darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Takich trzech jak was dwóch nie ma ani jednego :)
0
Ciekawe ile Mahrez nazbiera glosow od kibicow??? :D
3
1.Messi
2.Lewandowski
3.Suarez
2
Polak w Barsie to naprawdę byłoby coś, szkoda ze Piszczek ma już 31 lat... Gdyby był ze 3-4 lata młodszy, byłby idealnym kandydatem.
0
http://www.fifa.com/the-best-fifa-football-awards/best-fifa-mens-player/index.html
1.Messi
2.Lewandowski
3.Suarez
0
Hajto ci się włączył :D
5
"Chyba nikt w Polsce poza Warszawa się nie cieszy, najbardziej znienawidzony klub w kraju urywa pkt Realowi"
Jak skomentujecie te slowa z fioletowej, nie cieszycie sie?? xd
0
Dodałbym jeszcze 7 pkt na 9 możliwych w eliminacjach MŚ
0
Jutro będą :)
0
Podobno jakies "sprawy wewnętrzne" cokolwiek to znaczy
0
AHahhahahhahahh Je*łem :)))))))))))
1
DWumecz trwa :((((
17
Dobra, można teraz na spokojnie. Ale Odidja zaje*ał!!!! :DDDDD
18
PAzdan dalej czyści Ronaldo xd
0
Bądź patriotą
0
Coś tam słychać na trybunach xDdddddcd
0
Jak przed meczem, widzicie jakieś szanse na urwanie punktów Białym przez Polską drużynę???
0
Ma ktoś prawidłową tabele wszechczasów strzelców LM??? Patrzylem dzis na 3 roznych stronach i wszędzie byly różne informacje... Glownie chodzi mi o zawodników obecnie grajacych, m.in. Ibra, Benzema, Muller, Lewy, Suarez
0
"Ludzie nie zdobyli autografow i podpisow swoich ulubieńców"
"Duma Katalonii z Madrytu..."
Co za poziom dziennikarstwa...
1
Nice z Balotellim :D
0
"Na Etihad Stadium Digne i Roberto zajmowali się bardziej zadaniami ofensywnymi, niż wspomaganiem kolegów w akcjach ofensywnych"
Do poprawy dla redakcji
0
Griezzmann luj xd
0
Sorry, nie bedzie tak zajebiste...
0
Jak dakeko od granicy z Czechami mieszkasz że mozesz odbierac???
6
Popieram :DDDD
0
Jaką masz predkosc neta ????
0
2-3
Gundoga, de Bruyne- Neymar 2x, Turan
3
http://i1.memy.pl/obrazki/882c563166_twoja_matka_cpie.jpg
0
Nie każdy, trzeba byc blisko granicy czeskiej max. 50-60km. Mnie np. nie łapie...
0
Ten CT Sport jest pewnie tylko blisko granicy czeskiej, tak????