meczach Milik rozstrzygał o ich losach. Więc raczej wie gdzie jest bramka...
0
Milik w Napoli
Kapustka w Leicester
Pięknie to wygląda 2 najwieksze polskie talenty w najsilniejszych ligach swaita
0
1.Suarez 80mln
2 Lewandowski. 75mln
3. Benzema. 50mln
4.Ibrahimović 45mln
5. Hiquain. 45 mln
Tyle wg mnie warta jest w tej chwili czołówka najlepszych "9" swiata
1
*figo
0
Nastepca Hiquaina... Ciekawe co na to Lewy ;)
1
Warto wykupic konto premium w Weeb.tv? Jest tam dobra jakosc? Stream nie zacina?
0
"Score! Hero" czy jakos tak sie nazywa :)
0
Tak sie tworzy plotki transferowe XDDDD
1
1/16 Pucharu Polski
1. Górnik Zabrze - Legia Warszawa
2. Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3. Miedź Legnica - Górnik Łęczna
4. GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom
5. Rominta Gołdap/Arka Gdynia - Olimpia Zambrów
6. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Raków Częstochowa
7. Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin
8. Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
10. Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów
11. Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec/Wisła Płock
12. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
13. Cracovia - Jagiellonia Białystok
14. KKS 1925 Kalisz - Pogoń Szczecin
15. Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
16. Piast Gliwice - Lechia Gdańs
1/8
17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16
1/4
zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18
zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20
zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22
zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24
Czyli Legia odpada w 1/8 z Niecieczą ;)
8
Rozmowa Pogby pracownikiem klubu:
-Paul, z jakim numerem chcialbys grac?
-Hmm, zawsze podobala mi sie 11.
-W takim razie jest twoja.
KIlka godzin pozniej Martial:
-Kur**! Nie wytrzymam, ide do Chin!
XDDDD
0
To pokazuje jak silna liga jest nasza E-klasa... Nie ma słabych druzyn, szczególnie u siebie ;)
5
Kapustka :)
1
Bayern nie gral we wszystkich sezonach. Jedynie Hamburger SV
0
Tello, Montoya blisko odejscia. To prawda. Ale sa wychowankami Barcy wiec zawsze ich marzeniem byla gra w pierwszym zespole. To skoro nie sa jeszcze w innych klubach to czemu zabierac im mozliwosc gry dla Barcy :)
0
Kupowales bilety wczesniej przez internet? Czy udalo sie gdzies pod stadionem?
0
Ale podobny do Probierza :)
0
niestety sa druzyny ktore sa stworzone do zdobywania pucharow
Barcelona
Real
Bayern
Juventus
PSG
I sa takie jak Arsenal 4 miejsce w lidze, 1/8 Lm, i raz na pare lat Fa cup
0
1. Cracovia
2. Termalika
0
I Evra pregra znowu jakis final :) do tej pory 3 przegrane w LM i 1 EURO, ale z Gonzalo w druzynie moze jeszcze podciagnac statystyki...
0
Warto bylo ;)
1
Pazdan za niego :)
0
Warto dodac ze Prezesem Radomiaka jest pan Sławek z Ligi+Extra :)
0
Biorac pod uwage forme Neymara pod koniec sezonu to mysle ze w tym Lucho czesciej bedzie rotowal. O ile bedzie mial kim :) Jest juz Denis i Arda ktorzy moga go zastapic. Przydalby sie jeszcze zmiennik dla Luisito. Bylbym za Lacazette lub Gomezem
0
Nie można od razu mu przypisywać ławki. W Bayernie jest wielu zawodników ofensywnych ,którzy bardzo często się zmieniają nawet taki Muller dość często sida na lawce. W sezonie mogą być sytuacje ( oby nie kontuzje) kiedy przyda się druga 9 oprócz Luisito
0
Mocny mamy skład. Sprobowalem z tego złożyć najlepszą XI La Liga i wyszło tak:
8 z Barcy MATS, Pique, Alba, Busi, Iniesta, M,S,N
2 z Realu Carvajal, Modric
1 z Atletico Godin
6
Hiszpan czytajacy Marce traci ok. 1 godzine zycia dziennie ;)