darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bolonia-Napoli: 2a vs 6c xD
Piotr Dumanowski na antenie Eleven
1
Grające w czwartej lidze rezerwy Paris Saint-Germain podejmowały walczący o pierwsze miejsce w tabeli Granville. CulturePSG.com relacjonuje, że Polak grał z "zaangażowaniem i konsekwencją". W 56. minucie były piłkarz Sevilli był bliski zdobycia gola. "Krychowiak zagrał dobrze na poziomie technicznym, zapewniał zespołowi równowagę między obroną i atakiem, nadawał tempo. Miał kilka dobrych prostopadłych podań" - podsumowano występ Polaka.
No ciekawe co Nawałka zrobi z zawodnikiem grającym w IV lidze, jeśli sytuacja się nie zmieni?
6
6 minut Napoli 2-0
Insigne gol, Zielu asysta
2
Cooooooo Hamsik!!!
2
Czyli dziś pojedynek, kto lepiej przygotuje makaron. Spaghetti Bolognese czy Neapolitana :D
0
Pele zdobył 3 Mistrzostwa Swiata i nawalił tych bramek w lidze brazylijskiej(niewiadomo jaki to był poziom). Uparci bedą tym argumentować, że jest najlepszy w historii, ale biorąc pod uwagę to w jakich czasach gra Messi, wydaje się, że po zakonczeniu przez Argentynczyka kariery wielu to jego postawi na szczycie.
1
Historia lubi się powtarzać :)
0
Za czasów Liverpoolu mój ulibiony piłkarz ;) W futbolu wygrał prawie wszystko, jednak liczby mógł wykręcić lepsze gdyby nie ogromny zjazd w Chelsea...
0
Z tego co wygrzebałem w sieci: 757 bramek Pele, który kiedyś powiedział "Pogadamy kto lepszy, kiedy Messi strzeli tyle co ja". Za niedługo ten argument może Pelemu odpaść
4
Może tak być :) Ważne by Realowi napsuł krwi xD Jak kilka lat temu zawodnik z mojego avatara
45
#Obiektywnść
Brawo redakcjo, nie mówmy o kontrowersjach tylko wtedy, gdy to my jesteśmy krzywdzeni :)
0
Piotr Zieliński dzis w XI Napoli w Bolonii. Arek Milik raczej dziś jeszcze nie wystąpi, ale już samo powołanie na mecz jest sukcesem i niedługo będzie straszył defensywy drużyn Serie A i Realu ;D
0
#MiszczKarnyh
0
Ile bramek w karierze ma Pele?
13
Lubią walnąć bramke lub dwie. Ewentualnie... siedem ;)
0
Objął ich program 90+
0
Bardziej chodziło mi o jakąs strone, chyba juz znalazłem
http://www.fullmatchreplay.com/
O to ta strona dla zainteresowanych wrzucam ;D
0
Poleci, ktoś jak zrobić tak, żeby po powrocie do domu obejrzec 2 polowe bez poznania wyniku. Dodam że 1 polowe zobacze live, z gory dzieki ;D
3
Rozumiem, że gdyby była duża konkurencja w pomocy to Sergi mógłby sie ogrywać na PO, ale kiedy 2 naszych najlepszych pomocników leczy urazy to pasowałoby go wystawić na JEGO pozycji, a na prawej dać szanse sprawdzającemu sie Vidalowi
0
What the f*ck?!
0
Tak, był ustawiony na PO, ale w praktyce grał jak półprawy pomocnik, kiedy Barca naciskała ;)
0
Oglądając wczoraj powtórkę z Betisu widziałem, że Sergi Roberto ma dużą przyszłość w pomocy Barcy. Widać u niego chęć gry do przodu, odmiennie od Rakiticia ostatnio i Gomesa(któremu trzeba dać czas i rozliczać można go wg mnie dopiero za mecze w koncówce sezonu). Do tego w przeciwiwenstwie do Rafinhi i Denisa potrafi utrzymać piłkę. bez dwóch zdan Roberto jest w tej chwili 3 najlepszym pomocnikiem Barcy. Szkoda, że gra na pozycji, którą czesciej powinien obsadzać Vidal :/
1
Grosik pomoże? ;D
0
Komu w Polsce kibicujecie?
1
Pocieszę cię. Może nie wygramy... :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Numerooo Novantanove Arkadiuszoooooo Milik!!!!
38
http://s1g.wgrane.pl/video/2011/05/18/75150.jpg?st=Kpm8f3R-CVsJrTMiLMJpuQ&e=1439482989
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czyli przekaże mu na bank ;)