2

Takich trzech jak was dwóch nie ma ani jednego :)

0

Ciekawe ile Mahrez nazbiera glosow od kibicow??? :D

3

1.Messi
2.Lewandowski
3.Suarez

2

Polak w Barsie to naprawdę byłoby coś, szkoda ze Piszczek ma już 31 lat... Gdyby był ze 3-4 lata młodszy, byłby idealnym kandydatem.

0

0

Hajto ci się włączył :D

5

"Chyba nikt w Polsce poza Warszawa się nie cieszy, najbardziej znienawidzony klub w kraju urywa pkt Realowi"
Jak skomentujecie te slowa z fioletowej, nie cieszycie sie?? xd

0

Dodałbym jeszcze 7 pkt na 9 możliwych w eliminacjach MŚ

0

Jutro będą :)

0

Podobno jakies "sprawy wewnętrzne" cokolwiek to znaczy

0

AHahhahahhahahh Je*łem :)))))))))))

1

DWumecz trwa :((((

17

Dobra, można teraz na spokojnie. Ale Odidja zaje*ał!!!! :DDDDD

18

PAzdan dalej czyści Ronaldo xd

0

Bądź patriotą

0

Coś tam słychać na trybunach xDdddddcd

0

Jak przed meczem, widzicie jakieś szanse na urwanie punktów Białym przez Polską drużynę???

0

Ma ktoś prawidłową tabele wszechczasów strzelców LM??? Patrzylem dzis na 3 roznych stronach i wszędzie byly różne informacje... Glownie chodzi mi o zawodników obecnie grajacych, m.in. Ibra, Benzema, Muller, Lewy, Suarez

0

"Ludzie nie zdobyli autografow i podpisow swoich ulubieńców"
"Duma Katalonii z Madrytu..."

Co za poziom dziennikarstwa...

1

Nice z Balotellim :D

0

"Na Etihad Stadium Digne i Roberto zajmowali się bardziej zadaniami ofensywnymi, niż wspomaganiem kolegów w akcjach ofensywnych"

Do poprawy dla redakcji

0

Griezzmann luj xd

0

Sorry, nie bedzie tak zajebiste...

0

Jak dakeko od granicy z Czechami mieszkasz że mozesz odbierac???

6

Popieram :DDDD

0

Jaką masz predkosc neta ????

0

2-3
Gundoga, de Bruyne- Neymar 2x, Turan

0

Nie każdy, trzeba byc blisko granicy czeskiej max. 50-60km. Mnie np. nie łapie...

0

Ten CT Sport jest pewnie tylko blisko granicy czeskiej, tak????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?