darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xd. Komentuję, żeby kiedyś do tego wrocić heh
3
Szanuję takie podejscie :D
1
Tyle co Cwiakala w dziupli komentatorskiej :D
0
Wchodzę :)
0
Gramu troche jak Legia z Dortmundem w Warszawie :( Szczęście ze nie przegrywamy 1/2-0...
10
Czy tylko mnie na ekranie pojawił sie ni stąd ni zowąd Pique pokazujący "manite"?? ;D
0
Jestem ;)
2
Genialne. Jak cała książka pana Leszka...
1
TO sie nazywa pociągnąć z bara
0
To są te detale...
0
Kopia "Ery Enrique" tylko że o Nawałce
1
Włącz skoki- Kot 3. po pierwszej serii
3
*Ronaldo sam się wyłącza z gry
0
Do 1 bramki wtedy "można już wyłączyć"
0
http://www.squawka.com/news/guess-the-city-this-player-was-born-in/828956
Muszę się pochwalić: 8/10 :DD
2
"Termalica to taki polski Razen Balszport Lajpzciś"
T.Hajto podczas wczorajszego meczu Cracovia-Termalica(1-3) na antenie Eurosportu
0
To chyba nawet ona zagrałaby lepiej w Argentynie niż Aguero :DD. Najlepszy napastnik w PL, ostatnio w plebiscycie Goal.com postawiony wyżej Lewego zaraz za Suarezem, a w reprezentacji nawet Pratto daje więcej od niego...
0
18.30 Bayern Vs leverkusen
2
Sergio Aguero has now scored 27 goals in 29 Premier League games during 2016
Gdyby tak grał dla Argentyny to Leo miałby juz pewnie 2 tytuły...
26
Są genialne... Nie mogę sie doczekać 4. odcinka!! :)
3
Niech mieszają jak kiedyś Dortmund z 3 Polakami
0
Tomaszu... Jak ci na imię?
5
Jest na to 50% szans, albo przyzna albo nie
25
Łukasz Teodorczyk 25 meczów 19 bramek w 2016/17!!!
0
9s szybszy byles :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ahahaha. Dobrze ze nie napisali Legia wygrywa 1-0 po bramce Prijovica :)
0
O co chodzi??
6
Zaorałeś :DDDDDDDDD
0
Czemu??????? Co ci nie pasuje w tym??:)