darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mogli się z Pinim zdecydować czy do Realu czy do PSG lepiej iść ;)
5
Iniesta/Xavi 2010 vs Modric 2018
Iniesta/Xavi pracuje na Messiego w klubie, który błyszczy dzięki temu że odpowiedzialność za zespół rozkładała się na 3-4 panów piłkarzy (teraz momentami wszystko zależy od Leo). Messi i Iniesta/Xavi grają pięknie, Messi ma staty.
W kadrze Andres/Xavi gra super mundial (gol Iniesty w finale).
Złota Piłka FIFA dla Messiego. Wygrywają staty i najefektywniejsza gra. Przegrywa praca na zespół i wygrywanie na polu i klubowym i reprezentacyjnym.
Modric pracuje na Cristiano, który momentami pokazuje klasę, ale zdążają mu się bezbarwne mecze(półfinały i finał LM). Modric też ma słabsze mecze ale ogólny obraz jego gry zachwyca fanów piłki. Mundial Modric gra wspaniałe, dyryguje Chorwacja i prowadzi ich do finału(dostaje piłkarza turnieju).
Nagroda FIFA dla Modrica. Wygrywa praca na rzecz zespołu, który zdobywa trofea(lub daleko zachodzi na mundialu). Przegrywają staty(Ronaldo 16 bramek w LM) oraz największe umiejętności indywidualne (Messi).
To pokazuję, że nagroda jest baaardzo subiektywna i zaleznie od roku i ogólnego wrażenia wygrywa dany piłkarz. Kryteria ciągle są inne.
2
A powinni być w najlepszej 11 roku na świecie...
0
Ile dałeś?
0
Walker, Muenier, Kimmich gdzie?
0
Alves i De Gea :o
I ten Hazard w linii 3 pomocników na siłę
4
Już drugi raz akcja Krychowiak x Bednarek x Szczęsny :(
0
Super gala k*two! :P
0
And the winner is... Dean Klafuric ;)
1
Dokładnie liczy się rok, a Zidane spierdzielil Lige za ten czas, zespół miał trochę szczęścia z Juventus czy Bayernem. Francją Deschampsa była nie do ruszenia na mundialu
2
Deschamps nic dziwnego. Nagroda FIFA, zwycięzca Mundialu
0
Salah bramką roku. Myślałem że któraś z przewrotek będzie
0
Jak Milan będzie grał 2, to z Higuainem na podwójnym ST, na złotą kartę mi się załapało 76 :P
1
1. W jakiejś części na pewno, choć wielkim bramkarzem nie jest. Swoje zrobiła sama presja finału
2. Zdecydowanie TAK.
3
Rzeczowo, trzeba to zaakceptować. Teraz czekamy ile nasz ulubiony stoper z stołecznego klubu zostanie wykluczony w czasie sezonu, bo popularne "łokieto" to znak firmowy tego typka
7
Tu tylko żółta a agresją większa.
0
Oby się to nie skończyło zawieszeniem, bo wtedy kaplica. Bez Leo nie istniejemy...
0
Szkoda mimo gry w dziesiątkę mieliśmy dużo czasu i sytuacje by wygrać.
0
Strasznie miękko zagrane, pique bez chęci przeszkodzenia Stuaniemu
0
Czyżby Ramos w barwach Barcy :o
0
Po co komu 10 tych samych odpowiedzi, usuńcie to
0
Ciekawe jaki byłby odbiór takich historii gdyby powiedział to np. Tomek Hajto w Cafe Futbol o żartach z Dudkiem, Świerczewskim i resztą?
0
Wlasnie chodzi o to, ze jutro zaczyna sie sprzedaz otwarta i bez karty kibica nie jestem w stanie sprawdzic czy sa jeszcze dostepne na mecz z Portugalia. Bylbys w stanie sprawdzic?
0
Kupowal tu ktos bilety na mecze kadry z Portugalia lub Wlochami?
28
Robert Lewandowski zdobył wczoraj 183 bramkę w Bundeslidze. Daje mu to:
-6 miejsce w historii Bundesligi, do 5-ego Pizzarro
traci 9 bramek.
-37 trafień do najniższego miejsca podium.
-Średnia bramek na mecz 0,70, tylko Gerda Muller na lepszą.
0
Z własnego doświadczenia, lepiej już na telefonie
0
Jest świetnym graczem, prawdopodobnie 3 na świecie, na pewno top5. Wygrał Ligę Mistrzów, wielka remontada to sprawka głównie Brazylijczyka. Wielki piłkarz, nie kwestionujmy tego
1
Od 2009 roku Leo Messi jest najlepszym skrzydłowym, "10" i "9" świata w zależności gdzie gra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten arabski komentarz dodaje klimatu