12

Jaki chamski ckickbait xdddddddd

1

http://weszlo.com/2017/05/27/quiz-znasz-wszystkich-reprezentantow-klubu-300/

Dla fanów najlepszej ligi. Ile mieliscie? 19/82 23% Hajto zadowolony

9

Fragment z bio Messiego, rozdział "Frank Rijkard. Upadek"

"Problem polegał na tym, że Frank nie umiał ostro pogadać z chłopakami. Czasem powinien się na nich wściec, a nie umiał, bo ich uwielbiał. Ostatecznie zdobył z nimi dwa tytuły mistrzów i wygrał Ligę MIstrzów...
(Txiki Begiristain)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

Zero tituli?

0

5-4 jak Liverpool z Alaves? :DD

0

Laramblowicze, wg was 5 najlepszych biografii piłkarzy to:

4

Kapitalny program jednym słowem, jeszcze do tego wzbogacony materialami z meczów

0

Ciekawe

0

Tak, może będzie okazja zobaczyć na YT w 4k, jeśli nie nałożą geoblokady :) ManU pewnie wygra.

0

Ten zawodnik wali bramę raz na ruski rok, więc trzeba go wyrożnić:



0

Ale będzie chyba u nas zablokowane

10

hahaha, Oblak/Asenjo, Theo, Umtiti, N'Zonzi, Llorente Neymar, Aspas, przynajmniej 2 z tych zawodników powinno być

2

Dziś czytam, że Cou chce zostać w LFC. Z jednej strony szkoda, bo wiadomo wielki piłkarz, który mółby sie u nas sprawdzić. Z drugirj jednak jeśli to pozwoli na większą chęć sprowadzenia Verattiego, to nie będę miał pretensji.

8

Ciekawostka:
W 1984r. w meczu Pucharu Zdobywców Pucharów zawodnik chorwackiej Rijeki dostał w meczu z Realem Madryt kontrowersyjną czerwoną kartkę. Za pierwszym razem został napomniany żółtym kartonikiem za kopnięcie po gwizdku, a za drugim dlatego, bo obraził sędziego. Najciekawsze jest to, że zawodnik był od dziecka głuchoniemy.

PS. Jesli ktoś nie wierzy, niech sprawdzi w google Damir Desnica :)

2

Za debiut Marlona :)

1

Invincibles :)

2

2





Te 2 wymiatają!

2

Sevilla zgodaził się na odejście Sampaolego. Dziś ma ogłosic powołania. Ciekawe czy Icardi wróci do kadry? Podobno Sampaoli chce go powołać.

3

Ciekawe czy w ogóle Barca zapyta go: TAK czy NIE? :)

0

to many legends in one pic :DD

0

Fotazo :)))

45

Argument kibica Białych: To nie sedziowie strzelają bramki xDDDDDDD Jeszcze brakuje by im gole ładowali...

0

Cou też

0

To już lepszy chyba Polak Rodak Piszczek :DD

17

Monaco mistrzem Francji. Jak widać można zdobyć tytuł bez kontrowersji, czerwonych kartek, spalonych, goli niezuznanych, itd.

2

w poprzednim sezonie bylismy mistrzami, w następnym też będziemy. Głowa do góry! :D

1

Nominowani:

Cristiano
Ronaldo
Aveiro

2

Za chwilę ktoś przyjdzie i powie "bo oni mają historię" :DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?