4

Patrząc na system Chelsea i nasz z ostatnich meczów to wygląda, że gra na 3 obrońców jest teraz na topie, jeśli chodzi o aspekt taktyczny

2

Przy Rafie trzeba zaznaczyć ważny powrót za Draxlerem w 1. polowie, gdy Niemiec miał już pozycje do strzału

0

Jak dla mnie to wszyscy zasłużyli na 10/10, Neymar 11/10 :)

0

Nie ma co pochwalac takich zachowań

0

Pewnie gdyby zrobił to ktoś z Realu to nie byłbys taki zachwycony

3

Przeczytaj to jeszcze raz, a następnie usuń :)

0

Diss jesli Barca wejdzie goli głowę na łyso także ciekawie

0

nawet najwięksi mają takie odpały. Przypomij sobie Lewgo i Glika w Kazachstanie na przykład ;)

0

Vidal, Sanchez, Nasri to też są gwiazdy i to nie tak profesjonalne jakie mamy w naszym zespole . Także to Sampaolego nie przekreśla

0

Indywidualne umiwjetnosci Neya czy Leo, a tak to bicie głową w mur u nas w końcówkach. Tak to wyglada u nas niestety

0

Taki nasz Vazquez ;D

0

He's back!!!

1

Ale przecież nie było w protokole...

1

Masz rację. Kiedy A. Nawałka objął naszą kadrę to wszyscy mówili że nic nie wygrał, drugi Fornalik itp. a teraz chyba nikt tego nie żałuje.

1

Boję sie, że zarząd wybierze jakąś absurdalną kandydature zamiast trenera z cojones...

0

Grosik się dostał na głownego newsa w Barsie ;)

0



Ja bym chciał, żeby chociaż nie było tego

2

Ciekawe, oby ta porażka zapoczątkowała nową Barcę. Oba tryplety były poprzedzone słabymi sezonami...

0

Czlap czlap czlap...

0

Powiedzialem 'mam nadzieję' a nie coś w stylu 'wyjdz!!'. Bez spin koledzy w końcu na pewno każdemu z nas szkoda dzisiejszego meczu i zależy na dobru Barcy :)

0

Zwolnić wszystkich, pozmieniac wszystko. Skoro jesteś już długo kibicem to skad u cb tyle niecierpliwości...Poczekaj do końca sezonu, wtedy be mógł ich zwalniać :)

0

Aha. W takim razie wasz ulubiony Fabsfan jest nietykalny...

0

Napoli xD

9

Mam nadzieję,że podasz swoje konto na Fcb.com do dymisji...

0

W kieszeni któregoś z pomocników PSG, nie mam pewności którego bo wszyscy zagrali 10/10... Nawet Podsiadło; )

1

Tylko Neymar zasługuje na ocenę powyżej 5. No i może Ter-Stegen, który przy golach nie miał szans a kilka fajnych interwencji zaliczył
Neymar 7
MATS 5,5
Na reszte niestety szkoda dziś czasu na przemyślenia...

0

Dokładnie. Może być tylko lepiej, spektakularne zwycięstwa pojawiają się często po sromotnych porażkach, trzeba tylko cierpliwości. W LM jesteśmy prawie martwi, ale wciąż żyjemy w 2 rozgrywkach :)
VeB!!

0

Jak ktoś mieszka blisko Czech też wychwyci, więc też mogli napisać

0

http://www.livesoccertv.com/match/2309062/psg-vs-barcelona/

Czemu w zakładce Poland mamy kanał Belarus 5 jako pokazujący mecz Barcy w Polsce, jest on może na Cyfrowym Polsacie czy jak? ;D

0

Trzeba się uczyc do spr więc w moim przypadku zleci aż za szybko... :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?