darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Patrząc na system Chelsea i nasz z ostatnich meczów to wygląda, że gra na 3 obrońców jest teraz na topie, jeśli chodzi o aspekt taktyczny
2
Przy Rafie trzeba zaznaczyć ważny powrót za Draxlerem w 1. polowie, gdy Niemiec miał już pozycje do strzału
0
Jak dla mnie to wszyscy zasłużyli na 10/10, Neymar 11/10 :)
0
Nie ma co pochwalac takich zachowań
0
Pewnie gdyby zrobił to ktoś z Realu to nie byłbys taki zachwycony
3
Przeczytaj to jeszcze raz, a następnie usuń :)
0
Diss jesli Barca wejdzie goli głowę na łyso także ciekawie
0
nawet najwięksi mają takie odpały. Przypomij sobie Lewgo i Glika w Kazachstanie na przykład ;)
0
Vidal, Sanchez, Nasri to też są gwiazdy i to nie tak profesjonalne jakie mamy w naszym zespole . Także to Sampaolego nie przekreśla
0
Indywidualne umiwjetnosci Neya czy Leo, a tak to bicie głową w mur u nas w końcówkach. Tak to wyglada u nas niestety
0
Taki nasz Vazquez ;D
0
He's back!!!
1
Ale przecież nie było w protokole...
1
Masz rację. Kiedy A. Nawałka objął naszą kadrę to wszyscy mówili że nic nie wygrał, drugi Fornalik itp. a teraz chyba nikt tego nie żałuje.
1
Boję sie, że zarząd wybierze jakąś absurdalną kandydature zamiast trenera z cojones...
0
Grosik się dostał na głownego newsa w Barsie ;)
0
Ja bym chciał, żeby chociaż nie było tego
2
Ciekawe, oby ta porażka zapoczątkowała nową Barcę. Oba tryplety były poprzedzone słabymi sezonami...
0
Czlap czlap czlap...
0
Powiedzialem 'mam nadzieję' a nie coś w stylu 'wyjdz!!'. Bez spin koledzy w końcu na pewno każdemu z nas szkoda dzisiejszego meczu i zależy na dobru Barcy :)
0
Zwolnić wszystkich, pozmieniac wszystko. Skoro jesteś już długo kibicem to skad u cb tyle niecierpliwości...Poczekaj do końca sezonu, wtedy be mógł ich zwalniać :)
0
Aha. W takim razie wasz ulubiony Fabsfan jest nietykalny...
0
Napoli xD
9
Mam nadzieję,że podasz swoje konto na Fcb.com do dymisji...
0
W kieszeni któregoś z pomocników PSG, nie mam pewności którego bo wszyscy zagrali 10/10... Nawet Podsiadło; )
1
Tylko Neymar zasługuje na ocenę powyżej 5. No i może Ter-Stegen, który przy golach nie miał szans a kilka fajnych interwencji zaliczył
Neymar 7
MATS 5,5
Na reszte niestety szkoda dziś czasu na przemyślenia...
0
Dokładnie. Może być tylko lepiej, spektakularne zwycięstwa pojawiają się często po sromotnych porażkach, trzeba tylko cierpliwości. W LM jesteśmy prawie martwi, ale wciąż żyjemy w 2 rozgrywkach :)
VeB!!
0
Jak ktoś mieszka blisko Czech też wychwyci, więc też mogli napisać
0
http://www.livesoccertv.com/match/2309062/psg-vs-barcelona/
Czemu w zakładce Poland mamy kanał Belarus 5 jako pokazujący mecz Barcy w Polsce, jest on może na Cyfrowym Polsacie czy jak? ;D
0
Trzeba się uczyc do spr więc w moim przypadku zleci aż za szybko... :(