0

Puszczają się za bramki Barcy. Co za czasy...

0

Czyli w końcu pozyskaliśmy tego Verattiego. W innej postaci.

0

Pamiętam kontuzje Grosickiego, gdzie podobnie upadł, pauzował 3 miesiące. Oby to nie było tak poważne.
Co by nie mówić to i tak zdążył zrobić handicap ;)

0

7 sezonów z rzędu gwarantuje jakość, jest gwarancją bramek i nie zchodzi poniżej pewnego poziomu. Mimo że jest znany na wylot i tak robi swoje.

0

Ma ktoś linka do bramek Lewego?

1

Co tu się odwaliło w meczu Bundesligi. Eintracht 7-1, Luka Jovic jednym meczem prześcignął Alcacer...

0

Był tu ktoś na meczu Premier League?

0

Chyba od Tomka Hajty, co nie?

0

Jak się ktoś na piłce nie zna to sobie zainteresowanie piłką ubogaca takimi pierdołami...

2

My się przygotowujemy do meczów towarzyskich, wszystkie inne rozgrywki są zbyt skomplikowane, żeby się połapać o co w nich chodzi.

0

Jaki kraj taki Piatek :D Ha ha

1

Ten drugi mecz pamiętam bardzo dobrze, choć z przed tv. Duma z polskiego klubu i ten Możdżeń w doliczonym...

0

Najlepszy mecz na jakim byliście (niekoniecznie Barcy)? Jestem ciekawy czy mamy tu stadionowych wyjadaczy ;)

0

W takim razie o co mogło chodzić @Kettger?

0

Dlaczego po za Ligą Mistrzów?

0

Jaki mecz Barcy polecacie wybrać na pierwszy wyjazd? Biorę pod uwagę: rywal, rozgrywki, pora roku i to chyba tyle kryteriów.

1

W szatni jedno wielkie wkurwienie. Musiałem na Rambli z siebie wyrzucić ;)
Ps. Kupcie mnie, a nie tego Piątka

0

Nie masz racji. Reca nie dotrwał do końca, skurcze chłopaka kończyły. Kuba w ofensywie 0. Być może taki Kadzior dałby więcej szumu w kontrach.

0

Romek Kołton lepszy

0

Komentarz usunięty

0

Chodzi o to że ok są kraje rozwinięte jak RPA czy Egipt wiem o tym. Ale jestem ciekawy jak wygląda to np. w takiej Erytrei.

0

Ostatnio zaciekawiło mnie jak działa internet w Afryce. Szukałem trochę informacji, ale nie znalazłem czy istnieją tam portale typu Onet, WP, które podają informacje o ich krajach, jak wygląda gaming na tym kontynencie, ilu jest na przykład konsumentów Play Station czy Xboxa.
Jeśli ktoś by miał jakieś info to podrzucanie ;)

0

Czy to nie jest czasem Kuba Błaszczykowski polskiego boksu? Ciągnie tę karierę, aż nie wypada.

3

Może te ring girls? ;)

0

Krzysztof Piątek i Paco Alcacer dominują w swoich ligach na początku sezonu! Jeśli ktoś się tego mógł spodziewać przed sezonem to tylko wróżbita Maciej co najwyżej.

2

Aż czuć pyły kurzu z tego dywanu rodem ze strychu z lat 80.

0


Poniekąd tak jest, mit Pele największego w historii. Wielu z powtarzających tą opinię wie tylko że Pele ma 3 Puchary Świata, naje*ał ponad 1000 goli jakimś ogórkom i "Joga Bonito". A patrząc jak choćby jak te mundiale zdobywał już nie jest tak wybitnie. Grał w wielkich zespołach i oczywiście grał widowiskowo, ale nie był chyba lepszy niż R9 czy Ronnnie.

1

Jeśli tym Portugalczykiem jest Goncalo Feio to nie z ulicy.

0

Kupował tu ktoś bilety na Polska Portugalia(zwykłe, nie kolekcjonerskie), przysłali już je wam?

0

Szkoda... wybieram się na meczyk i liczyłem że będzie pojedynek Lewy-Ronaldo. Ale i tak Portugalia ma pakę i pewnie będą faworytem tego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?