darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://cdn.meme.am/instances/400x/24263118.jpg
0
Znowu Legia... Daj im spokoj, prawda jest taka: 2016 rok, Liga Mistrzow wraca po 20 latach do Polski ;)
#LegiaMusisz
18
To pytanie pada co 15 minut chyba nie ciężko sprawdzic pod spodem...
0
Ciekawe, moze cos w tym byc :)
3
A karnego kto strzelil XD
3
Kurek podszedl podziekowac za gre po zakonczeniu meczu i kilku zawodnikow Iranu kiepsko sie zachowalo. To wkurzylo naszych. Zreszta sam ocen
1
To są te detale, by zwasze wychodzic w jedenastu ... ;)
0
Kuba BŁaszczykowski już strzela
0
Szczerze to zaluzyli bo po stracie 2 bramki caly czas cisneli. Sevilla zagrala kiepsko w obronie. 2 bramka nikt nie pokryl Ramosa, 3 bramka Carvajal wszedl jak w masło.
0
Real zasluzyl Sevilla slaba w obronie na LE to moze starczy ale 3 z rzedu przegrane SPE mowią za siebie. Braklo Krychy zeby troche powalczyl w srodku i porozbijal troche akcje Realu
1
Pozytyw jest taki-Sevilla podobnie jak my nie jest w najwyzszej formie. Beda mieli 120 min. w nogach.. Skoro Real dal rade Sevilli to nasi zawodnicy muszą wyjsc i to samo zrobic
0
Zdf autokorekta w telefonie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sevilla! Vazquez i jest 1-1
0
ZDF tez chyba
0
6 bramek mowi za siebie. Choc masz troche racji ze niektórzy zawodnicy wygladali gorzej niz w czasie sezonu
1
Griezzmann grał 38 kolejek LL i doszedl do finalu LM ale jakos na EURO nie byl zajechany. Był najlepszym pilkarzem Francji i calych mistrzostw. Problem zawodników w reprezentacji czesto nie jest kondycja ale głowa.
2
Witamy na La Rambli ;) Co do napastnika wyglada ze albo Gomez albo Luan. Moim faworytem jest Niemiec z racji doświadczenia gry glowa i umiejętności zdobywania bramek. Z drugiej strony Luan moze sie rozwinac i byc następca Suareza, ktory skonczy niedlugo 30 lat
18
Powinien zagrac. Juz zdążył zadebiutować i nawet strzelil pierwszego gola.
0
To w końcu jaka?
2
Hiszpanska. Jeszcze nikt nie startowal
0
Kosowo? Bo nie ma ligi kosowa a jest czlonkiem uefa. Nie sprawdzalem tylko mi tak przyszlo do glowy.
0
Jak zobaczylem oryginalne zdjęcie to pomyslalem ze Messi ma szanse byc bohaterrm w nastepnej czesci GTA :D
0
Fatalny to ty jestes. Nastepny komentarz prosze
0
1. Messi
2. Lewandowski
3. Suarez
4. Douglas
5. 2011
6. 2014
7. 3-0 z bayernem
8. 0-7 z bayernem
9. Pepe
10. Jakiegos Polaka
1
Widze to tak
Na farcie wychosza z grupy
Trafiaja latwych przeciwnikow w fazie pucharowej.
W finale neymar zostaje zmieniony za luana ktory strzela bramke w dogrywce.
Do tego w trakcie turnieju okazuje sie ze Gabriel Jesus ma 5 lat wiecej
Gdzies to juz widziałem ;)
0
To ze przegrywa rywalizacje z Gabrielem Jesusem i Gabigolem moze o czyms swiadczyc, ale z drugiej strony nie chce nic przesadzac. Jesli dojdzie do transferu- dajmy mu szansę
0
Wszyscy oprócz Kuby mają szansę zagrać w LM
0
Czy mecze Legii w 4 rundzie i ewentualnie w grupie beda w Tvp ?
#LegiaMusisz
2
Piłka nożna- Messi
Skoki- Adam Malysz