4

FabsFan niestety spękał, jestem dla niego zbyt "niepoważny" bo miałem koma o Wałesie...

0

Wierzę w Barce i wierzę w Paco.

0

Czekam jeszcze na potwierdzenie od niego. Jak przegram to usune, tylko nie mam potwierdzenia, nie odzywa sie...

0

Niestawiam tak, nigdy nie stawiam meczow Barcy. Taką mam zasade

0

A jak. Tylko najpierw niech przyjmie zaklad, bo nie mam potwierdzenia. A czekam jak na pierwszą gwiazdke ;D

2

@FabsFan czekam... Zakladzik, masz czas do 16.10. Daj znac czy wchodzisz

4

Ktos musi tego trolla stąd zabrać... Może założy sobie konto na Fioletowej, żeby mu sie nie nudziło xd

19

3.FabsFan usuwa konto

0

Mam nadzieje ze sie podejmie wyzwania. Czekam

0

Czekam na jego odzew. Ma czas do 1 gwizdka sedziego.

19

@FabsFan Paco dzis strzeli. Ide o zaklad. Przegrany usuwa konto

1

Jakoś tak sie skojarzyło wiec na szybko napisalem, a nóż komus humor poprawi :)

1

A ja mu wtedy stawiaj Malaga x2, dobry kurs jest :DD
Bez spiny prosze

0

Nastepne prawdopodobnie na Bernabeu :)

1

Spotkal Kwacha, Peszkina, Boruca i Teodorczyka i sie zaczelo... :DD

1

Moze Lechu mu doradził dzisiejszą nieobecnosc :)

12

Co gra Odidja to jest kosmos. Nie mam pytan, az przypomina sie jak kilka lat temu wnaszej lidze byl taki gosc jak Ljuboja :D

0

Na serio jeden z lepszych ci wyszedl

0

Po pierwsze kiedyś grał jako napastnik, więc ofensywnie jest w samej czołówce, po za tym potrafi świetnie grać w defensywie, dzięki czemu pólprawy pomocnik mógłby się jeszcze bardziej angażować w ofensywę. Co do uniwersalności, pamiętam z tamtego sezonu mecz BVB z Bayernem gdzie Piszczu zagrał w trójce stoperow, dodam że tamten mecz BVB skończyło "na zero z tyłu". Obecnie wydaje się ze w pod względem równowagi:ofensywa-defensywa to najlepszy boczny obronca na świecie. Moglby pograc u nas ze 2 lata
Niestety prawdopodobnie to tylko kolejną plotka katalonskiej prasy...

0

Na piłkarza roku fifa trenerzy i piłkarze głosowali prawdopodobnie podczas tego zgrupowania

1

Muszę się pochwalić, że będąc ostatnio na meczu z Danią miałem okazję spotkać wymienionego w twojej XI Władysława Zmude :)

0

Taka zagadka: Obecny zespół Roberta Lewandowskiego :)

0

Sprawdzam na Flashscore, a tam:
80'
Polska 1-0 Niemcy
57'Kownacki

Malarz powinien dusić go co mecz...

0

Tu nie ma z kim przegrać, można by powiedziec... :)

0

Błaszczykowski jak Małysz "skupiam się na następnym meczu" xd

0

*Jakby Lewy grał w duecie z Lewym

0

5-0 z Finlandią pamiętasz??...

0

A mnie wlasnie szkoda, tym bardziej patrzac na forme naszych. Mogliby jeszcze w grudniu zagrac ze 2 mecze eliminacyjne

0

Ciekawe kto dzis kapitanem kadry??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?