0

Nie będzie amigo :/

1

tak, tak ale on zdobył tylko 1 z potencjalnych 3

1

Obrona LM Realu czy nie-wali mnie to, ale nie mogę pojąć, że Barca Guardioli wygrała przez 4 sezony 2 LM, a Real Anelottiego-Benka-Zidana może wygrać 3...

0

Najlepszy byłby Barca-Monaco!

0

Skoro marzy o grze w Barcy to coś w nim jest, tak samo jak w Umtitim czy Dembele

0

Cholo to ten, który ich tak na nas nastawia. I by grali chamsko

1

Gdy coś ci ciągle nie wychodzi pomyśl o piłkarzach Lecha, którzy przegrali 3 final Pucharu Polski z rzędu

0

xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

1

Rzeźnicy kartomanii to samo :D Jak to mówią... w kupie siła!

1

Włączcie kanały Eleven. Mecz Malaga- Sevilla w 3 opcjach; po hiszpansku, polsku i z dzwiękiem trybun

0

Gdzie Meszi i Krisztiano? Nie są chyba najlepśi!
Z dystansem.

0

Lucho się Hajty nasłuchał i głupoty gada o jakichś procentach...

2



Najlepszy gostek, który zasnął...

0

W Europie nie popełnił jeszcze praktycznie ani jednego dużego błędu także ma przewagę

2

Skoro 1 maja to proponuję zabawę w typowanie pozostałych meczów Barcy i Realu i jaki kto scenariusz przewiduje:

Real-Atletico 1-1

Barca-Villareal 2-1
Granada-Real 1-4

Atletico-Real 2-1

Las Palmas-Barca 0-3
Real-Sevilla 1-2

Celta-Real 1-2

Barca-Eibar 3-1
Malaga-Real 1-4

Barca-Alaves 3-0

Barca LL i CdR, Juve LM, Celta LE


0

Guardiola chyba dawno nie gadał z Lewandowskim xd

5

Niestety ekipa remontowa musiała zająć się renowacją toalet na Santiago Bernabeu.

2

Oby, oby. Chłop gwarantuje poziom.

0

Jeszcze 34 dni brakuje xd

0

A Marciniak tylko może się oblizać...

0

Hahaha być może, na pewno większość z tej strony będzie za Juve w końcówce LM. Ja na pewno :)

0

Możesz mnie zawsze wyciszyć na pewien czas :)

1

Bonucci zabral swojego synka na mecz Torino w sobotę, gdyż jest on wielkim fanem Belottiego

za: cwiakala

0

Jestem w trakcie czytania "Messi. Biografia" G.Balague. W związku z tym mogę tu powklejać ciekawe fragmenty dot. D10S'a. Jeśli oczywiście chcecie, by nie zaśmiecać strony?

8

Proszę nie wkejaj tu lepiej nic z tego śmiesznego Don Balon, lepiej już z Bravo Sportu coś dać...

1

Moze by wpadła wcześniej xD

1

No to Andre naprawdę pokaż klasę!

0

Podobno wydali 20-30k na realizacje

0

U Bernardo łatwo zauważyć, że praktycznie używa tylko lewej nogi. Ale to częste u lewonożnych. warto go obserwować.

0

Było La Lige obejrzeć. Sevilla Celta to było meczycho! I nie jedz ketchupu lepiej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?