darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liga typerow barca.com. Tylko nie na Fb a na tej stronie :)
0
Aha, czyli jak tos jest formie to zdobywane bramki sie nie liczą? Bo nie zalaplalem...
1
Hahahaha, widze że jestesmy zgodni co do tego :D
0
Jednak mam wrazenie ze potrafi. Zobacz sobie mecze z czasu poprzedniej kontuzji Leo i bramki duetu Suarez-Ney ;)
0
I kupić Pawełka za niego! Tak, tak powinnismy to zrobić...
0
Wracaj do notatnika gdzie twoje miejsce...
0
Ma kondycje xD
1
Taki mecz to byloby coś niepojęjtego... Stawiam na '2" ze wzgledu na lepszą pomoc i Leo. Reszta wyrównana, małą przewagą dla "dwójki byłby jeszcze MATS"
1
Jutro z pszyrki pyta całą lekcję :D
4
Moze na farcie jakiś remisik ugrają :D
2
Nie kazdy siedzi tu 24h...
0
Ja 80 ale też szkoda...
0
Kadra na mecze z Danią i Armenią:
Bramkarze: Artur Boruc (AFC Bournemouth), Łukasz Fabiański (Swansea City), Wojciech Szczęsny (AS Roma), Łukasz Skorupski (Empoli)
Obrońcy: Thiago Cionek (Palermo), Paweł Dawidowicz (VfL Bochum), Kamil Glik (AS Monaco), Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Igor Lewczuk (Bordeaux), Maciej Rybus (Olympique Lyon).
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg), Kamil Grosicki (Stade Rennes), Bartosz Kapustka (Leicester City), Grzegorz Krychowiak (Paris Saint-Germain FC), Karol Linetty (Sampdoria Genua), Piotr Zieliński (Napoli), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Paweł Wszołek (Queens Park Rangers), Damian Dąbrowski (Cracovia), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków).
Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Napoli), Kamil Wilczek (Brøndby Kopenhaga), Łukasz Teodorczyk (Anderlecht Bruksela).
1
Przez takich ludzi jak ci 2 nad tobą ujowo sie czyta La Ramble :(
4
W radiu przed chwilą w wiadomosciach:
Dziennikarz: Czy miał pan bilet na mecz z Realem?
Gostek zapytany na ulicy(niby kibic Legii): Nie jeszcze nie kupiłem bo przeczuwałem że tak będzie xD
1
Obie ręce na kierwnicy :D
0
Ta "mentalnosc" mi cos przypomina... xD
0
Dzieki ci City, dzieki wielkie...
EDit: Komentarz w zlym miejscu
0
Jak City?
0
Jest rożnica miedzy STS a Lotto :)
Ja stawiam
Arsenal
Bayern/X
PSG
Napoli
i nie wiem co jeszcze dac XD
0
Bardziej chodzi o typy meczow, ale jak masz pewne liczby to dawaj na pw bo nie chce sie dzielic :)
0
ZDF jedynie :)
2
http://www.fullmatchesandshows.com/2016/09/27/champions-league-highlights-bt-27th-september-2016/
Lub w magazynie skrotow o 23 na tvn7 :)
0
Jakies kupony na dzisiaj ? :D
0
Fajny materiał z ekstraklasy po gogdzinach :)
2
Ronaldo sie kiepsko zachował, leżał na ziemi i kopnal Schmelzera ktory stal obok. Niestety nie mam linka :)
Ale tu masz mema z Glikiem http://static.fangol.pl/content/b/f/c/bfc06ee5fb7cd12595e6ca0be95e85ed-554.jpg
0
Można powiedzieć że Glik uzdrowił po raz kolejny :)
2
GLik uratował kupony połowie La Rambli strzelajac golazo w 95 minucie uderzajac z z 20 metrow w okno :D
8
http://static.fangol.pl/content/b/f/c/bfc06ee5fb7cd12595e6ca0be95e85ed-554.jpg
Glik mistrz!!!
0
Glik jestes mistrzem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!