darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widać, że garażowa robota :D
0
Bo im meczów braknie jak tak porozkładają :)
0
Co innego Bonucci xd
0
Chciał po 2 bramce krzyczeć "gol" tak szczerze, ale mu to nie wyszło. Ale nawet jako kibica Realu go szanuje, potrafi wykazać się obiektywizmem.
0
Z dużą przyjemnością ;)
1
Właśnie widzę go w kadrze na Depor i przypominam sobie, że dok ońca sezonu dostępni mieli być tylko kapitan Bezmózg i Nacho
0
Czy Varane jest gotowy do gry?
0
Sergi to pomocnik, tam jest przyszłością i może być symbolem klubu przez wiele lat
6
Jeśli wygramy 2 trofea krajowe, a Dani zostanie z półfinalem LM, 2. miejscem w LL i cwiercfinałem CdR to wtedy będzie "goły i wesoły'' ;d
0
Kiedy będzie decyzja w sprawie tego bezmózga?
0
To powinno być 3 mecze zawieszenia conajmniej
1
Byle nie za dużo
0
on na przykład czasem dobrze posędziuje
1
Ogladnięte. Było warto. 3-2 Messi, 500 gol w Tym Klubie
0
Trzeba sobie powiedzieć, że Juve jest na niesamowitym poziomie
0
To jest nad dwóch
3
Rakieta mnie dziś wkurzal, ale asysta-gol, staty BRUTALNE. Czapki z głów za to GOLAZO
0
W eleven powtórka klasyku
0
Klasa
0
Albo Juve, żebyśmy odpadli z mistrzem
0
Messi 500. gol to jest COŚ
1
Brawo
0
Gdyby dzis wygrali to by mieli 3 pkt straty do Lechii
18
U nas chyba Valverde. Na początku nie byłem jego zwolennikiem, ale widząc jak poukładał Athletic w obronie to myślę, że przydałby się nam taki trener. Bo nastepnym powinien być pewnie Xavi
37
22 maja Jorge Sampaoli ma zostać zaprezentowany jako nowy selekcjoner reprezentacji Argentyny
za: Twitter Jakuba Kręcidło
0
Oby to się nie skończyło walkowerem, jak Legia z CFC czy Real z Cadiz
2
Dlatego mam nadzieję, że nowy trener będzie na niego stawiał
0
Można obalić mit o tym, że w młodym wieku dla sportowca liczy się czy jesteś z pierwszej połwy roku czy z drugiej.
Kylian Mbappe Lottin ur. 20.12.1998
2
Albo nowy trener zacznie na niego stawiać albo wypożyczenie. Ma potencjał, nie może go marnować.
0
Mats- Masche, Pique, Umtiti- Busquets, Rakitić, Iniesta, Messi- Roberto, Suarez, Alba
Myslę, że to byłby ciekawy skład. Alba jest szybki zapewniałby ubezpieczenie lewej strony i dużo dałby w ataku (zobaczcie co zrobił w finale CdR z Sevillą). Sergi już tak grywał, aczkolwiek tu idealny byłby Vidal lub Rafinha