0

Znowu Legia... Daj im spokoj, prawda jest taka: 2016 rok, Liga Mistrzow wraca po 20 latach do Polski ;)
#LegiaMusisz

18

To pytanie pada co 15 minut chyba nie ciężko sprawdzic pod spodem...

0

Ciekawe, moze cos w tym byc :)

3

A karnego kto strzelil XD

3

Kurek podszedl podziekowac za gre po zakonczeniu meczu i kilku zawodnikow Iranu kiepsko sie zachowalo. To wkurzylo naszych. Zreszta sam ocen

1

To są te detale, by zwasze wychodzic w jedenastu ... ;)

0



Kuba BŁaszczykowski już strzela

0

Szczerze to zaluzyli bo po stracie 2 bramki caly czas cisneli. Sevilla zagrala kiepsko w obronie. 2 bramka nikt nie pokryl Ramosa, 3 bramka Carvajal wszedl jak w masło.

0

Real zasluzyl Sevilla slaba w obronie na LE to moze starczy ale 3 z rzedu przegrane SPE mowią za siebie. Braklo Krychy zeby troche powalczyl w srodku i porozbijal troche akcje Realu

1

Pozytyw jest taki-Sevilla podobnie jak my nie jest w najwyzszej formie. Beda mieli 120 min. w nogach.. Skoro Real dal rade Sevilli to nasi zawodnicy muszą wyjsc i to samo zrobic

0

Zdf autokorekta w telefonie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sevilla! Vazquez i jest 1-1

0

ZDF tez chyba

0

6 bramek mowi za siebie. Choc masz troche racji ze niektórzy zawodnicy wygladali gorzej niz w czasie sezonu

1

Griezzmann grał 38 kolejek LL i doszedl do finalu LM ale jakos na EURO nie byl zajechany. Był najlepszym pilkarzem Francji i calych mistrzostw. Problem zawodników w reprezentacji czesto nie jest kondycja ale głowa.

2

Witamy na La Rambli ;) Co do napastnika wyglada ze albo Gomez albo Luan. Moim faworytem jest Niemiec z racji doświadczenia gry glowa i umiejętności zdobywania bramek. Z drugiej strony Luan moze sie rozwinac i byc następca Suareza, ktory skonczy niedlugo 30 lat

18

Powinien zagrac. Juz zdążył zadebiutować i nawet strzelil pierwszego gola.

0

To w końcu jaka?

2

Hiszpanska. Jeszcze nikt nie startowal

0

Kosowo? Bo nie ma ligi kosowa a jest czlonkiem uefa. Nie sprawdzalem tylko mi tak przyszlo do glowy.

0

Jak zobaczylem oryginalne zdjęcie to pomyslalem ze Messi ma szanse byc bohaterrm w nastepnej czesci GTA :D

0

Fatalny to ty jestes. Nastepny komentarz prosze

0

1. Messi
2. Lewandowski
3. Suarez
4. Douglas
5. 2011
6. 2014
7. 3-0 z bayernem
8. 0-7 z bayernem
9. Pepe
10. Jakiegos Polaka

1

Widze to tak
Na farcie wychosza z grupy
Trafiaja latwych przeciwnikow w fazie pucharowej.
W finale neymar zostaje zmieniony za luana ktory strzela bramke w dogrywce.

Do tego w trakcie turnieju okazuje sie ze Gabriel Jesus ma 5 lat wiecej

Gdzies to juz widziałem ;)

0

To ze przegrywa rywalizacje z Gabrielem Jesusem i Gabigolem moze o czyms swiadczyc, ale z drugiej strony nie chce nic przesadzac. Jesli dojdzie do transferu- dajmy mu szansę

0

Wszyscy oprócz Kuby mają szansę zagrać w LM

0

Czy mecze Legii w 4 rundzie i ewentualnie w grupie beda w Tvp ?
#LegiaMusisz

2

Piłka nożna- Messi
Skoki- Adam Malysz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?