darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam nic do Bernardo, uważam go za świetnego zawodnika, ale nie jest on priorytetem dla nas w tej chwili. Kompilacje z super zagraniami można stworzyć z praktycznie każdym piłkarzem na świecie-oto dowód:
0
I to jest wreszcie sensowna odpowiedź, jak sprowadzamy kogoś to na jego pozycje. A nie kupujemy Denisa i chyba sam Lucho nie wie gdzie ma grać. Niby skrzydłowy, a gra na LŚP... Kupując Verattiego(Herrere) mamy gościa, który rozegra i odbierze, mówiąc prostymi słowami.
Roberto-Busi-Veratti(Herrera)
To byłaby zrównoważona linia pomocy, która pozwoliłaby na maksymalne wykorzystanie MSN, a także pomoc linii obronnej.
0
De Gea
Bellerin Umtiti Pique Sidibe
Seri-Coutinho-Eriksen
MSN
To odrazu rewolucję zróbmy...
0
0
Te symulki ciekawie rozkminione :)
EDIT: Ale symulki tylko przy VAR, bo jęsli zawodnik rzeczywiście by był wycięty a sędzia by go wyrzucił to byłby kwas...
0
To może Big Sam na środku zagra skoro takie ma podania:
1
Po przeczytaniu ponad 600 stron można czasem pomieszać fakty ;D
0
Podpisuję się pod tym. Nie lubi pisać jak inni polscy dziennikarze o jednym i tym samym, czyli Lewandowskim.
Dokument o Dybali, który stworzył z Kapicą świadczy o wszechstronności i pasji tego gościa. Warto obejrzeć:
0
Kto jest wg was obecnie najlepszym dziennikarzem piłkarskim w Polsce?
5
Kolejny kapitalny fragment "Messi. Biografia". Słowa jego trenera w Newells:
Quique Dominguez: Jak na swój wiek miał świetną koordynację. Odnosiło się wrażenie, jakby piłka stanowiła przedłużenie jego ciała. Gdy futbolówka leciała w powietrzu i Messi musiał ją zagrać głową, robił to policzkiem, bo wiedział, że w ten sposób najlepiej ją zgasi. Inny chłopiec użyłby czoła, ponieważ to twardsza część głowy, która jest lepiej przystosowana do otrzymywania uderzeń. Dlaczego Leo zagrywał policzkiem? Ponieważ był inny niż wszyscy.
0
Przepisałem co było. Być może chodzi o inny fragment. Była sytuacja, w której założył siatkę Cescowi podczas jednego z pierwszych treningów.
2
Komentarz usunięty
93
Genialny fragment z bio Messiego(czasy, gdy wchodził do seniorskiej piłki-Barca C):
"W Pucharze Hiszpanii grał w tej samej drużynie przeciwko Sevilli. Zadanie krycia bardzo pewnego siebie Messiego przypadło w udziale prawemu obrońcy. Leo strzelił trzy gole w osiem minut. Ów obrońca miał nigdy nie zapomnieć tego poranka. Jak się nazywał? Sergio Ramos.
1
http://weszlo.com/2017/05/05/xavi-przebukowal-bilet-pociag-jadacy-strone-lawki-trenerskiej-camp-nou/
Ciekawy artykuł o naszym "ogrodniku" :DD
0
Sport: Theo Hernandez jest bliżej Barcelony niż Realu. W Katalonii ma nadzieję na większą liczbę minut i z tego względu może wybrać Barcę. Ponadto jest to jego szansa na załapanie się do kadry Francji na MŚ 2018.
0
Andre Gomes kosztował 30. A niektórzy mówią, że to dużo. Ja mam nadzieję, że on odpali i będziemy mieć pomoc Veratti(Gomes)-Busi-Roberto(Rakieta)
0
Numer 4, chyba wszyscy się zgadzamy. Cały czas mówie o Verattim, który mógłby przejąć kontrolę nad pomocą
0
Czemu Neymar ma tak wysoką średnią, kiedy to on zawalił cerwoną kartkę i nic wiele nie pokazał. W porównaniu do Rakiety nie ma co robić w tym miesiącu
3
To byłoby piękne!
1
czyli wszystkie telewizje przerwywają nadawnaie :DD Oby przyszły reprezentant, jeśli to chłopiec
0
W notowaniu za 2016 rok był drugi. A ten, który był pierwszy zdaje się juz prowadził finał.
0
Gdzie Marciniak ja się pytam?!
9
Polish Power! :DD
0
Patrząc na grę w tym sezonie to Barca potrzebuje typowego rozgrywającego w typie Verattiego. Rozegranie, kontrola tempa, przerzut, w miarę ogarnięty drybling.
Pomoc: (Veratti?)-Busquets-Sergi Roberto
0
Pewny AceStream jak ktoś ma piszcie plz :D
0
Doświadczenie panie...
1
Moje przemyślenia dot. przyszłego sezonu, troche moja wersja "Fanfiction":
Barca ma w następnym sezonie przejść małą przemianę(nie rewolucję), do klubu przyjdą nowi zawodnicy, kilka pozycji zostanie wzmocnonych. Odejdzie kilku zawodników, którzy nie są w żadnym wypadku przyszłosćiowi(Mathieu, Arda i być może Mascherano).
Jednak kręgosłup pozostanie ten sam: Pique-Busquets-Messi. Ważne jest, by dobrze poskładać kadrę tak, by w najważniejszym momencie sezonu 17/18, czyli kwiecień-maj nie doszło do sytuacji, że kontuzje 2 graczy(Vidala i Rafinhi) uniemożliwiają trenerowi wystawienia rasowego pomocnika- Roberto, na jego nominalnej pozycji.
Bardzo ważne, by sprowadzić graczy, wiedząc gdzie mają grać. W poprzednim okienku ten błąd został popełniony przy kupnie Denisa, któremu najbliżej do lewego skrzydła, a jego występów na tej pozycji można się doliczyć na palcach jednej ręki.
Priorytetem na lato 2017 będzie;
-po pierwsze zatwiedzenie nowego szkoleniowca,
-po drugie kupno pomocnika pasującego do jego założeń.
Wydaje się, ze niezależnie czy Barca będzie grała formacją 4-3-3, czy 4-2-3-1 najwłaściwszy będzie transfer typowego rozgrywającego(vis-a-vis Toniego Kroosa z Realu). Na rynku najbliżej ideału wygladają 2 postaci. Veratti i Thiago. Cięzko będzie zakontraktować jednego z nich, choć 90 mln wydane na Włocha, mogłoby być jednymi z najlepiej wydanych pieniędzy w historii klubu. Paryżanin wygląda na kogoś, kto podobnie jak Samuel Umtiti czy Luis Suarez ma nieodkryte DNA Barcy. W przpadku fiaska ciekawą opcją jest również duńczyk Eriksen. Jednak ofensywa po Verattiego ma według mnie sens.
1
Starczy, starczy...
1
Jednak pokazał te 3 bramki a to się ceni, mógł kopnąć w słupek, albo nad bramkę i byłoby cicho. Trzeba docenić gościa, który strzelił 400 goli w jednym klubie
0
A w ogóle będzie leciał? Bo na stronie liveonsat.com nie ma :/