1

Dlaczego ten z białymi włosami, w białej koszuli ma herb Barcy? ;D

3

Ucieka przed Krychą ;D

0

Nie mówie ze jest glupi, bo czesto ma dobre spojrzenie na piłke w tym mecze Barcelony i Realu, ale wtedy tlumaczył mi że Real jest lepszy od Barcy bo wygrał Lige Mistrzów w ktorej jest 13 meczow do pucharu a Barca wygrałą LL 38 meczow. Mnie nie chodziło o to, że La Liga jest wazniejsza od Ligi Mistrzow bo kazdy wie ze tak nie jest. Chodziło tylko o to że argumentował wyższosc Realu nad Barcą tylko tym, że Real zdobył puchar po mniejszej ilości meczów.


@Maciejowskii- Jaki sens oceniać komentarz po roczniku?...

27

Za dobry na ławke, marnowal by sie u nas. xD

2

Kiedys kolega,ktory jest za Realem przekonywal mnie ze wazniejsze jest wygranie ligi mistrzow od la ligi, w pewnym sensie zgodzilbym sie bo choc liga jest bardziej wymierna to LM ma największy prestiz. Tylko jest jedno ale: jako argument podał: bo w lidze mistrzow jest mniej meczow (xD). To jest ta logika kibica Realu...

4

Warto dodac ze Barca w sezonie 2008/09 zdobyl tryplet a Apoel w 2011/12 wszedl do ćwierćfinału takze odpadali z druzynami wielkimi lub solidnymi.

0

Zawsze byly w czwartek, wiec sorry za bląd ;)

0

Życze mu tego z całego serca, niech spełni swoje marzenie. Jutro yrzymam kciuki za Legie i Barce w jednej grupie.

1

Hahaha ;D Powtarzali bramke Kuchego, prawie sie zabił o swoje nogi dryblując xD

0

Kuchy zjarany w TVP xD

1

Ahahahahahahahahaha xDDDDDDDDDDDDD

0

Az szkoda ze Wojtek musi to wpuszczac

0

Patrząc na Legie to Cristiano strzeli tyle ze wystarczyloby do Pichichi xD

1

Historia lubi sie powtarzac :D

0

Spytaj braci Zielinskich czy doping pomaga :)

0

Wybacz, ale powiem wprost: co to za glupie pytanie? ...

1

Z panem juz nie rozmawiam :D

1

Ja słyszałem że był w Monachium u Ani Lewandowskiej :D

0

http://www.futhead.com/16/clubs/dundalk/

Z ciekawości sprawdziłem :)

1

Fatalny to ty jesteś :D

0

Jesli Leo ma gdzies odejsc to tylko tam... :) Byc moze w wieku 35,36 lat przyjdzie taki moment, ze rzeczywiscie pożegna sie z Barcą najlepszy pilkarz w historii

0

Przed losowaniem:

"Dostaną grupę śmierci i wszystko po 5-0"



Po losowaniu:

"Z tymi pośrednikami też przegrają"



Załóżmy że wejdą z 3.miejsca do LE:

"Te cieniasy nadają się tylko do Ligi Europy"



Masz rację, wspaniały kraj :D

6

Gol na 5-0 Pique :D

0

Czyli po prostu musisz być zawodnikiem Legii albo jesteś gdzieś w juniorach ?

0

W jakim sensie? przecież City wtedy wygrało ta grupę z Lechem, więc raczej nie olali wtedy pucharów :)

0

Tego Ołłoskiego z C+ ?

1

Pamiętam jak Lech miał tak dostać od Juve i City. Skończyło się świetnymi meczami i wyjściem z 2. miejsca. Nie ma co marzyć, Legii o awans bd ciężko, więc lepiej odpaść z kimś potężnym jak już niż dostać baty od mistrza Belgi i Ukrainy z całym szacunkiem dla nich oczywiście :)

1

Dziś Polska drużyna wchodzi do Ligi Mistrzów :)

Barca
Dortmund
Tottenham
Legia

Grupa marzeń wg mnie, byłoby 6 super meczów. Jaka jest grupa marzeń wg La Rambli?

0

Z Pazdanem nie tak łatwo by było... :)

1

Barca, Dortmund, Tottenham, Legia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?