darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gosciu, chodzilo o komentarz wyżej
0
Jak Barca dostawała od Celty tez tak mówiłaś?
1
Neuer w XI roku jest jak Ronaldo/Messi ze ZP. Czego by inni nie zdobyli oni i tak zostaną najbardziej docenieni
0
Zajebisty pomysł. Szkoda ze sam na to nie wpadlem. Ja to mialem w 2kl. i robilem o dopingu w sporcie
0
Ostatnio na Łączy nas piłka sam śmiał się że był hala dzieciakiem, więc chyba zmądrzął. Na pewno byłby to kapitalny transfer dla Barcy i dla Ziela
1
Bójcie się barcelońscy taksówkarze :)
0
No to... wzajemnie :)
0
Zaczęło się od Torresa, kiedy grał w Liverpoolu był moim ulubionym piłkarzem. Był członkiem reprezentacji Hiszpanii w jej najlepszych latach razem, a większość pierwszej XI to byli pilkarze Barcy, więc skoro w reprezentacji, której kibicowałem grało ich tak dużo to zaczalem dopingowac ich grających w swoim klubie. Zbiegło się to z poczatkiem ery pewnego Argentynczyka. I tak jest do dziś.
38
W sumie nie mamy jeszcze Ligi Europy....
PS. Z dystansem plis ;D
2
Lucho; Lubie Vidala...trochę powkurzać ;D
9
Przynajmniej nie trafimy na PSG ;D
0
Barca-Atletico w 1/8, róbcie screeny
0
Podrzuci ktoz linka z przerobka Ronaldo jako dziecka, biegnacego do Messiego. Nie moge znalezc ;)
1
Okładka Sportu: Posmarowane!
0
Odpowiadam, by poczytac pozniej:D
0
Ludzka kreatywność nie zna granic ;D
0
Messi
Ronaldo
Griezmann
0
Fifa World Player Award
0
Kiedyś Mati Borek w Cafe futbol mowil o tzw. "drinku kadrowicza" za czasów Engela, wiec Hajto wie co to porządna inwestycja ;)
23
Zainwestują w siebie, czyli przepiją :)
0
Cavaniemu naprawde brakło centymetrów i Arsenal znów by był czwarty...przepraszam, oczywiście drugi ;)
0
3 sekundy szybciej, gratuluję xd
1
A jak ;)
0
Bo jutro sędziuje Real ;D
0
Z tego co wiem warto grać w Bet365; możliwość zamykania zakladow i wyższe kursy
0
Wiadomo ze JEDEN zawsze nie wejdzie :(
8
Czyli dzis wieczorem kebs dla wszystkich ;)
0
6-0 w Kijowie, masakra... i PSG sie męczy. Ciekawie :)
0
Rozumiem medialnosc Pogby bla bla bla, ale Higuain przed Robertem pozdro xd
0
Ogladales na Canal+48??