darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nosz kur**!!! Jeszcze nie zostal dograny 1 mecz sezonu a juz tyle kontuzji...
0
Cytujac klasyka: "Gramy jakbysmy mieli 2 tony węgla na plecach". XD
A tak na powaznie to forma powinna przyjść z początkiem ligi
0
Dokladnie to Match Of The Day, magazyn Premier League :)
0
Plus jest taki ze widac jak faulujacy nie protestowal przeciw czerwonej kartce. Czyli zamiast przerwy na protesty byla przerwa na powtorke. Fajnie jakby to przeszlo
0
Ranieri przeciez nie zapowiadal walki o tytul. Nie ma co zbyt wiele oczekiwac kadre maja na top 10
1
Nie warto oceniac po 1 meczu...
1
Ty nie ogladaj igrzysk, tylko wchodź na boisko. Już !!!!
1
Po prostu zmienilem link z najlepszych z 48 godzin na najlepsze z 10000000 godzin i wtedy wyswietla wszystkie komentarze :)
2
Bauza odniosl pierwszy sukces w roli selekcjonera. Brawo! Ciezko odniesc sukces nie grajac ani jednego meczu.
Zycze Argentynie finału mistrzostw swiata przegranego z Polską oraz zwyciestwa w CA 2019 w finale z Chile po golu Messiego
0
Dzięki wielkie ;)
0
Słyszalem ze jest Liga Barca.com w Fantasy PL , mogłby mi ktos podac do niej kod?
0
I tak lepiej niż mój. Mój, z tego co pamiętam jest pierwszy na 3 stronie dopiero :D
0
Najlepszy moment- wejście na boisko nowych zawodników :) Ogólnie fajny filmik
16
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-10000000004h.html
Wrzucam jeszcze raz dla tych co nie mieli okazji zobaczyć wcześniej. Najlepsze komentarze w historii La Rambli. Miłego czytania :)
0
Nc+
1
Krychowiak w tym finale też dostał trzecią zółta kartkę w rozgrywkach CdR, która go wyeliminowala z SP Francji czyli z Masche powinno być tak samo
0
Tak. Ta historia jest niesamowita :)
0
http://m.fangol.pl/view/175835/cwiercfinalowe-pary
Przyjemną drabinke ma Brazylia, nie ma co :D Biorąc pod uwagę że po drugiej stronie są 3 silne zespoły z Europy i Nigeria czyli potęga jeśli chodzi o piłkę młodzieżową. Brazylia mistrzem olimpijskim inaczej chyba nie będzie :)
1
Nichts zu danken :)
17
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-1000004h.html
Wrzuciłem to już kilka godzin temu ale dla tych co jeszcze nie widzieli, wrzucam ponownie- najpopularniejsze komentarze w historii La Rambli :)
0
Na sport.tvp.pl są transmisje z IO
0
Dokładnie. Przecież te kanały działały na korzyść e-klasy.
Znalazłem o tym artykuł
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zablokowano-fanowskie-kanaly-youtube-owe-z-urywkami-meczow-ekstraklasy-to-wynik-zlamania-regulaminu-serwisu
0
Dowiedziałem się ze przestal istnieć kanał Typowy Piłkarz Ekstraklasy i usunięto z Footrolla odcinki programu Cotto Ekstrollklasa? Wie ktoś o co chodzi ? Pewnie o pokazywanie skrótów spotkan
1
Gratulacje :)
7
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-1000004h.html
Ktoś wczoraj pytał jak sprawdzić które komentarze były najpopularniejsze na La Rambli.
0
Arsenal X Arsenal = Lech
I jeszcze to niezłe
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35830/nxnqqrj.jpeg
0
To jak Neymar sie budzi jak CR7 w 3 meczu czy wraca szybciej do Barcy?
0
Na 100 procent wejda w tym roku... Nie kibicuje Legii w naszej lidze ale dla dobra polskiej pilki musi.
0
https://cdn.meme.am/instances/400x/24263118.jpg
0
Czyli będzie dwumecz na poziomie godnym Ligi Mistrzow :D Jedna z tych poteg wejdzie do elity ale prawda jest taka ze Legia nie moze tego spiepszyc...