darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo, co ma zrobić jeden zawodnik w obliczu taktyki trenera. To chyba dobrze, że mimo wielkich umiejętności indywidualnych potrafi się poświęcić na koszt zespołu.
1
Cionek, Jedzrezjczyk, Mączyński, Peszko i można grac
0
Ale poje*ana historia z tym meczem. Ciekawe co się stanie po rozstrzygnięciu wyniku. Wtedy może dopiero dojść do prawdziwej eskalacji.
0
Brawo. .
0
Gdzie polecacie skupić.jakis porządny portfel w dobrej cenie?
0
1 Messi 2 Ronaldo 3 Modric 4 Neymar 5 Hazard
0
Najlepsze było jak jeden z graczy River zrobił rzut rożny na swoją bramkę, kiksując w okolicach połowy boiska. Ogólnie inny styl gry niż w Europie. Mniejsza odpowiedzialność, większa fantastyczność wokół całego widowiska.
0
Ofc, ale dziś taki meczyk na Bombonerze by wszedł jak w masełko, jutro poprawiny meczem Serie A, a tak to na 2 ekrany trzeba będzie pojechać
0
Ależ zamieszanie z meczem finałowym Copa Libertadores... Mecz miał się planowo odbyć się dziś, a tu wchodzę na SofaScore i widzę, że mecz 11 listopada. Niezły mindfuck, bo sprawdzałem to kilka razy i okazuje się za zalało boisko. A szkoda bo jutro o tej samej porze Juve-Milan, a przecież SuperClasico w finale zdarza się pierwszy raz.
1
Jak to jest z tymi kodami do Netflixa z Allegro? Co o tym sadzicie? Probowal ktos?
0
Ma ktoś tego linka do łokcia Ramosa na piłkarzu Viktorii Pilzno? (Explorer przeglądarka najlepsza)
0
Zawodnicy przeważnie patrzą przez pryzmat pieniędzy, tam gdzie lepiej zaplaca, tam będą grali.
1
Nieuniknione.
0
Najlepsze wg was sklepy z obuwiem sportowym online?
0
Jak dziś wygrają to grają o wyjście z 1.
2
Przede wszystkim jest trenerem reprezentacji, chyba wypadałoby widzieć co się dzieje u najważniejszego zawodnika
1
Szkoda że nie Smoku
1
Nawet jeśli by stosowała to w klubie jest minimum 3 zawodników lepszych na "dychę".
0
Czyli jaka jest według ciebie pozycja Rafinha? Jeśli środek pola to ja stawiam veto, nigdy nie będzie miał takiej kontroli jak Arthur, nie zrobi tyle szumu co Vidal I przede wszystkim nie rzuci takiej piłki jak Rakitic.
1
Mimo wszystko za mało próbował 1v1 wg mnie, Rafinha to dla mnie nie jest piłkarz, który na dłuższy czas utrzyma.sie w skaładzie Barsy.
1
Raz się przyda brazylijska technika(Cou, Arthur), a raz chaos i walka(Dembele, Vidal, laga na Pique). Byleby to drugie jak najrzadziej ;)
0
Brawo Juv.... znaczy Barca!
3
Piękne dziś jest Rayo. Cały czas mam wrażenie że zespół minimum top10 Ligi. A oni są w strefie spadkowej...
0
Ostatnio Boniek powiedział: "Je*ać PZPN", nic już dookoła polskiej piłki mnie nie zdziwi" :)
0
Jak wy byście porównali poziom piłki klubowej na poszczególnych kontynentach? Jak wielka jest przepaść pomiędzy Europą, a resztą. Który kontynent po jest drugi po Europie? I dlaczego jest to Ameryka Południowa? ;)
3
Granie w Boca czy River to dalej profesjonalna kariera i wysoki poziom sportowy
0
Jawne dyma*ie w Gliwicach ;)
0
Podoba mi się ten pomysł. Będziemy śledzić ;)
0
Jakaś strona/blog o NBA w języku angielskim?
4
W kontekście braku Suarez to Treneiro uznał chyba jak kiedyś trener Lenczyk powtarzał: "Dwóch takich meczów nie zagra".