darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby nie 2 słupki pewnie by było 3-0 w pewnym momencie
0
Kiedy będzie ogłoszony zwycięzca plebiscytu France Football?
0
Doczytaj drugie zdanie.
0
Jakis mobilny link na derby Madrytu. Na soccdrstreams dziś słabo ...
0
Ondrej Duda w życiowej formie w tym momencie. Gra efektownie i skutecznie były legionista
5
Wygląda że to było zrobione tylko na złość Romie i Monchiemu
0
A kto grał Mathieu zamiast Alby
0
Kołtoń lepszy jak przewiniesz 3 minuty pier*olenia na początku o niczym.
0
Jaka będzie cena Fify 19 w okolicach świąt? Kiedy nastąpi pierwsza obniżka ceny?
0
Var
0
Dobrze, że z Sevilla gramy po przerwie reprezentacyjnej.
2
Mimo wszystko masz ten Der Klassiker, derby Zagłębia Ruhry. Do tego u nas wszyscy mają sentyment, bo parę lat było kilkunastu Polaków w całej lidze. A teraz mamy najlepszego piłkarza ligi.
0
Oczywiście że tak. Niby młody a gra jak stary. W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście.
1
Dawać Bereszyńskiego!
0
Żeby Mbappe nie został z pustymi rękami powiedzą hejterzy
0
Francuska nie ma tego klimatu. Patrzysz na bundes i czujesz ten klimat, we włoskiej tym bardziej.
0
Dlaczego?
0
Gorszym graczem go to nie uczyni. Wręcz przeciwnie :)
0
Jakby Barca wygrała Ligę Mistrzów to by z urzędu ich dali, a tak niedzielni kibice myślą że Barca jest dużo słabsza od takiego Realu czy Liverpoolu
0
Byl stad ktos na Stadionie Slaskim? Ewentualnie jak z widocznoscia tam?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po prostu gra w drużynach typowo ustawionych pod niego. Z jednej strony pozwala mu wykręcać to jeszcze lepsze staty, ale skutek uboczny jest taki, że jeśli on nie gra cały zespół nie gra. Wystarczy 1 mecz w którym gra słabiej i drużyna nie pomaga jak powinna. Przy Xavim i Iniescie było inaczej, odpowiedzialność była bardziej rozłożona.
13
W 2015 powinien wygrać Messi, a w 2018 Ronaldo. Po latach te gole można by przywoływać jako charakterystyki obu piłkarzy.
Messi-perfekcja dryblingu, kontrola nad rywalami, slalom jak między tyczkami i gol z akcji zaczętej koło polowy(todo campista)
Ronaldo-mistrz pola karnego, fenomen fizyczny, gol w ważnym meczu Champions League
0
Tak.
1
Był stąd ktoś na Stadionie Śląskim? Jak z widocznością? Które miejsce polecacie ewentualnie?
0
Był tu ktoś na Stadionie Śląskim? Ewentualnie w jakim sektorze siedzieliście? Jak z widocznością?
0
Kimmich, Walker, Muenier na po
Ramos na śo
Mats, oblak, courtois lub lloris na gk
0
Jak chcecie wiedzieć jak oni podchodzą do głosowania to zobaczcie tweety Michała Pola, który jest polskim przedstawicielem mediów. Na temat bramkarzy mniej więcej: "coś tam wybronił", 'Tottenham wyżej niż Chelsea w lidze"...
12
Staty:
1. Messi 5
2. Ronaldo 3
3. Salah 1
Trofea
1. Varane 5
2. Modric 3
3. Griezzmann 1
Mundial:
1. Modric 5
2. Mbappe 3
3. Hazard 1
Ogółem:
1. Modric 8
2. Messi 5
3. Varane 5
Tak bym to obiektywie widział. Co wy na ten temat?
1
Co tam najważniejszy turniej na świecie...