2

Gdyby nie 2 słupki pewnie by było 3-0 w pewnym momencie

0

Kiedy będzie ogłoszony zwycięzca plebiscytu France Football?

0

Doczytaj drugie zdanie.

0

Jakis mobilny link na derby Madrytu. Na soccdrstreams dziś słabo ...

0

Ondrej Duda w życiowej formie w tym momencie. Gra efektownie i skutecznie były legionista

5

Wygląda że to było zrobione tylko na złość Romie i Monchiemu

0

A kto grał Mathieu zamiast Alby

0

Kołtoń lepszy jak przewiniesz 3 minuty pier*olenia na początku o niczym.

0

Jaka będzie cena Fify 19 w okolicach świąt? Kiedy nastąpi pierwsza obniżka ceny?

0

Var

0

Dobrze, że z Sevilla gramy po przerwie reprezentacyjnej.

2

Mimo wszystko masz ten Der Klassiker, derby Zagłębia Ruhry. Do tego u nas wszyscy mają sentyment, bo parę lat było kilkunastu Polaków w całej lidze. A teraz mamy najlepszego piłkarza ligi.

0

Oczywiście że tak. Niby młody a gra jak stary. W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście.

1

Dawać Bereszyńskiego!

0

Żeby Mbappe nie został z pustymi rękami powiedzą hejterzy

0

Francuska nie ma tego klimatu. Patrzysz na bundes i czujesz ten klimat, we włoskiej tym bardziej.

0

Dlaczego?

0

Gorszym graczem go to nie uczyni. Wręcz przeciwnie :)

0

Jakby Barca wygrała Ligę Mistrzów to by z urzędu ich dali, a tak niedzielni kibice myślą że Barca jest dużo słabsza od takiego Realu czy Liverpoolu

0

Byl stad ktos na Stadionie Slaskim? Ewentualnie jak z widocznoscia tam?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po prostu gra w drużynach typowo ustawionych pod niego. Z jednej strony pozwala mu wykręcać to jeszcze lepsze staty, ale skutek uboczny jest taki, że jeśli on nie gra cały zespół nie gra. Wystarczy 1 mecz w którym gra słabiej i drużyna nie pomaga jak powinna. Przy Xavim i Iniescie było inaczej, odpowiedzialność była bardziej rozłożona.

13

W 2015 powinien wygrać Messi, a w 2018 Ronaldo. Po latach te gole można by przywoływać jako charakterystyki obu piłkarzy.

Messi-perfekcja dryblingu, kontrola nad rywalami, slalom jak między tyczkami i gol z akcji zaczętej koło polowy(todo campista)

Ronaldo-mistrz pola karnego, fenomen fizyczny, gol w ważnym meczu Champions League

0

Tak.

1

Był stąd ktoś na Stadionie Śląskim? Jak z widocznością? Które miejsce polecacie ewentualnie?

0

Był tu ktoś na Stadionie Śląskim? Ewentualnie w jakim sektorze siedzieliście? Jak z widocznością?

0

Kimmich, Walker, Muenier na po
Ramos na śo
Mats, oblak, courtois lub lloris na gk

0

Jak chcecie wiedzieć jak oni podchodzą do głosowania to zobaczcie tweety Michała Pola, który jest polskim przedstawicielem mediów. Na temat bramkarzy mniej więcej: "coś tam wybronił", 'Tottenham wyżej niż Chelsea w lidze"...

12

Staty:
1. Messi 5
2. Ronaldo 3
3. Salah 1

Trofea
1. Varane 5
2. Modric 3
3. Griezzmann 1

Mundial:
1. Modric 5
2. Mbappe 3
3. Hazard 1

Ogółem:
1. Modric 8
2. Messi 5
3. Varane 5

Tak bym to obiektywie widział. Co wy na ten temat?

1

Co tam najważniejszy turniej na świecie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?