darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego ten z białymi włosami, w białej koszuli ma herb Barcy? ;D
3
Ucieka przed Krychą ;D
0
Nie mówie ze jest glupi, bo czesto ma dobre spojrzenie na piłke w tym mecze Barcelony i Realu, ale wtedy tlumaczył mi że Real jest lepszy od Barcy bo wygrał Lige Mistrzów w ktorej jest 13 meczow do pucharu a Barca wygrałą LL 38 meczow. Mnie nie chodziło o to, że La Liga jest wazniejsza od Ligi Mistrzow bo kazdy wie ze tak nie jest. Chodziło tylko o to że argumentował wyższosc Realu nad Barcą tylko tym, że Real zdobył puchar po mniejszej ilości meczów.
@Maciejowskii- Jaki sens oceniać komentarz po roczniku?...
27
Za dobry na ławke, marnowal by sie u nas. xD
2
Kiedys kolega,ktory jest za Realem przekonywal mnie ze wazniejsze jest wygranie ligi mistrzow od la ligi, w pewnym sensie zgodzilbym sie bo choc liga jest bardziej wymierna to LM ma największy prestiz. Tylko jest jedno ale: jako argument podał: bo w lidze mistrzow jest mniej meczow (xD). To jest ta logika kibica Realu...
4
Warto dodac ze Barca w sezonie 2008/09 zdobyl tryplet a Apoel w 2011/12 wszedl do ćwierćfinału takze odpadali z druzynami wielkimi lub solidnymi.
0
Zawsze byly w czwartek, wiec sorry za bląd ;)
0
Życze mu tego z całego serca, niech spełni swoje marzenie. Jutro yrzymam kciuki za Legie i Barce w jednej grupie.
1
Hahaha ;D Powtarzali bramke Kuchego, prawie sie zabił o swoje nogi dryblując xD
0
Kuchy zjarany w TVP xD
1
Ahahahahahahahahaha xDDDDDDDDDDDDD
0
Az szkoda ze Wojtek musi to wpuszczac
0
Patrząc na Legie to Cristiano strzeli tyle ze wystarczyloby do Pichichi xD
1
Historia lubi sie powtarzac :D
0
Spytaj braci Zielinskich czy doping pomaga :)
0
Wybacz, ale powiem wprost: co to za glupie pytanie? ...
1
Z panem juz nie rozmawiam :D
1
Ja słyszałem że był w Monachium u Ani Lewandowskiej :D
0
http://www.futhead.com/16/clubs/dundalk/
Z ciekawości sprawdziłem :)
1
Fatalny to ty jesteś :D
0
Jesli Leo ma gdzies odejsc to tylko tam... :) Byc moze w wieku 35,36 lat przyjdzie taki moment, ze rzeczywiscie pożegna sie z Barcą najlepszy pilkarz w historii
0
Przed losowaniem:
"Dostaną grupę śmierci i wszystko po 5-0"
Po losowaniu:
"Z tymi pośrednikami też przegrają"
Załóżmy że wejdą z 3.miejsca do LE:
"Te cieniasy nadają się tylko do Ligi Europy"
Masz rację, wspaniały kraj :D
6
Gol na 5-0 Pique :D
0
Czyli po prostu musisz być zawodnikiem Legii albo jesteś gdzieś w juniorach ?
0
W jakim sensie? przecież City wtedy wygrało ta grupę z Lechem, więc raczej nie olali wtedy pucharów :)
0
Tego Ołłoskiego z C+ ?
1
Pamiętam jak Lech miał tak dostać od Juve i City. Skończyło się świetnymi meczami i wyjściem z 2. miejsca. Nie ma co marzyć, Legii o awans bd ciężko, więc lepiej odpaść z kimś potężnym jak już niż dostać baty od mistrza Belgi i Ukrainy z całym szacunkiem dla nich oczywiście :)
1
Dziś Polska drużyna wchodzi do Ligi Mistrzów :)
Barca
Dortmund
Tottenham
Legia
Grupa marzeń wg mnie, byłoby 6 super meczów. Jaka jest grupa marzeń wg La Rambli?
0
Z Pazdanem nie tak łatwo by było... :)
1
Barca, Dortmund, Tottenham, Legia :)