darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzicie o Quebonafide?
1
Na cholere Banega i Bacca odchodzili do Mediolanu?...
1
No niewiem Rick, wyglada na podróbe
10
Wam też Veratti przypomina Komodusa z "Gladiatora"? ;)
PS. Dołączam zdjęcie:http://vignette2.wikia.nocookie.net/villains/images/1/15/Emperor-Commodus-%E2%80%93-Gladiator-best-Villains-of-all-time.jpg/revision/latest?cb=20151011124402
0
Przejrzałeś go! :)
0
Mam książke na półce, ale się jescze nie zabrałem za nią. Trzeba poświęcić trochę czasu
0
Godni 1. zespou zostaną
0
do 3 000
0
Najlepszy samochód dla początkującego kierowcy?
0
Ban Atletico=wszyscy zostają
0
Czy muszę coś jeść do 30 minut po treningu, aby uzupełnić to co spaliłem?
0
Wiele osób mówi, żeby nie jeść przed snem, gdyż organizm się własnie wtedy źle regeneruje. to w końcu jak jest?
0
który wywiad?
4
Oby nie
0
Ja trenuję około pół roku, 16 lat, 176 cm wzrostu, ok. 68- 70kg wagi.
Od jakiegoś czasu nie mialem czasu chodzić na siłownie, więc trenuje w domu, praktycznie bez sprzętu.
Podzieliłem sobie to tak:
-Poniedziałek- Klatka(ok.80 pompek podzieone na 5 serii), biceps(5 serii z 12 kg ciężarem na rękę po 10 na każdą serię i przedramię(20 razy spięcie przedramienia z ciezarem 12kg na każdą ręke-1 seria):
-Środa: triceps(pompki tricepsowe (15, 15, 12, 12, 9), barki: "odwrócone anioły" (12, 12, 10, 10, 10), plecy: podciąganie(tutaj dużo zależy od formy dnia xd)
-Piątek; nogi(jazda na rowerze ok. mniej/więcej 10 km lub bieganie
-Do tego po każdym treningu mieśnie brzucha(syzoryki i brzuszki na skos).
Nie zażywam odżywek, staram się w każdym posiłku zapewnić białko. Szczegółnie zaraz po treningu(do poł godziny). Też pytam czy warto coś zmienić, jeśli ktoś ma większe doswiadczenie?
6
L'Esportiu szacun. MD i Sport mają inne "priorytety"...
0
Conti z Atalanty już w Juve/Milanie?
0
Ibrahim Zlatanovic
0
Ręcznik, najlepszy z naszych w tym meczu...
0
Trzeba przyznać, że Sol Perez przyciąga oglądalność na anteie TyC Sport
0
niezbyt coś widać, także nie bardzo
0
jak nie wie? :)
0
nie, ale generalnie latynoamerykańska, hiszpańska i włoska telewizja to jest jazda po bandzie
11
Ostatnio było zrzędzenie że studio przed meczowe jest słabe, bo taka jest prawda. Ględzenie Tomaszewskiego czy Żewłakowa się dobrze nie sprzeda. Można wziąć przykładz Argentyńczyków, tam studio sportowe wyglada tak:
Nic nie rozumiesz, a dalej oglądasz :)
0
leci, leci... i wylądował. 1-1. Za chwilę Dep. Municipal - Union Comercio!
0
Wydawało się, że cofnie Balbina z defensywnego pomocnika na środek, ale chłop bez rytmu meczowego. Ma odejść, trener na niego nie stawiał
1
Widzę, że liga peruwiańska styl życia :)
0
Nie możliwe... Jak? Gdzie?
0
1. Leo Messi
0
tak .Już masz jedno :)