darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczytaj swój komentarz
0
Chyba będzie, bo czasem były powtórki Bayernu, gdy grał w cplus
1
Napisz mu w komentarzu, że uważasz inaczej przed meczem. Teraz kozaczysz i kpisz z niego, jakbyś był najmądrzejszy na świecie.
4
Nie do odrzucenia
0
W poprzednim była na Polsat sport, więc możliwe
0
Jesli byłyby w jednym kanale to ok. Ale masz 2 operatorów, nie każdy chce płacić 2 umowy naraz.
0
W poprzednim sezonie często grane było 442, Vidal za Paulinho, Coutinho za Inieste
1
Biorąc pod uwagę że podstawowa XI Barcy to:
MATS- Roberto, Pique, Umtiti, Alba- Busquets, Rakitic , Vidal, Coutinho- Messi, Suarez.
Których 2 zawodników oddalibyscie w zamian za przyjście 1 nowego
0
Messi jest lepszy, ale mimo to CR ma 5x LM i 5x Złota Pilke, więc i tak w erze Messiego się odnalazł nienajgorzej.
0
Ludziska, który telefon byście polecili do 1500. Najbardziej liczy się wydajność i płynność działania oraz niezła bateria. Zastanawiałem się nad Mi A1 i Xperia XA1
1
Lepsza akcja chyba Slaska gdzie wychodza we 2 na bramkarza i palom
2
Polecicie jakis film, ktory potrafi dobrze postraszyc(horror, thriller)?
1
Kapitan miastrzow swiata z poprzedniego turnieju przed meczem finalowym wnosi puchar
8
Hipotetycznie: Co jesli w 2022 Francja bedzie w finale MS i Lloris bedzie czynnym zawodnikiem i kapitanem zespolu? Wniesie puchar na arene i razem z zespolem zagra o jego zdobycie czy jak? Wygladaloby to kozacko.
1
W jakim stylu Lewy czuje sie najlepiej w twojej opinii? Moim zdaniem w druzynie ktora gra atakiem pozycyjnym. Jakies 5 lat temu w BVB fizyka byla u niego inna, dobrze czul sie w kontrataku Dortmundu, ale dzis gra na malej przestrzeni i glowa sa dominujace w jego przypadku
0
Bardziej chodzilo o to ktory jest po prostu lepszym pilkarzem? Czysto hipotetycznie, ktory lepiej by sie sprawdzil u nas gdyby nie bylo Luisa Suareza, tylko umiejetnosci, nie wiek
0
Lewandowski czy Cavani?
1) Ktory jest lepsza ''9''?
2) Jesli nie Suarez, to ktorego z nich widzielibyscie u nas na szpicy?
0
Paul Pogba czy Marco Veratti?
Ktory z nich ma wiecej do zaoferowania zespolowi(niekoniecznie Barsie). Podobna pozycja, rozna charakterystyka graczy
1
Co sadzicie o pewnym fenomenie Xaviego Simonsa? O meczow w seniorskiej pilce, a tak duza popularnosc. Ponad milion obserujacych na Instagramie, czyli wiecej niz niektorzy zawodnicy 1.zespolu. Wystepy w reklmach.
Jak myslicie, jak wplynie to na jego kariere? Utrudni poprzez powiedzmy mniejsza koncentracje na treningach(i ostatecznie brak duzej kariery i latke talentu jak Freddy Adu), a moze ulatwi zmierzenie sie z oczekiwaniami gry w Barsie, czy innym powaznym zespole?
W mojej opinii mocno niecodzienna sytyacja. Przegladajac social media Xavi, wydaje sie aktorem grajacym od mlodego w Hollywood, a nie kandydatem na pilkarza.
1
Wybralem "Nieproszeni goscie". Dobrze sie to ogladalo.
0
Ogladalem, godny polecenia
0
Do fanow thrillerow/horrorow: Jaki film polecicie z tego gatunku, nocny klimat akcji bylby mile widziany
0
Dokladnie, w tej chwili jesli chodzi o typowa 9 maja tylko Giroud, a Laca moglby dac druzynie wiele z lawki, moze wiecej niz Thauvin, z calym szacunkiem do jego gry w tym sezonie Ligue 1.
3
Dziwne, ze Deschamps bierze Mendyego, ktory po kontuzji nie zagral nawet jednego calego meczu zamiast Digne'a. 21 meczow w kadrze w LD, w tym sezonie gra malutko, ale od pocztku marca zagral te 3 mecze w podstawie i na tym etapie chyba mimo wszystko bylby lepszym wyborem.
W tej chwili Francja z tak szeroka kadra na wielu pozycjach, szczegolnie w ataku, zostaje z Lucasem z Atleti, ktory pogral wiecej dzieki kontuzji Filipe Luisa oraz dopiero wracajacym Mendym.
1
Najwieksze sukcesy w Europie w ostatnich latach w Europie- Real
pomoc: Casemiro, Kroos, Modric, 3 rok z rzedu ta sama druga linia, 3 finał
3
A Dybala może to obejrzeć najwyżej w telewizji...
0
Wielka szkoda wlasnie, ze Rakitic nie moze miec w koncu odpoczynku. Gra bardzo solidnie, jest czolowa postacią zespołu w tym sezonie ale przydalaby mu sie chwila wytchnienia
3
Dziwne podejście jak na Brazylijczyka, tak profesjonalne podejscie...
0
Korzysta tu ktoś z aplikacji typu Memrise do nauki języków?
Jeśli tak mam pytanie na PW
0
Tyle, ze wtedy mogą wszystko postawić na jedną karte, w stylu-Liga Mistrzów albo śmierć