1

Bolonia-Napoli: 2a vs 6c xD
Piotr Dumanowski na antenie Eleven

1

Grające w czwartej lidze rezerwy Paris Saint-Germain podejmowały walczący o pierwsze miejsce w tabeli Granville. CulturePSG.com relacjonuje, że Polak grał z "zaangażowaniem i konsekwencją". W 56. minucie były piłkarz Sevilli był bliski zdobycia gola. "Krychowiak zagrał dobrze na poziomie technicznym, zapewniał zespołowi równowagę między obroną i atakiem, nadawał tempo. Miał kilka dobrych prostopadłych podań" - podsumowano występ Polaka.

No ciekawe co Nawałka zrobi z zawodnikiem grającym w IV lidze, jeśli sytuacja się nie zmieni?

6

6 minut Napoli 2-0
Insigne gol, Zielu asysta

2

Cooooooo Hamsik!!!

2

Czyli dziś pojedynek, kto lepiej przygotuje makaron. Spaghetti Bolognese czy Neapolitana :D

0

Pele zdobył 3 Mistrzostwa Swiata i nawalił tych bramek w lidze brazylijskiej(niewiadomo jaki to był poziom). Uparci bedą tym argumentować, że jest najlepszy w historii, ale biorąc pod uwagę to w jakich czasach gra Messi, wydaje się, że po zakonczeniu przez Argentynczyka kariery wielu to jego postawi na szczycie.

1


Historia lubi się powtarzać :)

0

Za czasów Liverpoolu mój ulibiony piłkarz ;) W futbolu wygrał prawie wszystko, jednak liczby mógł wykręcić lepsze gdyby nie ogromny zjazd w Chelsea...

0

Z tego co wygrzebałem w sieci: 757 bramek Pele, który kiedyś powiedział "Pogadamy kto lepszy, kiedy Messi strzeli tyle co ja". Za niedługo ten argument może Pelemu odpaść

4

Może tak być :) Ważne by Realowi napsuł krwi xD Jak kilka lat temu zawodnik z mojego avatara

45

#Obiektywnść
Brawo redakcjo, nie mówmy o kontrowersjach tylko wtedy, gdy to my jesteśmy krzywdzeni :)

0

Piotr Zieliński dzis w XI Napoli w Bolonii. Arek Milik raczej dziś jeszcze nie wystąpi, ale już samo powołanie na mecz jest sukcesem i niedługo będzie straszył defensywy drużyn Serie A i Realu ;D

0

#MiszczKarnyh

0

Ile bramek w karierze ma Pele?

13

Lubią walnąć bramke lub dwie. Ewentualnie... siedem ;)

0

Objął ich program 90+

0

Bardziej chodziło mi o jakąs strone, chyba juz znalazłem
http://www.fullmatchreplay.com/
O to ta strona dla zainteresowanych wrzucam ;D

0

Poleci, ktoś jak zrobić tak, żeby po powrocie do domu obejrzec 2 polowe bez poznania wyniku. Dodam że 1 polowe zobacze live, z gory dzieki ;D

3

Rozumiem, że gdyby była duża konkurencja w pomocy to Sergi mógłby sie ogrywać na PO, ale kiedy 2 naszych najlepszych pomocników leczy urazy to pasowałoby go wystawić na JEGO pozycji, a na prawej dać szanse sprawdzającemu sie Vidalowi

0

What the f*ck?!

0

Tak, był ustawiony na PO, ale w praktyce grał jak półprawy pomocnik, kiedy Barca naciskała ;)

0

Oglądając wczoraj powtórkę z Betisu widziałem, że Sergi Roberto ma dużą przyszłość w pomocy Barcy. Widać u niego chęć gry do przodu, odmiennie od Rakiticia ostatnio i Gomesa(któremu trzeba dać czas i rozliczać można go wg mnie dopiero za mecze w koncówce sezonu). Do tego w przeciwiwenstwie do Rafinhi i Denisa potrafi utrzymać piłkę. bez dwóch zdan Roberto jest w tej chwili 3 najlepszym pomocnikiem Barcy. Szkoda, że gra na pozycji, którą czesciej powinien obsadzać Vidal :/

1

Grosik pomoże? ;D

0

Komu w Polsce kibicujecie?

1

Pocieszę cię. Może nie wygramy... :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Numerooo Novantanove Arkadiuszoooooo Milik!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli przekaże mu na bank ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?