0

Kamienie i Romeo i Julia.

1

nieeeeeeeee. Wygrajmy tak, by nikt sie nie miał nawet do tego przyczepić i niech mówią, że przez błąd marciniaka Juve nie wygrało 4-0 w I meczu

22

Robben wczoraj chyba najlepszy na placu. na pewno w Bayernie

2

Kurwa moze byc ban... Białe śmiecie.

0

Bayern>Schalke

Lewandowski>Huntelaar

61

Szkoda, że sztab nie pomyślał o taktyce przed 1. meczem...

2

Miło widzieć Polaka Rodaka na okładkach katalońskich i hiszpańskich dzienników :)

1

E tam... z jego strony, aż tak źle nie było!

0

Serie A W FC Genoa 1;3
1/2 finału Puchar Włoch W SSC Napoli SSC Napoli 2;3
1/8 finału Ligi Mistrzów W Bayern Monachium Bayern 2;4 po dogrywce
Finał N FC Barcelona 1:3

W ostatnich 3 sezonach Juve tylko w 4 meczach straciło 3 lub więcej bramek. Przy czym w meczu z Bayernem (2;4) w 90 minutach było 2;2. Warto dodać, że żaden z tych 4 wyników nie dałby Barcy awansu.

Podsumowując: 1% szans, 99% wiary. Mur w defensywie i magia z przodu niezbędne...

0

Czachowski w Eleven: Deulofeu dziś najlepszy w ofensywie z Milanu

0

Po polsku te mecze?

0

Co Pan brał?! xD

0

3-0 i w karnych awans. Dwa procent szans jest.

3

Niech Real wygra tą Ligę raz na 5 lat, w porządku... ale błagam, oby nie wygrali CL 2 razy z rzędu.

1

Przecież tylko dostawia nogę i wali z karnych. No chyba jednak nie...

1

Np. 6-1 brakło mentalności faktycznie...

0

Była ręka czy nie było? Jak to w końcu?

0

I to jest świeże spojrzenie, brawo! A nie zawsze-Gomes zły.

1

Trzeba do tego kogoś z cojones, a niestety Unzue jest przedluzeniem mysli Lucho niestety... Po meczu z PSG byłem za JC Uzu, ale mam wątpliwości.

0

W końcu UEFA musi jakoś zadowalać te kluby, żeby same nie stworzyły SuperLigi

0

Użyłem programu Hola VPN. Chyba spoko nie?

4

Stary, niedługo tak będzie. Mecze o 19 i 21!

0

Oglądał ktoś z Was mecz Barcy w TV3 Catalunya zmieniając VPN czy mimo to są jakieś blokady?

0

Ma, tu ktoś liste kanałow zagranicznych, gdzie obejrzeć można jutro Barcę z Juve?

0

Myślałem, że Luisito się wścieknie i ugryzie tego gwoździa :D

1

Jak tak dalej pójdzie to Neymar najbliższy mecz zagra w 1/2 LM lub finale PK xd

0

3-4-3
Tak gramy zdecydowanie lepiej, bardziej konkretnie

2

La Joya:



Świetny materiał duetu Święty i Kapica o Paulo.

1

Czy wam też się wydaje, że różnica między Denisem i Gomesem, a np. Rafą, Vidalem czy Roberto jest taka, że ci drudzy to walczaki i gdy wchodzą dają z siebie wszystko? Najlepsze jest to, że Denis i Gomes przechodzą ostatnio obok meczów, gdy już dostaną szanse. Ciężko na siłe zrobić z kogoś zawodników, a Lucho chyba obrał sobie to za 'cel". Wydaje się, że on chce bardziej niż oni.

0

Czyli nadchodzi PACO TIME xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?