1

Widać, że garażowa robota :D

0

Bo im meczów braknie jak tak porozkładają :)

0

Co innego Bonucci xd

0

Chciał po 2 bramce krzyczeć "gol" tak szczerze, ale mu to nie wyszło. Ale nawet jako kibica Realu go szanuje, potrafi wykazać się obiektywizmem.

0

Z dużą przyjemnością ;)

1

Właśnie widzę go w kadrze na Depor i przypominam sobie, że dok ońca sezonu dostępni mieli być tylko kapitan Bezmózg i Nacho

0

Czy Varane jest gotowy do gry?

0

Sergi to pomocnik, tam jest przyszłością i może być symbolem klubu przez wiele lat

6

Jeśli wygramy 2 trofea krajowe, a Dani zostanie z półfinalem LM, 2. miejscem w LL i cwiercfinałem CdR to wtedy będzie "goły i wesoły'' ;d

0

Kiedy będzie decyzja w sprawie tego bezmózga?

0



To powinno być 3 mecze zawieszenia conajmniej

1

Byle nie za dużo

0

on na przykład czasem dobrze posędziuje

1

Ogladnięte. Było warto. 3-2 Messi, 500 gol w Tym Klubie

0

Trzeba sobie powiedzieć, że Juve jest na niesamowitym poziomie

0

To jest nad dwóch

3

Rakieta mnie dziś wkurzal, ale asysta-gol, staty BRUTALNE. Czapki z głów za to GOLAZO

0

W eleven powtórka klasyku

0

Klasa

0

Albo Juve, żebyśmy odpadli z mistrzem

0

Messi 500. gol to jest COŚ

1

Brawo

0

Gdyby dzis wygrali to by mieli 3 pkt straty do Lechii

18

U nas chyba Valverde. Na początku nie byłem jego zwolennikiem, ale widząc jak poukładał Athletic w obronie to myślę, że przydałby się nam taki trener. Bo nastepnym powinien być pewnie Xavi

37

22 maja Jorge Sampaoli ma zostać zaprezentowany jako nowy selekcjoner reprezentacji Argentyny

za: Twitter Jakuba Kręcidło

0

Oby to się nie skończyło walkowerem, jak Legia z CFC czy Real z Cadiz

2

Dlatego mam nadzieję, że nowy trener będzie na niego stawiał

0

Można obalić mit o tym, że w młodym wieku dla sportowca liczy się czy jesteś z pierwszej połwy roku czy z drugiej.
Kylian Mbappe Lottin ur. 20.12.1998

2

Albo nowy trener zacznie na niego stawiać albo wypożyczenie. Ma potencjał, nie może go marnować.

0

Mats- Masche, Pique, Umtiti- Busquets, Rakitić, Iniesta, Messi- Roberto, Suarez, Alba

Myslę, że to byłby ciekawy skład. Alba jest szybki zapewniałby ubezpieczenie lewej strony i dużo dałby w ataku (zobaczcie co zrobił w finale CdR z Sevillą). Sergi już tak grywał, aczkolwiek tu idealny byłby Vidal lub Rafinha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?