darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Jaki chamski ckickbait xdddddddd
1
http://weszlo.com/2017/05/27/quiz-znasz-wszystkich-reprezentantow-klubu-300/
Dla fanów najlepszej ligi. Ile mieliscie? 19/82 23% Hajto zadowolony
9
Fragment z bio Messiego, rozdział "Frank Rijkard. Upadek"
"Problem polegał na tym, że Frank nie umiał ostro pogadać z chłopakami. Czasem powinien się na nich wściec, a nie umiał, bo ich uwielbiał. Ostatecznie zdobył z nimi dwa tytuły mistrzów i wygrał Ligę MIstrzów...
(Txiki Begiristain)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
33
Zero tituli?
0
5-4 jak Liverpool z Alaves? :DD
0
Laramblowicze, wg was 5 najlepszych biografii piłkarzy to:
4
Kapitalny program jednym słowem, jeszcze do tego wzbogacony materialami z meczów
0
Ciekawe
0
Tak, może będzie okazja zobaczyć na YT w 4k, jeśli nie nałożą geoblokady :) ManU pewnie wygra.
0
Ten zawodnik wali bramę raz na ruski rok, więc trzeba go wyrożnić:
0
Ale będzie chyba u nas zablokowane
10
hahaha, Oblak/Asenjo, Theo, Umtiti, N'Zonzi, Llorente Neymar, Aspas, przynajmniej 2 z tych zawodników powinno być
2
Dziś czytam, że Cou chce zostać w LFC. Z jednej strony szkoda, bo wiadomo wielki piłkarz, który mółby sie u nas sprawdzić. Z drugirj jednak jeśli to pozwoli na większą chęć sprowadzenia Verattiego, to nie będę miał pretensji.
8
Ciekawostka:
W 1984r. w meczu Pucharu Zdobywców Pucharów zawodnik chorwackiej Rijeki dostał w meczu z Realem Madryt kontrowersyjną czerwoną kartkę. Za pierwszym razem został napomniany żółtym kartonikiem za kopnięcie po gwizdku, a za drugim dlatego, bo obraził sędziego. Najciekawsze jest to, że zawodnik był od dziecka głuchoniemy.
PS. Jesli ktoś nie wierzy, niech sprawdzi w google Damir Desnica :)
2
Za debiut Marlona :)
1
Invincibles :)
2
http://cdn.natemat.pl/0a7d919402015babcb91748aa43eb5a8,640,0,0,0.jpg
Nwm czy jest kibicką Barcy xDD
2
Te 2 wymiatają!
2
Sevilla zgodaził się na odejście Sampaolego. Dziś ma ogłosic powołania. Ciekawe czy Icardi wróci do kadry? Podobno Sampaoli chce go powołać.
3
Ciekawe czy w ogóle Barca zapyta go: TAK czy NIE? :)
0
to many legends in one pic :DD
0
Fotazo :)))
45
Argument kibica Białych: To nie sedziowie strzelają bramki xDDDDDDD Jeszcze brakuje by im gole ładowali...
0
Cou też
0
To już lepszy chyba Polak Rodak Piszczek :DD
17
Monaco mistrzem Francji. Jak widać można zdobyć tytuł bez kontrowersji, czerwonych kartek, spalonych, goli niezuznanych, itd.
2
w poprzednim sezonie bylismy mistrzami, w następnym też będziemy. Głowa do góry! :D
1
Nominowani:
Cristiano
Ronaldo
Aveiro
2
Za chwilę ktoś przyjdzie i powie "bo oni mają historię" :DD