darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puszczają się za bramki Barcy. Co za czasy...
0
Czyli w końcu pozyskaliśmy tego Verattiego. W innej postaci.
0
Pamiętam kontuzje Grosickiego, gdzie podobnie upadł, pauzował 3 miesiące. Oby to nie było tak poważne.
Co by nie mówić to i tak zdążył zrobić handicap ;)
0
7 sezonów z rzędu gwarantuje jakość, jest gwarancją bramek i nie zchodzi poniżej pewnego poziomu. Mimo że jest znany na wylot i tak robi swoje.
0
Ma ktoś linka do bramek Lewego?
1
Co tu się odwaliło w meczu Bundesligi. Eintracht 7-1, Luka Jovic jednym meczem prześcignął Alcacer...
0
Był tu ktoś na meczu Premier League?
0
Chyba od Tomka Hajty, co nie?
0
Jak się ktoś na piłce nie zna to sobie zainteresowanie piłką ubogaca takimi pierdołami...
2
My się przygotowujemy do meczów towarzyskich, wszystkie inne rozgrywki są zbyt skomplikowane, żeby się połapać o co w nich chodzi.
0
Jaki kraj taki Piatek :D Ha ha
1
Ten drugi mecz pamiętam bardzo dobrze, choć z przed tv. Duma z polskiego klubu i ten Możdżeń w doliczonym...
0
Najlepszy mecz na jakim byliście (niekoniecznie Barcy)? Jestem ciekawy czy mamy tu stadionowych wyjadaczy ;)
0
W takim razie o co mogło chodzić @Kettger?
0
Dlaczego po za Ligą Mistrzów?
0
Jaki mecz Barcy polecacie wybrać na pierwszy wyjazd? Biorę pod uwagę: rywal, rozgrywki, pora roku i to chyba tyle kryteriów.
1
W szatni jedno wielkie wkurwienie. Musiałem na Rambli z siebie wyrzucić ;)
Ps. Kupcie mnie, a nie tego Piątka
0
Nie masz racji. Reca nie dotrwał do końca, skurcze chłopaka kończyły. Kuba w ofensywie 0. Być może taki Kadzior dałby więcej szumu w kontrach.
0
Romek Kołton lepszy
0
Komentarz usunięty
0
Chodzi o to że ok są kraje rozwinięte jak RPA czy Egipt wiem o tym. Ale jestem ciekawy jak wygląda to np. w takiej Erytrei.
0
Ostatnio zaciekawiło mnie jak działa internet w Afryce. Szukałem trochę informacji, ale nie znalazłem czy istnieją tam portale typu Onet, WP, które podają informacje o ich krajach, jak wygląda gaming na tym kontynencie, ilu jest na przykład konsumentów Play Station czy Xboxa.
Jeśli ktoś by miał jakieś info to podrzucanie ;)
0
Czy to nie jest czasem Kuba Błaszczykowski polskiego boksu? Ciągnie tę karierę, aż nie wypada.
3
Może te ring girls? ;)
0
Krzysztof Piątek i Paco Alcacer dominują w swoich ligach na początku sezonu! Jeśli ktoś się tego mógł spodziewać przed sezonem to tylko wróżbita Maciej co najwyżej.
2
Aż czuć pyły kurzu z tego dywanu rodem ze strychu z lat 80.
0
Poniekąd tak jest, mit Pele największego w historii. Wielu z powtarzających tą opinię wie tylko że Pele ma 3 Puchary Świata, naje*ał ponad 1000 goli jakimś ogórkom i "Joga Bonito". A patrząc jak choćby jak te mundiale zdobywał już nie jest tak wybitnie. Grał w wielkich zespołach i oczywiście grał widowiskowo, ale nie był chyba lepszy niż R9 czy Ronnnie.
1
Jeśli tym Portugalczykiem jest Goncalo Feio to nie z ulicy.
0
Kupował tu ktoś bilety na Polska Portugalia(zwykłe, nie kolekcjonerskie), przysłali już je wam?
0
Szkoda... wybieram się na meczyk i liczyłem że będzie pojedynek Lewy-Ronaldo. Ale i tak Portugalia ma pakę i pewnie będą faworytem tego meczu.