darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie będzie amigo :/
1
tak, tak ale on zdobył tylko 1 z potencjalnych 3
1
Obrona LM Realu czy nie-wali mnie to, ale nie mogę pojąć, że Barca Guardioli wygrała przez 4 sezony 2 LM, a Real Anelottiego-Benka-Zidana może wygrać 3...
0
Najlepszy byłby Barca-Monaco!
0
Skoro marzy o grze w Barcy to coś w nim jest, tak samo jak w Umtitim czy Dembele
0
Cholo to ten, który ich tak na nas nastawia. I by grali chamsko
1
Gdy coś ci ciągle nie wychodzi pomyśl o piłkarzach Lecha, którzy przegrali 3 final Pucharu Polski z rzędu
0
xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
1
Rzeźnicy kartomanii to samo :D Jak to mówią... w kupie siła!
1
Włączcie kanały Eleven. Mecz Malaga- Sevilla w 3 opcjach; po hiszpansku, polsku i z dzwiękiem trybun
0
Gdzie Meszi i Krisztiano? Nie są chyba najlepśi!
Z dystansem.
0
Lucho się Hajty nasłuchał i głupoty gada o jakichś procentach...
2
Najlepszy gostek, który zasnął...
0
W Europie nie popełnił jeszcze praktycznie ani jednego dużego błędu także ma przewagę
2
Skoro 1 maja to proponuję zabawę w typowanie pozostałych meczów Barcy i Realu i jaki kto scenariusz przewiduje:
Real-Atletico 1-1
Barca-Villareal 2-1
Granada-Real 1-4
Atletico-Real 2-1
Las Palmas-Barca 0-3
Real-Sevilla 1-2
Celta-Real 1-2
Barca-Eibar 3-1
Malaga-Real 1-4
Barca-Alaves 3-0
Barca LL i CdR, Juve LM, Celta LE
0
Guardiola chyba dawno nie gadał z Lewandowskim xd
5
Niestety ekipa remontowa musiała zająć się renowacją toalet na Santiago Bernabeu.
2
Oby, oby. Chłop gwarantuje poziom.
0
Jeszcze 34 dni brakuje xd
0
A Marciniak tylko może się oblizać...
0
Hahaha być może, na pewno większość z tej strony będzie za Juve w końcówce LM. Ja na pewno :)
0
Możesz mnie zawsze wyciszyć na pewien czas :)
1
Bonucci zabral swojego synka na mecz Torino w sobotę, gdyż jest on wielkim fanem Belottiego
za: cwiakala
0
Jestem w trakcie czytania "Messi. Biografia" G.Balague. W związku z tym mogę tu powklejać ciekawe fragmenty dot. D10S'a. Jeśli oczywiście chcecie, by nie zaśmiecać strony?
8
Proszę nie wkejaj tu lepiej nic z tego śmiesznego Don Balon, lepiej już z Bravo Sportu coś dać...
1
Moze by wpadła wcześniej xD
1
No to Andre naprawdę pokaż klasę!
0
Podobno wydali 20-30k na realizacje
0
U Bernardo łatwo zauważyć, że praktycznie używa tylko lewej nogi. Ale to częste u lewonożnych. warto go obserwować.
0
Było La Lige obejrzeć. Sevilla Celta to było meczycho! I nie jedz ketchupu lepiej...