darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym roku nawet jesli by mieli łatwe losowania bedziemy na nich czekac w finale :D. Tam sie wyjaśni
1
To samo xD
4
Róbcie screeny. I tak Real strzeli w doliczonym...
0
Jak tam Dortmund jest szansa na wyrównanie???
0
Jak myslicie warto stawiac na Seville dziś?
0
Siemka. Wie ktoś gdzie najlepiej byłoby kupić koszulkę Barçy z sezonu 12/13. Z góry dzieki :D
1
8 minut porządnego kina xD
6
Nie ma znaczenia co ujawniła ta telewizja. Ile ona ma Zlotych Piłek?
0
Dziennikarz Eleven pytał go osobiście i powiedział że Ter Stejgen
2
No nic, o by w Barcy nie bylo tak powaznych urazow :) Bardzo szkoda zawodnika Atletico :(
0
Ajajaj kiepsko :(
0
Co się stało Augusto Fernandezowi???
0
Pisz, bo ciekawosc zżera strasznie :D
0
Dołączam sie do pytania :)
0
http://static.fangol.pl/content/f/b/1/fb117260bb8f29f24989ff1bd04c66b6-554.jpg
Hahaha już widze jak Ramos to mówi w ten sposób :D
5
Miał ślepy smaka na grzyby, więc wybrał się do lasu. Wpadł na taki pomysł, że choć nic nie widzi to węchem i smakiem kierował się będzie. Znalazł pierwszego grzyba, urwał, posmakował...
- Podgrzybek! - krzyknął z radości.
Szuka dalej.
- Maślak! - znowu się ucieszył.
Szuka dalej, znalazł, smakuje...
- G*wno, dobrze, że nie wdepłem!
0
O co chodzilo?
26
Przyszedł facet do sauny, w drzwiach spotkał dealera, który zaproponował mu "dobry towar do spalenia", ale drogi. Facet kupił. Usiadł w saunie i zapalił skręta. Pali, pali i nic. Zdenerwowany wybiega w ręczniku i pyta portiera gdzie facet, który tu przed chwilą stał.
- Właśnie wsiada do auta.
Facet szybko złapał taksówkę i pędzą za odjeżdżającym dealerem. Nagle taksówkarz zgubił drogę i wjechali do lasu. Zrobiło się ciemno i auto się zepsuło. Taksówkarz wystraszył się i uciekł. Nagle zaczął padać śnieg i w oddali słychać było wycie wilków. Facet poczuł potrzebę, więc wyszedł z auta ściągnął ręcznik kucnął i...
W tym momencie ktoś go łapie za ramię i pyta:
- Co ty, ku*wa, robisz?
- Sram.
- W saunie?
0
"Kroos grzałby ławkę w Legii Warszawa, a gra w pierwszym składzie Realu Madryt, to jest chore" wow, przeciez jest tylko mistrzem swiata i zwycięzcą Lm
52
"Bym ich wszystkich do łagru wywiózł"
Trzymają forme na fioletowej xD
19
"Mogę pobierać połowę najniższego kontraktu w pierwszej drużynie, a dam jej 10x tyle co np. taki Isco czy Benzema"
Polecam wejsc na pewna strone ;)
0
Zagladnij na fioletowa jeszcze :)
3
Wygrałeś
0
A jak ;)
1
Złotą Pilke mu dac!!!
16
Na fioletowej 2 fajne komenty:
"Jeszcze was dupa będzie boleć jak Cr zacznie grac jak w zeszłym sezonie"
Oraz
" Gdyby Cr byl do konca na boisku to by wygrali"
XD
0
Eibar na 6.miejscu narazie. Nie takie cieniasy :D
0
Cwiakala praktycznie zawsze je tłumaczy...
53
Carvajal powiedzial: Nie bedziemy tracić punktów
Cristiano na to: Nie ma znaczenia co mówi Carvajal, ja mam 3 Złote Pilki a on 0 :D
0
Popraw Walie :)