darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
FabsFan niestety spękał, jestem dla niego zbyt "niepoważny" bo miałem koma o Wałesie...
0
Wierzę w Barce i wierzę w Paco.
0
Czekam jeszcze na potwierdzenie od niego. Jak przegram to usune, tylko nie mam potwierdzenia, nie odzywa sie...
0
Niestawiam tak, nigdy nie stawiam meczow Barcy. Taką mam zasade
0
A jak. Tylko najpierw niech przyjmie zaklad, bo nie mam potwierdzenia. A czekam jak na pierwszą gwiazdke ;D
2
@FabsFan czekam... Zakladzik, masz czas do 16.10. Daj znac czy wchodzisz
4
Ktos musi tego trolla stąd zabrać... Może założy sobie konto na Fioletowej, żeby mu sie nie nudziło xd
19
3.FabsFan usuwa konto
0
Mam nadzieje ze sie podejmie wyzwania. Czekam
0
Czekam na jego odzew. Ma czas do 1 gwizdka sedziego.
19
@FabsFan Paco dzis strzeli. Ide o zaklad. Przegrany usuwa konto
1
Jakoś tak sie skojarzyło wiec na szybko napisalem, a nóż komus humor poprawi :)
1
A ja mu wtedy stawiaj Malaga x2, dobry kurs jest :DD
Bez spiny prosze
0
Nastepne prawdopodobnie na Bernabeu :)
1
Spotkal Kwacha, Peszkina, Boruca i Teodorczyka i sie zaczelo... :DD
1
Moze Lechu mu doradził dzisiejszą nieobecnosc :)
12
Co gra Odidja to jest kosmos. Nie mam pytan, az przypomina sie jak kilka lat temu wnaszej lidze byl taki gosc jak Ljuboja :D
0
Na serio jeden z lepszych ci wyszedl
0
Po pierwsze kiedyś grał jako napastnik, więc ofensywnie jest w samej czołówce, po za tym potrafi świetnie grać w defensywie, dzięki czemu pólprawy pomocnik mógłby się jeszcze bardziej angażować w ofensywę. Co do uniwersalności, pamiętam z tamtego sezonu mecz BVB z Bayernem gdzie Piszczu zagrał w trójce stoperow, dodam że tamten mecz BVB skończyło "na zero z tyłu". Obecnie wydaje się ze w pod względem równowagi:ofensywa-defensywa to najlepszy boczny obronca na świecie. Moglby pograc u nas ze 2 lata
Niestety prawdopodobnie to tylko kolejną plotka katalonskiej prasy...
0
Na piłkarza roku fifa trenerzy i piłkarze głosowali prawdopodobnie podczas tego zgrupowania
1
Muszę się pochwalić, że będąc ostatnio na meczu z Danią miałem okazję spotkać wymienionego w twojej XI Władysława Zmude :)
0
Taka zagadka: Obecny zespół Roberta Lewandowskiego :)
0
Sprawdzam na Flashscore, a tam:
80'
Polska 1-0 Niemcy
57'Kownacki
Malarz powinien dusić go co mecz...
0
Tu nie ma z kim przegrać, można by powiedziec... :)
0
Błaszczykowski jak Małysz "skupiam się na następnym meczu" xd
0
*Jakby Lewy grał w duecie z Lewym
0
5-0 z Finlandią pamiętasz??...
0
A mnie wlasnie szkoda, tym bardziej patrzac na forme naszych. Mogliby jeszcze w grudniu zagrac ze 2 mecze eliminacyjne
0
Ciekawe kto dzis kapitanem kadry??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika