darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kamienie i Romeo i Julia.
1
nieeeeeeeee. Wygrajmy tak, by nikt sie nie miał nawet do tego przyczepić i niech mówią, że przez błąd marciniaka Juve nie wygrało 4-0 w I meczu
22
Robben wczoraj chyba najlepszy na placu. na pewno w Bayernie
2
Kurwa moze byc ban... Białe śmiecie.
0
Bayern>Schalke
Lewandowski>Huntelaar
61
Szkoda, że sztab nie pomyślał o taktyce przed 1. meczem...
2
Miło widzieć Polaka Rodaka na okładkach katalońskich i hiszpańskich dzienników :)
1
E tam... z jego strony, aż tak źle nie było!
0
Serie A W FC Genoa 1;3
1/2 finału Puchar Włoch W SSC Napoli SSC Napoli 2;3
1/8 finału Ligi Mistrzów W Bayern Monachium Bayern 2;4 po dogrywce
Finał N FC Barcelona 1:3
W ostatnich 3 sezonach Juve tylko w 4 meczach straciło 3 lub więcej bramek. Przy czym w meczu z Bayernem (2;4) w 90 minutach było 2;2. Warto dodać, że żaden z tych 4 wyników nie dałby Barcy awansu.
Podsumowując: 1% szans, 99% wiary. Mur w defensywie i magia z przodu niezbędne...
0
Czachowski w Eleven: Deulofeu dziś najlepszy w ofensywie z Milanu
0
Po polsku te mecze?
0
Co Pan brał?! xD
0
3-0 i w karnych awans. Dwa procent szans jest.
3
Niech Real wygra tą Ligę raz na 5 lat, w porządku... ale błagam, oby nie wygrali CL 2 razy z rzędu.
1
Przecież tylko dostawia nogę i wali z karnych. No chyba jednak nie...
1
Np. 6-1 brakło mentalności faktycznie...
0
Była ręka czy nie było? Jak to w końcu?
0
I to jest świeże spojrzenie, brawo! A nie zawsze-Gomes zły.
1
Trzeba do tego kogoś z cojones, a niestety Unzue jest przedluzeniem mysli Lucho niestety... Po meczu z PSG byłem za JC Uzu, ale mam wątpliwości.
0
W końcu UEFA musi jakoś zadowalać te kluby, żeby same nie stworzyły SuperLigi
0
Użyłem programu Hola VPN. Chyba spoko nie?
4
Stary, niedługo tak będzie. Mecze o 19 i 21!
0
Oglądał ktoś z Was mecz Barcy w TV3 Catalunya zmieniając VPN czy mimo to są jakieś blokady?
0
Ma, tu ktoś liste kanałow zagranicznych, gdzie obejrzeć można jutro Barcę z Juve?
0
Myślałem, że Luisito się wścieknie i ugryzie tego gwoździa :D
1
Jak tak dalej pójdzie to Neymar najbliższy mecz zagra w 1/2 LM lub finale PK xd
0
3-4-3
Tak gramy zdecydowanie lepiej, bardziej konkretnie
2
La Joya:
Świetny materiał duetu Święty i Kapica o Paulo.
1
Czy wam też się wydaje, że różnica między Denisem i Gomesem, a np. Rafą, Vidalem czy Roberto jest taka, że ci drudzy to walczaki i gdy wchodzą dają z siebie wszystko? Najlepsze jest to, że Denis i Gomes przechodzą ostatnio obok meczów, gdy już dostaną szanse. Ciężko na siłe zrobić z kogoś zawodników, a Lucho chyba obrał sobie to za 'cel". Wydaje się, że on chce bardziej niż oni.
0
Czyli nadchodzi PACO TIME xD