0

W tym roku nawet jesli by mieli łatwe losowania bedziemy na nich czekac w finale :D. Tam sie wyjaśni

1

To samo xD

4

Róbcie screeny. I tak Real strzeli w doliczonym...

0

Jak tam Dortmund jest szansa na wyrównanie???

0

Jak myslicie warto stawiac na Seville dziś?

0

Siemka. Wie ktoś gdzie najlepiej byłoby kupić koszulkę Barçy z sezonu 12/13. Z góry dzieki :D

1

8 minut porządnego kina xD

6

Nie ma znaczenia co ujawniła ta telewizja. Ile ona ma Zlotych Piłek?

0

Dziennikarz Eleven pytał go osobiście i powiedział że Ter Stejgen

2

No nic, o by w Barcy nie bylo tak powaznych urazow :) Bardzo szkoda zawodnika Atletico :(

0

Ajajaj kiepsko :(

0

Co się stało Augusto Fernandezowi???

0

Pisz, bo ciekawosc zżera strasznie :D

0

Dołączam sie do pytania :)

0

http://static.fangol.pl/content/f/b/1/fb117260bb8f29f24989ff1bd04c66b6-554.jpg

Hahaha już widze jak Ramos to mówi w ten sposób :D

5

Miał ślepy smaka na grzyby, więc wybrał się do lasu. Wpadł na taki pomysł, że choć nic nie widzi to węchem i smakiem kierował się będzie. Znalazł pierwszego grzyba, urwał, posmakował...
- Podgrzybek! - krzyknął z radości.
Szuka dalej.
- Maślak! - znowu się ucieszył.
Szuka dalej, znalazł, smakuje...
- G*wno, dobrze, że nie wdepłem!

0

O co chodzilo?

26

Przyszedł facet do sauny, w drzwiach spotkał dealera, który zaproponował mu "dobry towar do spalenia", ale drogi. Facet kupił. Usiadł w saunie i zapalił skręta. Pali, pali i nic. Zdenerwowany wybiega w ręczniku i pyta portiera gdzie facet, który tu przed chwilą stał.

- Właśnie wsiada do auta.

Facet szybko złapał taksówkę i pędzą za odjeżdżającym dealerem. Nagle taksówkarz zgubił drogę i wjechali do lasu. Zrobiło się ciemno i auto się zepsuło. Taksówkarz wystraszył się i uciekł. Nagle zaczął padać śnieg i w oddali słychać było wycie wilków. Facet poczuł potrzebę, więc wyszedł z auta ściągnął ręcznik kucnął i...

W tym momencie ktoś go łapie za ramię i pyta:

- Co ty, ku*wa, robisz?

- Sram.

- W saunie?

0

"Kroos grzałby ławkę w Legii Warszawa, a gra w pierwszym składzie Realu Madryt, to jest chore" wow, przeciez jest tylko mistrzem swiata i zwycięzcą Lm

52

"Bym ich wszystkich do łagru wywiózł"

Trzymają forme na fioletowej xD

19

"Mogę pobierać połowę najniższego kontraktu w pierwszej drużynie, a dam jej 10x tyle co np. taki Isco czy Benzema"

Polecam wejsc na pewna strone ;)

0

Zagladnij na fioletowa jeszcze :)

3

Wygrałeś

0

A jak ;)

1

Złotą Pilke mu dac!!!

16

Na fioletowej 2 fajne komenty:
"Jeszcze was dupa będzie boleć jak Cr zacznie grac jak w zeszłym sezonie"
Oraz
" Gdyby Cr byl do konca na boisku to by wygrali"
XD

0

Eibar na 6.miejscu narazie. Nie takie cieniasy :D

0

Cwiakala praktycznie zawsze je tłumaczy...

53

Carvajal powiedzial: Nie bedziemy tracić punktów

Cristiano na to: Nie ma znaczenia co mówi Carvajal, ja mam 3 Złote Pilki a on 0 :D

0

Popraw Walie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?