darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ważne by, Lewy poprowadził naszą kadrę do Mistrzostwa Świata. Leo życzę wygrania CA 2019.
0
I porażka z Barca w 1/8 :)
21
Klasa. Szacunek za komentarz dla tego kibica :)
0
Z drugiej strony kiedyś do Jagi przyszedł Dani Quintana z 3.ligi hiszpańskiej i był gwiazdą ligi, więc zobaczymy co z niego będzie :D
27
Sito Riera (Śląsk) vs Miquel Palanca (Korona)
El Classico w Ekstraklasie xD
8
Dwie blondynki oglądają mecz Realu. Został podyktowany karny i Ronaldo nie strzelił:
-Kurde nie strzelil- mowi jedna z nich.
-Czekaj, strzela jeszcze raz, może sie uda!-odpowiada druga
-Eee tam nic z tego, widzisz jak wolno podbiega.
xD
0
Brugge ma szanse na drugi koszyk?
1
Kwintesencją byl rewanz z Bayernem i obrona prawie caly mecz. Ale tez nie lubie stwierdzenia ze maja fart, bo to nie o fart chodzi tylko po prostu maja zawodnikow solidnych w obronie a z przodu zawsze cos strzela bo maja takiego Griezzmana na przyklad
0
Gdzie napisał ze chodzi tylko o lige? Pokaz bo nie widze.
0
I tak większość stawiała 1-0 , dużo nie straciłeś :D
0
Do poki pilka w grze i tak dalej...
1
Falstart
1
Przegrac 2 finały LM w 3 lata. Czysty fart...
3
Legia w Lidze Mistrzów przyzwyczaj sie :)
1
Co do wywiadu to swietny, ale widze ze Dissblaster nie jest zbyt lubiany tutaj, a to dziwne przeciez jest kibicem Barcy
1
Kilka lat temu oglądalwm na Extreme skróty gal :) Elimination Chamber moja ulubiona gala pamietam zwycięstwo Edge'a w 2012 chyba
1
Barsie sie chyba nigdy nie znudzi :)
1
Ajajaj dawno nie ogladalem Wrestlingu, chyba z 2 lata :) Kto teraz jest najwazniejsa postacia w Wwe?
0
Idom na miszcza xD
0
I Felipe Anderson wg mnie po wejsciu ciagnal akcje skrzydlami, braklo napastnika bo Gabigol gral kiepsko.
2
Te komentarze: Rakitic out...
3
Barca zdobywa mistrzostwo Hiszpanii 2016 !
4
Ktora przegrala z tak wieloma beznadziejnymi druzynami w tej beznadziejnej lidze :)
1
Wyjdzie podstawowa XI Escoli Varsovia przynajmniej blisko będą mieć xD
1
Cala La Rambla glowkuje odkad Legia wylosowala Dundalk jak zdobyc bilety:)
1
Ci sezonowcy bo inaczej ich nie nazwiesz pewnie drugi raz wydadza kase na koszulke Neya...
4
Za 2 lata to przywiozą Lewy i spółka :)
0
Ale bym posluchal Tomka Hajte...
0
Final olimpijski > Mecz ligowy :)
0
Golazooooooo!!!!