3

Cr tez je miał :)

3

Podobno Fabs dalej stoi na Etihad i czeka na piątkę :)

0

Dobra sorry za ten komentarz. Bez sensu byl, po prostu zawsze chcialem Lewego w naszym klubie, zeby nie bylo ze chcialbym sie pozbyc Suareza.

0

Pora na takie pytanie jest chyba idealna, więc pytam;
Jesli 1 naszego pilkarza moglibyscie zamienic na zawodnika innego klubu to byłby nim ......................, a zamieniłbym na ........................ .

Ja zaczynam;
Suarez na Lewandowskiego. Legenda Barcy, ale 30 lat na karku, mocne wahania formy, a Lewy osiaga wlasnie swoj top. A przede wszystkim Polak w Barsie to byloby coś, do tego pstryczek dla Realu

PS.
Licza sie wszyscy pilkarze 1 zespolu i wartosc rynkowa musi byc podobna ;D

0

Chyba tak

38

Mówiąc o wczorajszym meczu wypada zmienić słowa Pique na temat ZP i należy powiedzieć;
"Gdyby ZP była sprawiedliwa to chociaz raz powinien zdobyc ją Andres Iniesta"

0

To są te detale...

5

Wczoraj tez dograł bramkę

0

Aha... fan, który ma 3 ZP, 3 LM i ME... Można nie lubić CRa, ale za osigniecia w tym sporcie trzeba szanowac

1

Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. :D

To jest taka strona, ze piszesz co chcesz, bo kogoś akurat też to może interesować. Przykladowo dzis jeden uzytkownik pytał o ukulele, taki urok La rambli

0

Zrobił wzrowoego Wawrzyniaka

14

Razem
8 ZP
7 LM
Prawie 200 bramek w LM

0

Jaką masz prędkość neta??

1

@Alex66 Dzięki chłopaki, na przyszłość na pewno sie przyda ;D

0

Mam pytanie do osob, ktore dzisiejszy mecz oglądały na
Elevensports.pl
Player.pl
Ipla.tv
Jak wyglądała sytuacja, zacinało czy fajnie chodziło???

Z gory dzieki za odpowiedz, dzis mialem mozliwosc ogladac w tv na luzie, ale na przyszlosc wolalbym wiedziec :D

0

Własnie zaklady na żywo sie kłaniają kolego ;D

0

Rekord polecen 48 h, ide o zaklad xd

0

Takie prawdziwe :D

0

Po tym Cyrku, jak oni sami to nazwali... ;D

0

Witam po banie :) Miało być co prawda 2 tygodnie,ale dzieki moderacjo,ze po odwołaniu skróciliscie mi go. Dopiero teraz sie kapnąlem :D

Co do meczu to szkoda niewykorzystanych sytuacji Messiego i Neymara, ale to jest futbol i za to go kochamy oglaadac.
Druga polowa byla na najwyzszym poziomie, Busi i Iniesta kapitalni, Suarez zrobił coś co doniego nalezy- strzelil.
Szkoda ostatnich 10 minut, wygladalo ze dalismy sie bardzo zepchnąc, a jak widzialem Ramosa w 16tce to mowilem od razu, że cos sie święci. Niestety sie sprawdziło... Poźniej jakby ta głowka weszla to niewiem co bym zrobił z radości.

Ale co tam, 24 mecze do rozegrania, Real ma KMŚ, my przezylismy ciezki kryzys jak na ten klub, dzisiejszy mecz pokazal ze dalej to wielki zespol, tylko muszą grać na swoim poziomie Busi, Andres, Lio, Ney i cała defensywa. Wtedy wszystko jest możliwe. Real w tamtym sezonie byl w gorszej sytuacji, a na koniec przegrali 1 punktem.
Jest niedosyt, bo mielismy 1-0 w 90', ale wystarczy ze wygramy drugi klasyk i stracimy o 3 punkty mniej od Realu na przestrzeni calego sezonu.

Visca el Barca!!!!

0

Komentarz usunięty

5

Podobno hat-trick, ale pewnosci nie mam, bo mecz nie był transmitowany :DD

3

Wałesa mawiał;
"A weż ty chłopie założ stronę o Barcy w Polsce"

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

6

No Polak z krwi i kości... Pamiętam jak w Legii go nie chcieli i poszedl do Znicza pruszkow

1

Nie wiadomo, ale Albert Einstein mawiał nie wchodźcie na Rm.pl tylko na Fcbarca.com

2

Chciałbym rozpocząc na tej stronie typowanie wyniku El Clasico. Kto trafi wynik pod tym postem dostanie nagrode w postaci uwaga, uwaga-POLECENIA. Więc jak widać gra warta świeczki.

Mój typ:
2-1

1

Przecież grafika wygląda bardzo fajnie. To nie jest jakis Cristiano na całą stronę tylko umieszczony w zapowiedzi meczu...

0

Liczy się do dnia rozp. eliminacji wtedy miał jeszcze 21:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?