0

Co racja to racja... Choć czy sezon był naprawdę udany najbardziej pokazuje Liga, którą się wygrywa na przestrzeni całego sezonu to jednak LM ma to coś...

1

Wróci mocniejszy Aleix!

3

Wow, jeśli nie Polak w Barsie to chociaż sędzia sędziujący ważny mecz Barcy! Oby potwierdził swoją świetną dyspozycje w meczach LM

0

Ale gra baaardzo słabo :(

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po pierwsze w tym roku finał powinien odbyc się na Calderon na pożegnanie tego stadionu.
Po drugie miejsce finału powinno się ustalać przed rozgrywkami wtedy nie byłoby tego cyrku.

1

Ale z przegladem prasy ostatnio też było u nas pojechane, oni też niestety mają powody do śmiechu...

1

Glik też zaczynał od Serie B

0

http://memytutaj.pl/kiedy-musisz-do-toalety-ale-nie-chca-cie-wpuscic-do-warszwaskich-lazienkek-336925

Apropos sytuacji z nowym napastnikiem Legii...

0

Pokibicowałby...

1

6 razy tyle goli w sezonie od Mullera ;)

0

1006

0

Jak dla mnie to troche za wysokie oceny dla zmienników, którzy weszli w II połowie

0

Możesz sobie wykupić Cyfrowy Polsat pakiet za 19,99zł i Eleven za 15zł. Razem za 34.99 bedziesz miał mecze Barcy w lidze i Lige Mistrzów na satelicie ZDF

0

Chyba Kante wazniejszy od psychiki

0

Warte zakupu

4

Robert Lewandowski sukcesywnie powiększa swój dorobek strzelecki w Bundeslidze. Kapitan reprezentacji Polski w sobotnim, zremisowanym 1:1 meczu z Schalke 04 strzelił swojego 136 goli na ligowych boiskach w Niemczech. Tym samym najlepszy polski piłkarz dogonił legendarnego niemieckiego napastnika - Horsta Hrubescha.

Lewandowski jednocześnie jest drugim najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii ligi naszych zachodnich sąsiadów.

~~~Polsatsport.pl

28

A my Crisowi dużo grania :D

0

na kiedy?

13

Bologna Napoli

2 gole w 6 min
karny nietrafiony
2 czerwone kartki
Edit: I jescze golazo Metensa z wolnego

0

już poprawione, brawo za uważność ;D

0

A PSG z Dijon 1-1 60 min

2

Czerwien dla Callejona za chamskie zachowanie. Swietna decyzja arbitra

0

Karny dla Bolonii

Edit: broni Reina i dalej 2-0

6

A potem budzik zaczyna dzwonić o 7.00 ;D

0

Mam tylko nadzieję, że Nawałka nie wystawi zawodnika bez rytmu meczowego na walke w eliminacjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?