0

Skoro na taki wielki mecz jak z Atletico dopuscił Świecieckiego to może bedzie mu czesciej dawał szanse

0

Niech pokomentuje do konca sezonu, odbedzie kare za przegrany zaklad z Cwiakałą i wtedy odejdzie :D

0

Co gadał? :D

0

Biorąc pod uwagę to że gramy z Gijon, należy cieszyć się choćby ze zdobytej bramki

0

SPE chyba sie nie liczy bo nie był w kadrze na ten mecz(mogę sie mylić), wiec zdobył 2 trofea.

A co do nagrody to mysle ze sytuacje zmienila reforma przyznawania ZP. Po Euro bylem pewien że Ronaldo wygra, ale to że glosują tylko dziennikarze wg mie daje duże szanse m.in. Griezzmanowi, Suarezowi. Wg mnie FF nie bedzie chciało przyznac nagrody ani CR ani Leo

2

A w których minutach będą bramki????

0

Dolaczam sie do pytania :)

11

Nie ogladalem wczoraj meczu Realu ale słyszałem ze Miroslawski cos odpie#*@lał. Co konkretnie gadal?

0

Najlepszy ten trik z 61 minuty :D

0



Przed Barcą polecam xD

13

Efekt Zidana...

0

Tyle razy slysze ten "zart" o u13 i z kazdym razem wydaje mi sie coraz bardziej idiotyczny. (W Polsce nie kibicuje Legii)

1

Ciekawie to musialo wygladac :D

0

O co chodzi bo mi sie internet pi*rdoli i nie widzialem?

0

3

Noi La Rambla ucichla, idziemy spać. A jak komuś się nie chce to ewentualnie może iść potrzymać kredens...

0

http://m.fangol.pl/view/179564/wywod-tomasza-hajty?mobileRedirect=t

Żeby poluzowac atmosferę po liście. Jeden z wczorajszych przeblyskow komentatorskiego geniuszu Tomka Hajty :)

2

Jakos dzis sie tego skrotu nie chce tak oglądac... Teraz tylko czekac na Celtic i rehabilitacje :D

3

Trzymaj głębie i anticipieren Naldo!

0

Uderzenie "z tych palcy" Alaby" :D

0

Trytko też gra w lidze Kazachstanu teraz... :D

0

Na pocieszenie zagra sobie z PSG ;)

4

Co do transferu Grosika i innych transferów w ostatniej chwili( patrz De Gea ;D ) strasznie bezsensowne jest czekanie do ostatniej chwili. Chyba nie po to okienko trwa 2 miesiące aby finalizować wszystko na kilka godzin przed jego zakończeniem.

Nie dość że lepiej przejść wcześniej, podczas sparingów, by łatwiej było spokojnie wchodzić do zespolu. W ten sposób i łatwiej się zaaklimatyzowac, a nie z marszu wchodzić w czasie ligi. Po za tym nie ma ryzyka nie dopięcia transferu na czas

A na dodatek Deadline Day zbiega się ze zgrupowaniem kadry i to załatwianie, opuszczanie hotelu po prostu rozbija przygotowania do meczu. Patrząc na to zamieszanie jestem zwolennikiem nie powoływania zawodników, którzy mają plan podpisywania umów z nowym klubem podczas zgrupowania

Jestem ciekawy czy Grosik zagra w niedzielę przez to zamieszanie... Jakie jest wasze zdanie na temat Deadline Day? Chętnie poczytam opinie :)

0

Czyli jest szansa na Grosika w LL :)

2

Po co to pisać? NIe każdy tutaj czesto przesiaduje i pamieta wszystkie posty z calego dnia. Nic nie szkodzi gdy cos pojawi sie kilka razy, byleby nie bylo zbyt czeste jak np. pytanie: gdzie obejrze Puchar Gampera? ...

0

To sie okaże po jakims czasie, co nam daly te transfery, jednak na papierze wygladają świetnie :)

0

Dobrze że ktos tak popularny to powiedział, bo może w koncu wiele osob zrozumie.

1

Jesli chodzi o Europe to niedziela, poniiedzialek, wtorek. W te dni wszystkie grupy rozegrają 1.kolejke eliminacji :)

1

Mają byc powtorki wideo testowane na tym meczu, trzeba obejrzeć :)

3

"Bordeaux bylo na 15.miejscu w tabeli ostatnio, a ja cały czas walcze o najwyższe cele" Cały Jędza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?