darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak oceniacie polską scenę hip-hopu obecnie? Jaki raperów możecie wyróżnić? Co sądzicie o tych postaciach: O.S.T.R, Hades, Que, Szesnasty, Eripe, Pezet, Sokół?
3
Czyli Dougi jest kluczowy :D
7
Pomyslalem przez chwile o Paulinho, po tym OFICJALNE... :)
1
Po takim sezonie ma szansę pójść do lepszej ligi/klubu :D
0
Co sądzicie o książce "Herr Guardiola"?
0
Piąty wymiar, Pogrzebany
5
Jeszcze tydzień... i będziemy w Erze Valverde
0
A co jeśli PSG prześladuje Verattiego? Barto, składaj skargę!
2
Dundalk, byłoby ciekawie. O ile przejdą 2.runde
1
Klose to wielki napastnik, ale w 2014 nie był ważną postacią kadry Niemiec, Hiszpania w 2012 grała na "9" z Fabregasem, Torres zdobył 3 bramki(2 z Irlandią i w finale na 3-0), a 2016 to atak Crisu, Nani i Quaresma.
Grecja akurat miała dobego Charisteasa, który się wyrózniał w tym zespole
4
Co ty gadasz z tym Paulinho... Z całym szacunkiem dla jego wystepów w kadrze Brazylii, ale dla Barcy idealnymi gośćmi na zastępstwo Busiego są Gomes i Samper
1
Przeczytał ktoś z was książke Gullita "Jak oglądać piłkę nożną?"? Ja właśnie ją skończyłem i mam mieszane uczucia, pierwsza połowa książki jest niezwykle ciekawa: duzo porównań i cennych uwag dot. taktyki. Niestety 2. część m.in. rozdział "Kultury gry" jest trochę "januszowski". Drugą głupią rzeczą jest argument, że bez wielkiego napastnika nie wygrasz turnieju reprezentacyjnego. Tymczasem Hiszpania 2012, Niemcy 2014 i Portugalia 2016 mówią co inniego.
Po pierwszej połowie książki byłem zachwycony, druga troche popsuła wrażenia. Jakie są wasze wrażenia?
0
1. BARCA
2. Sevilla
3. Las Palmas
4. Getafe, Leganes, Girona
5. Suarez
3
La Rambla: tam piszemy o wszystkim, tutaj o dedykowanym temacie
1
Dzięki Samuelu, co zapodasz?
1
Film na wieczór do ogladania z ziomkami:
Horor lub thriller.
PS. Jaką polecacie stronę, bo CDA, alltube i zakukaj, nie zawsze dają radę
1
30
Narazie wzmocnienia 1. zespołu na sezon 2017/18:
-Leo Messi
-Gerard Deulofeu
-Sergi Roberto(dodatkowy pomocnik)
-Sergi Palencia
-Marlon
-testy medyczne Mathieu w Sportingu
Oczywiście, za niedługo może się udać sprowadzić Verattiego, Ceballosa i Bellerina i będzie spoko, ale póki co można się pośmiać. dopiero 5 lipca
0
O Vadisie też tak mówili... xdd
34
Skoro o Barsie C, to tutaj wklejam fragment o meczu, w któym pewien młody Argentyńczyk wystąpił w barwach 3. zespołu Barcy ["Messi", G.Balaque]
"W Pucharze Hiszpanii grał w tej samej drużynie przeciwko Sevilli. Zadanie krycia bardzo pewnego siebie Messiego przypadło w udziale prawemu obrońcy. Leo strzelił trzy gole w osiem minut. Ów obrońca miał nigdy nie zapomnieć tego poranka. Jak się nazywał? Sergio Ramos.
1
Poważne dziennikarstwo sporotwe... ;)
0
Przypomina Inieste w niektórych zagraniach, mam nadzieję, że za taką cene go zgarniemy
0
tymczasem zapraszam na La Ramblę
1
To "Uciekaj" wejdzie jak nic. Aż podlinkuję https://www.cda.pl/video/140225898
1
Uciekaj-nowy horror, bardzo ciekawa fabułą jak na ten film,
Niepokój- nowsza wersja, thriller, świetny
Wilk z Wall Strett- inna tematyka ale ciekawie
2 gniewnych ludzi- spoko komedia z Sandlerem
1
Jaki generalnie gatunek?
1
Coś za mną chodzi
0
Werner
0
Może dogadany z trenerem Probierzem ;)
1
Na dobre zacząłem go słuchać właśnie po zakończeniu gimnazjum, takze raczej nie jest dla gimbusów :)