0

To mnie w sumie też

2

Osobiście Reguilon bardziej mi się podobał w tym dwumeczu z tego tygodnia.

0

Gdzie polecacie znaleźć linka do studia przedmeczowego w CanalPlus?

1

Ekskjuzmi, co kur*a? Przecież Artur grał w większości najważniejszych spotkań w tym sezonie

0

Są tacy którzy twierdzą że nic nie było...

2

Ma ktoś gifa z podcinką Grubego?

1

To prawda xd.

0

Jakie dokumenty mi potrzebne jak jadę do Barcelony? Wystarczy dowód osobisty tymczasowy (mam 17 lat i jadę z doroslym, o ile to ważne) czy potrzebny paszport?

1

Czy to coś złego że nagle ludzie wspierają jakiś klub?

0

A to chyba bez różnicy. Tak mi się przynajmniej wydaje.

0

"Podróż zwana życiem" jest lepsza od tej w mojej opinii

0

Czemu posty o Borku nie są w topce 24h? Niektóre miały chyba koło 80 lików

0

Ernesto Valverde taktyczny mistrz

0

Grande Milan!

0

Czyli już wiemy jak to będzie wyglądało jeśli w piłce nożnej powstanie Superliga.

0

Jak by wyglądała sytuacja gdyby jakiś nasz grajek z NBA miał grać w tym meczu, a przecież NBA jest w trakcie rozgrywek. Istnieje coś jak przerwa reprezentacyjna?

1

Polecamy nie oglądać :P

0

Jest już DAZN jakbyś był zainteresowany

73

Jak wy mi teraz zaimponowaliście, Eleven Sports.

0

Jakby już zażartować nie można... Przecież wiadomo o co chodzi. Jest duża część kibiców Realu, która uznaje Messiego za najlepszego piłkarza na świecie.

0

Najbardziej must-watch serial dostępny obecnie na Netflixie?

0

moglbys tez?

38

Zmieścił zarówno Dembele jak i Coutinho.
Zmieścił zarówno Vidala jak i Arthura.
;)

0

Pytanie do osób, które jeździły już z FCBP.
Na ile przed wyjazdem się zapisywaliście?

0

Gruby, aż się przypomniały gole z City

0

https://www.danxen.com/pl/męski-piłkarska-sergio-ramos-4-biały-koszulka-domowa-20182019-koszulki-klubowe-p-1803.html?size_option=7&gclid=CjwKCAiA99vhBRBnEiwAwpk-uMeufxATyMZpVyd3W4HivlxafmfPOK-xj5O4W60vcvwriU6eoey8pRoCqdAQAvD_BwE

Na prezent potrzebne. Czy to oryginał?

0

Boruc ma na imię Artur :P Tez mu trochę do 70-tki brakuje

0

Kto zdobył pierwszą bramkę w 2019 roku dla Barcy? Leo. Ludziska, to oznacza jedno: Kaszanka nasza. Liga nasza. Puchar ich króla nasza.

0

Panowie, spokój. Nie oceniać proszę zawodników po meczu z takim zespołem(z całym szacunkiem). Kłopot jest dopiero jak się przegrywa, jak ostatni frajerzy.

0

Gdzie polecacie streamy meczów z PL komentarzem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?