0

Nie mam nic do Bernardo, uważam go za świetnego zawodnika, ale nie jest on priorytetem dla nas w tej chwili. Kompilacje z super zagraniami można stworzyć z praktycznie każdym piłkarzem na świecie-oto dowód:

0

I to jest wreszcie sensowna odpowiedź, jak sprowadzamy kogoś to na jego pozycje. A nie kupujemy Denisa i chyba sam Lucho nie wie gdzie ma grać. Niby skrzydłowy, a gra na LŚP... Kupując Verattiego(Herrere) mamy gościa, który rozegra i odbierze, mówiąc prostymi słowami.

Roberto-Busi-Veratti(Herrera)

To byłaby zrównoważona linia pomocy, która pozwoliłaby na maksymalne wykorzystanie MSN, a także pomoc linii obronnej.

0

De Gea

Bellerin Umtiti Pique Sidibe

Seri-Coutinho-Eriksen

MSN



To odrazu rewolucję zróbmy...

0

Tak można skomentować :DD

0

Te symulki ciekawie rozkminione :)

EDIT: Ale symulki tylko przy VAR, bo jęsli zawodnik rzeczywiście by był wycięty a sędzia by go wyrzucił to byłby kwas...

0

To może Big Sam na środku zagra skoro takie ma podania:


1

Po przeczytaniu ponad 600 stron można czasem pomieszać fakty ;D

0

Podpisuję się pod tym. Nie lubi pisać jak inni polscy dziennikarze o jednym i tym samym, czyli Lewandowskim.
Dokument o Dybali, który stworzył z Kapicą świadczy o wszechstronności i pasji tego gościa. Warto obejrzeć:

0

Kto jest wg was obecnie najlepszym dziennikarzem piłkarskim w Polsce?

5

Kolejny kapitalny fragment "Messi. Biografia". Słowa jego trenera w Newells:

Quique Dominguez: Jak na swój wiek miał świetną koordynację. Odnosiło się wrażenie, jakby piłka stanowiła przedłużenie jego ciała. Gdy futbolówka leciała w powietrzu i Messi musiał ją zagrać głową, robił to policzkiem, bo wiedział, że w ten sposób najlepiej ją zgasi. Inny chłopiec użyłby czoła, ponieważ to twardsza część głowy, która jest lepiej przystosowana do otrzymywania uderzeń. Dlaczego Leo zagrywał policzkiem? Ponieważ był inny niż wszyscy.

0

Przepisałem co było. Być może chodzi o inny fragment. Była sytuacja, w której założył siatkę Cescowi podczas jednego z pierwszych treningów.

2

Komentarz usunięty

93

Genialny fragment z bio Messiego(czasy, gdy wchodził do seniorskiej piłki-Barca C):

"W Pucharze Hiszpanii grał w tej samej drużynie przeciwko Sevilli. Zadanie krycia bardzo pewnego siebie Messiego przypadło w udziale prawemu obrońcy. Leo strzelił trzy gole w osiem minut. Ów obrońca miał nigdy nie zapomnieć tego poranka. Jak się nazywał? Sergio Ramos.

0

Sport: Theo Hernandez jest bliżej Barcelony niż Realu. W Katalonii ma nadzieję na większą liczbę minut i z tego względu może wybrać Barcę. Ponadto jest to jego szansa na załapanie się do kadry Francji na MŚ 2018.

0

Andre Gomes kosztował 30. A niektórzy mówią, że to dużo. Ja mam nadzieję, że on odpali i będziemy mieć pomoc Veratti(Gomes)-Busi-Roberto(Rakieta)

0

Numer 4, chyba wszyscy się zgadzamy. Cały czas mówie o Verattim, który mógłby przejąć kontrolę nad pomocą

0

Czemu Neymar ma tak wysoką średnią, kiedy to on zawalił cerwoną kartkę i nic wiele nie pokazał. W porównaniu do Rakiety nie ma co robić w tym miesiącu

3

To byłoby piękne!

1

czyli wszystkie telewizje przerwywają nadawnaie :DD Oby przyszły reprezentant, jeśli to chłopiec

0

W notowaniu za 2016 rok był drugi. A ten, który był pierwszy zdaje się juz prowadził finał.

0

Gdzie Marciniak ja się pytam?!

9

Polish Power! :DD

0

Patrząc na grę w tym sezonie to Barca potrzebuje typowego rozgrywającego w typie Verattiego. Rozegranie, kontrola tempa, przerzut, w miarę ogarnięty drybling.

Pomoc: (Veratti?)-Busquets-Sergi Roberto

0

Pewny AceStream jak ktoś ma piszcie plz :D

0

Doświadczenie panie...

1

Moje przemyślenia dot. przyszłego sezonu, troche moja wersja "Fanfiction":

Barca ma w następnym sezonie przejść małą przemianę(nie rewolucję), do klubu przyjdą nowi zawodnicy, kilka pozycji zostanie wzmocnonych. Odejdzie kilku zawodników, którzy nie są w żadnym wypadku przyszłosćiowi(Mathieu, Arda i być może Mascherano).

Jednak kręgosłup pozostanie ten sam: Pique-Busquets-Messi. Ważne jest, by dobrze poskładać kadrę tak, by w najważniejszym momencie sezonu 17/18, czyli kwiecień-maj nie doszło do sytuacji, że kontuzje 2 graczy(Vidala i Rafinhi) uniemożliwiają trenerowi wystawienia rasowego pomocnika- Roberto, na jego nominalnej pozycji.

Bardzo ważne, by sprowadzić graczy, wiedząc gdzie mają grać. W poprzednim okienku ten błąd został popełniony przy kupnie Denisa, któremu najbliżej do lewego skrzydła, a jego występów na tej pozycji można się doliczyć na palcach jednej ręki.

Priorytetem na lato 2017 będzie;
-po pierwsze zatwiedzenie nowego szkoleniowca,
-po drugie kupno pomocnika pasującego do jego założeń.

Wydaje się, ze niezależnie czy Barca będzie grała formacją 4-3-3, czy 4-2-3-1 najwłaściwszy będzie transfer typowego rozgrywającego(vis-a-vis Toniego Kroosa z Realu). Na rynku najbliżej ideału wygladają 2 postaci. Veratti i Thiago. Cięzko będzie zakontraktować jednego z nich, choć 90 mln wydane na Włocha, mogłoby być jednymi z najlepiej wydanych pieniędzy w historii klubu. Paryżanin wygląda na kogoś, kto podobnie jak Samuel Umtiti czy Luis Suarez ma nieodkryte DNA Barcy. W przpadku fiaska ciekawą opcją jest również duńczyk Eriksen. Jednak ofensywa po Verattiego ma według mnie sens.



1

Starczy, starczy...

1

Jednak pokazał te 3 bramki a to się ceni, mógł kopnąć w słupek, albo nad bramkę i byłoby cicho. Trzeba docenić gościa, który strzelił 400 goli w jednym klubie

0

A w ogóle będzie leciał? Bo na stronie liveonsat.com nie ma :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?