darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czysty futbol, granie piłką, a nie zwykła bieganina
2
Oczywiście że trofea na koniec sezonu pokazują kto jest wielki, ale taaaakie "efekty specjalne" czyni zespoły legendarne. Fajnie oglądać taką Barse.
8
Alba podgrzał atmosferę w kadrze Hiszpanii hah.
0
A to rozumiem, świetne klimaty tych filmów. Dzień Swira, Poranek Kojota, itd.
0
Nie trzeba zastrzegać, w szkółce Barcy jak i innych jest wielu chłopców, którzy marzą, że przejmą dychę w Barcelonie po Messim.
1
Ale jakich?
0
Pytalem tu ostatnio o top5 "9"świata i u większości Lewandowski, Ronaldo i Kane się przewijali najczęściej. Wielu pominęło Suareza
0
Zdarzają się fajne mecze, ale sezon sam w sobie nie emocjonujący
0
Raz eleven ma wybór nr 1,3,5,7 i 9 a raz canal chyba
1
Monaco zdobyło.tytul rok temu
0
I pomyśleć że w 5 lat temu mieli 2 zespoły w finale ligi mistrzów. Teraz Bayern jest na poziomie max półfinału, nie mówiąc o innych zespołach
0
Lewy technikę ma perfekcyjną, niestety nie ma tyle szybkości przez co nie jest super dryblerem. Ale w 16 chyba jednak Lewy jest lepszy od Suareza
1
Obczajcie asystę Lewego :o
0
Świecicki i Cwiaka z Eleven i Wolski z Canalu najlepsi od La Liga
Ekipa z Canalu i Grzywacz z Zielinskim z Eleven najlepsi od Premier League
0
Jak mawia Dominik Nagy: nie musimy wszystkiego wygrywac
1
Sypie z rękawa, skąd te ciekawostki?
0
A sezon gdy doszedł do półfinału LM 2 Lata temu i ograł po drodze City i Borussie, to był innym piłkarzem? Na pewno nie jest zbyt slaby, w trakcie sezonu się wkomponuje moim zdaniem
0
Jest chyba chyba kosa piłkarzy Liverpoolu i Realu po finale, patrząc na zachowanie Ramosa względem Salaha na gali UEFA i komentarz Lovrena pod postem o nagrodzie obrońcy sezonu dla Ramosa.
2
Co jest złego w odrobinie szyderki, w takiej sytuacji? Nikogo się tu nie obraża
0
Też o niej sporo wiem, bo sam gram. Czy nie sądzisz że 3 i 4 sezon były szczytem hype'u na gre, teraz jednak trend spada?
0
Wsiada o godzinie 23.30 do samolotu:
Pilot: Panie Kamilu, dokąd?
Grosik: Wszystko jedno, wszędzie mnie potrzebują.
Jakub Olkiewicz na Twitterze
0
Co poprzez to rozumiesz? Mógłbys rozwinąć?
0
Nie wiem czy był tu poruszany temat Fortnite'a? Mamy tu graczy tej casualowej gierki?
0
1. Cristiano 2. Lewandowski 3. Kane 4. Costa 5. Cavani
1
Ja nie dawałem swojej klasyfikacji, tylko ligami(najpierw hiszpańska, potem angielska, itd..) wypisalem najpoważniejszych napastnikow w top5 ligach.
0
Najlepsze 9 świata- top 5 wg was?
Suarez
Benzema
Costa
Aguero
Lukaku
Kane
Firmino
Morata
Aubemayang
Lewandowski
Werner
Cristiano
Mandzukic
Dzeko
Icardi
Immobile
Higuain
Cavani
Falcao
10
Świetny napastnik, pewnie top5 a mamy obecnie wiele niesamowitych "9". Potrafi ładować bramkę za bramką, a dziś to zachowanie dając asystę na 2-1 odróżnia pana piłkarza od byle piłkarzyka.
22
Miał Bonucci wnieść Milan na wyższy poziom w tamtym sezonie. Jednak zrobi to dopiero Higuain
1
Ja bym dał Salahowi
0
Po wczorajszym meczu widziałem tu mocne opinie, o zabijaniu stylu Barcy przez Valverde. To jaka jest wasza opinia na chłodno? Czy to nie jest tak, że niektórzy chcą by Barca grała zawsze tak jak za Guardioli do końca swiata, a prawda jest taka, że 2 ostatni trenerzy zmienili pewne aspekty i dzięki tym zmianom właśnie tyle tytułów wygraliśmy z Lucho i poprzednim sezonie Valverde. W ostatnim latach drużyny potrafiace grac bezpośrednio wygrywają i tak obecnie często gra też Barca.