darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest specjalna strona gdzie wszystko jest szybciej. Oficjalna strona FIS-u
0
Co powiedział?
0
Żeby zobaczyć masterpiece Ferdinanda I Vidica trzeba sobie odpalić finał ManU przeciw bandzie Pepa. Ci dwaj goście uratowali ich od pogromu.
1
Jak widać FourFourTwo to jest naprawdę poważne źródło
0
Do obejrzenia.
0
Niestety chyba jedyny zespół który mógł ograć Real odpada z Klubowych Mistrzostw Świata.
0
Zaraz po nominacji trenera Brzęczka w pierwszym programie powiedział, że zna go dobrze, lubi i podsumował słowami, cytuję "Niech mu ziemia..."
0
Od razu na myśl przyszedł Tomek Hajto i tekst z cafe futbol
8
Co za dzban robił ten ranking?
2
No co wyjątkowe, przynajmniej nie kolidują z Barcą
0
Jakby nie patrzeć to po golu na 1-0 przestali grać w piłkę
1
Może River że względu na Sonata. Taki trop mój, nic pewnego
1
Karne muszą byc. Senoras y senores ;)
1
Ja za Boca, motywacja dokument na Netflixie o tym zespole. Idzie się że tak powiem "zżyć", dzięki takiej robionej od zewnątrz klubu.
0
Karny był napastnik musnął a bramkarz poszedł w niego.
0
Też bym prosił
0
Mi A1.
6
Boca Vs River już za chwil kilka... ¡Vamos Boca !
Ps. Jak ktoś ma linka do meczu z polskim komentarzem to podrzucajcie tutaj
0
Raz. Dwa. Trzy.
0
Ma ktoś linka do gali?
0
Bo jakie by nie były to jednak wybory najlepszego piłkarza świata, czyli sportu którym się jaramy
0
Był tu ktoś kiedyś na meczu Euro lub Mistrzostw Świata? Kupowaliście bilet na stronie Federacji czy pod stadionem? Jaka cena?
0
Bilans?
0
Rozumiem że w Polsce zmieniales VPN?
1
W jakim kraju korzystałeś? Czytałem że cena wszędzie to 10 euro, da się dzielić konto na 2 osoby czy jak?
1
Pytałem rano ale nikt się nie trafił. Korzystał tu ktoś z serwisu DAZN?
0
Korzysta tu ktoś z DAZN? Jak radzicie sobie ze zmianą VPN?
0
Valverde na boisku ;)
1
Może po prostu pewnego poziomu nie przeskoczy i Francja to jego podwórko. Podobna sytuacja miała się długimi latami z Mateuszem Klichem. Co poszedł gdzie indziej niż Holandia, to nie wychodziło.
0
Którego operatora polecacie pod kątem internetu mobilnego?