0

To w takim razie Lech znowu 'zero tituli'

0

Taktyczny Ernesto

0

Puchar Polski tylko jeden mecz jest? Czy rewanże mamy?

0

Piękno piłki ani jednego rykoszetu, przypadku.

0

Dokładnie tak skillowe crossy, pewna gra piłką. Świetny gracz.

7

Była taka akcja pod koniec, że "zamknął drzwi i wrzucił kluczyki do jeziora" Bale'owi.

5

Roberto ogólnie wychodził dziś wysoko, przy rozgrywaniu grał niemal na połowie, później przy akcji Realu musiał wracać 40 metrów, a mimo to w 80 minucie dalej biegał jak poje*aby. To jest niesamowity gość, jeśli chodzi o wytrzymałośc i dokładne dogranie. Kolejny klasyk z asystą Sergiego do Luisa.

2

Patrząc na to kto jest najlepszy wygrać winien Leo, jeśli trofea Varane, jeśli upieramy się że mundial najwazniejszy to Modric, jeśli efekt wow w sezonie to Mo Salah, jeśli król strzelców LM to Cristiano. Innych kandydatów nie widzę.

0

Najlepszy jest wg mnie Varane, ale dziś jak i w ostatnich meczach był słaby. Na mundialu udowodnił, oczywiście szczególnie w parze z Big Samem na mundialu wyglądali dobrze, komplementarnie.

8

Często w przypadku skrzydłowych się mówi: "Szybki do przodu, wolny do tyłu". Tutaj mamy taki przykład stopera jak widać... ;)

0

Ladnie, ładnie

0

Taką prawda jest, no a jak miał powiedzieć?

3

Jordi Alba króluje w przestrzeni między linia obrony a bramką rywala, i do tego lewa strona należy do niego. Kasuje nacho za każdym razem wyprzedza go w ataku.

0

Alba najlepszy na placu, Busquets i Artur pełna kontrola, Rakitic co za cross I Suarez zrobił swoje, trochę chaotyczny ale karny wywalczony i boczna siatka "like a Boss". Coutinho kolejny ważny mecz z wielkim rywalem z golem, a mimo to nie jest w najlepszej 5 zawodników do wyróżnienia. Sergi Roberto w ruchu, parę pojedynków wygranych, Piwie skala nic nie przechodzi. Perfekcyja polowa. Jedynie rafinha lekko nerwowo, parę fauli, strat. Lenglet i Mats bez błędów, bez wielkich rzeczy na plus.

0

Beka w uj stary

1

W mojej jest już najlepszy w historii Polski, może moje spojrzenie jest niedokładne, bo resztę znam tylko z powtórek, ale są argumenty, którymi Lewy dorównuje i przebija pokolenia lat 70 i 80

0

Moim zdaniem trzeba zwracać baczną uwagę na miejsca pojawiania się zawodnika na boisku i przestrzenie, które chce atakować oraz sytuacje stykowe, którzy zawodnicy utrzymują wtedy piłkę

0

Robert Lewandowski wielkim napastnikiem jest... Ale jeśli:
A) Nie przejdzie w końcu do silniejszej ligi Anglia/Hiszpania
B) Nie zrobi w LM dobrego wyniku strzeleckiego w najważniejszych spotkaniach CL,
to za 10 lat zostanie zapamiętany jako król jednego podwórka z paroma wyskokami, a nie top "9" wszechczasów

0

Panowie i panie, Klasyk wiadomo wielki mecz i wszyscy się nimi delektujemy, tak samo jak meczami m.in. meczami Ligi Mistrzów czy Mistrzostw Świata. Muszę więc zapytać na co zwracacie największą uwagę podczas spotkań, jeżeli chodzi o detale dotyczące gry?

1

Ale duża jest różnica w tym jaka wiedzę ma Cwiakala, a np. taki Gazda. Kiedy pojawia się Tomek od razu temat dyskusji staje się ciekawy, nie ma drętwych sloganów, zaczyna sie dobra analiza, szkoda że nie wzięli Wiśni bo on też zawsze mówi coś ciekawego

0

Żewłakow mordo.

0

Czemu wszyscy eksperci na Cuadrado mówią Guardado. Nosz kurr

0

Przy Leganes było 17 i już wtedy mieli tę serię bez wygranej.

2

Feddek lub Cezary z Pazurem

0

Jaka jest wg was szansa na wygraną Viktorii Pilzno jutro? Bo kurs jest naprawdę z kosmosu.

2

No tak iks de de de

1

Stare, ale bawi ;)

4

"kto nie chciał tu być" ładne.

0

Bardzo nietypowe spostrzeżenie. Powiedz o tym coś więcej.

1

Mieliśmy kontrolę, można było kontrować, ciekawe co będzie jak trzeba będzie rozbić mur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?