0

Ważne by, Lewy poprowadził naszą kadrę do Mistrzostwa Świata. Leo życzę wygrania CA 2019.

0

I porażka z Barca w 1/8 :)

21

Klasa. Szacunek za komentarz dla tego kibica :)

0

Z drugiej strony kiedyś do Jagi przyszedł Dani Quintana z 3.ligi hiszpańskiej i był gwiazdą ligi, więc zobaczymy co z niego będzie :D

27

Sito Riera (Śląsk) vs Miquel Palanca (Korona)



El Classico w Ekstraklasie xD

8

Dwie blondynki oglądają mecz Realu. Został podyktowany karny i Ronaldo nie strzelił:

-Kurde nie strzelil- mowi jedna z nich.

-Czekaj, strzela jeszcze raz, może sie uda!-odpowiada druga

-Eee tam nic z tego, widzisz jak wolno podbiega.

xD

0

Brugge ma szanse na drugi koszyk?

1

Kwintesencją byl rewanz z Bayernem i obrona prawie caly mecz. Ale tez nie lubie stwierdzenia ze maja fart, bo to nie o fart chodzi tylko po prostu maja zawodnikow solidnych w obronie a z przodu zawsze cos strzela bo maja takiego Griezzmana na przyklad

0

Gdzie napisał ze chodzi tylko o lige? Pokaz bo nie widze.

0

I tak większość stawiała 1-0 , dużo nie straciłeś :D

0

Do poki pilka w grze i tak dalej...

1

Falstart

1

Przegrac 2 finały LM w 3 lata. Czysty fart...

3

Legia w Lidze Mistrzów przyzwyczaj sie :)

1

Co do wywiadu to swietny, ale widze ze Dissblaster nie jest zbyt lubiany tutaj, a to dziwne przeciez jest kibicem Barcy

1

Kilka lat temu oglądalwm na Extreme skróty gal :) Elimination Chamber moja ulubiona gala pamietam zwycięstwo Edge'a w 2012 chyba

1

Barsie sie chyba nigdy nie znudzi :)

1

Ajajaj dawno nie ogladalem Wrestlingu, chyba z 2 lata :) Kto teraz jest najwazniejsa postacia w Wwe?

0

Idom na miszcza xD

0

I Felipe Anderson wg mnie po wejsciu ciagnal akcje skrzydlami, braklo napastnika bo Gabigol gral kiepsko.

2

Te komentarze: Rakitic out...

3

Barca zdobywa mistrzostwo Hiszpanii 2016 !

4

Ktora przegrala z tak wieloma beznadziejnymi druzynami w tej beznadziejnej lidze :)

1

Wyjdzie podstawowa XI Escoli Varsovia przynajmniej blisko będą mieć xD

1

Cala La Rambla glowkuje odkad Legia wylosowala Dundalk jak zdobyc bilety:)

1

Ci sezonowcy bo inaczej ich nie nazwiesz pewnie drugi raz wydadza kase na koszulke Neya...

4

Za 2 lata to przywiozą Lewy i spółka :)

0

Ale bym posluchal Tomka Hajte...

0

Final olimpijski > Mecz ligowy :)

0

Golazooooooo!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?