0

Nie mogli się z Pinim zdecydować czy do Realu czy do PSG lepiej iść ;)

5

Iniesta/Xavi 2010 vs Modric 2018



Iniesta/Xavi pracuje na Messiego w klubie, który błyszczy dzięki temu że odpowiedzialność za zespół rozkładała się na 3-4 panów piłkarzy (teraz momentami wszystko zależy od Leo). Messi i Iniesta/Xavi grają pięknie, Messi ma staty.

W kadrze Andres/Xavi gra super mundial (gol Iniesty w finale).

Złota Piłka FIFA dla Messiego. Wygrywają staty i najefektywniejsza gra. Przegrywa praca na zespół i wygrywanie na polu i klubowym i reprezentacyjnym.



Modric pracuje na Cristiano, który momentami pokazuje klasę, ale zdążają mu się bezbarwne mecze(półfinały i finał LM). Modric też ma słabsze mecze ale ogólny obraz jego gry zachwyca fanów piłki. Mundial Modric gra wspaniałe, dyryguje Chorwacja i prowadzi ich do finału(dostaje piłkarza turnieju).

Nagroda FIFA dla Modrica. Wygrywa praca na rzecz zespołu, który zdobywa trofea(lub daleko zachodzi na mundialu). Przegrywają staty(Ronaldo 16 bramek w LM) oraz największe umiejętności indywidualne (Messi).



To pokazuję, że nagroda jest baaardzo subiektywna i zaleznie od roku i ogólnego wrażenia wygrywa dany piłkarz. Kryteria ciągle są inne.

2

A powinni być w najlepszej 11 roku na świecie...

0

Ile dałeś?

0

Walker, Muenier, Kimmich gdzie?

0

Alves i De Gea :o
I ten Hazard w linii 3 pomocników na siłę

4

Już drugi raz akcja Krychowiak x Bednarek x Szczęsny :(

0

Super gala k*two! :P

0

And the winner is... Dean Klafuric ;)

1

Dokładnie liczy się rok, a Zidane spierdzielil Lige za ten czas, zespół miał trochę szczęścia z Juventus czy Bayernem. Francją Deschampsa była nie do ruszenia na mundialu

2

Deschamps nic dziwnego. Nagroda FIFA, zwycięzca Mundialu

0

Salah bramką roku. Myślałem że któraś z przewrotek będzie

0

Jak Milan będzie grał 2, to z Higuainem na podwójnym ST, na złotą kartę mi się załapało 76 :P

1

1. W jakiejś części na pewno, choć wielkim bramkarzem nie jest. Swoje zrobiła sama presja finału
2. Zdecydowanie TAK.

3

Rzeczowo, trzeba to zaakceptować. Teraz czekamy ile nasz ulubiony stoper z stołecznego klubu zostanie wykluczony w czasie sezonu, bo popularne "łokieto" to znak firmowy tego typka

7


Tu tylko żółta a agresją większa.

0

Oby się to nie skończyło zawieszeniem, bo wtedy kaplica. Bez Leo nie istniejemy...

0

Szkoda mimo gry w dziesiątkę mieliśmy dużo czasu i sytuacje by wygrać.

0

Strasznie miękko zagrane, pique bez chęci przeszkodzenia Stuaniemu

0

Czyżby Ramos w barwach Barcy :o

0

Po co komu 10 tych samych odpowiedzi, usuńcie to

0

Ciekawe jaki byłby odbiór takich historii gdyby powiedział to np. Tomek Hajto w Cafe Futbol o żartach z Dudkiem, Świerczewskim i resztą?

0

Wlasnie chodzi o to, ze jutro zaczyna sie sprzedaz otwarta i bez karty kibica nie jestem w stanie sprawdzic czy sa jeszcze dostepne na mecz z Portugalia. Bylbys w stanie sprawdzic?

0

Kupowal tu ktos bilety na mecze kadry z Portugalia lub Wlochami?

28

Robert Lewandowski zdobył wczoraj 183 bramkę w Bundeslidze. Daje mu to:

-6 miejsce w historii Bundesligi, do 5-ego Pizzarro
traci 9 bramek.
-37 trafień do najniższego miejsca podium.
-Średnia bramek na mecz 0,70, tylko Gerda Muller na lepszą.

0

Z własnego doświadczenia, lepiej już na telefonie

0

Jest świetnym graczem, prawdopodobnie 3 na świecie, na pewno top5. Wygrał Ligę Mistrzów, wielka remontada to sprawka głównie Brazylijczyka. Wielki piłkarz, nie kwestionujmy tego

1

Od 2009 roku Leo Messi jest najlepszym skrzydłowym, "10" i "9" świata w zależności gdzie gra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten arabski komentarz dodaje klimatu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?