0

Ostatni mecz z Iranem pokazuje ze nie dokonca

5

Gratuluję wiary...

0

I ręczna

1

Bravo-Sergi,Pique, Masche,Alba-Busi,Rakitic,Denis-M,S,Arda

30

Za niecale 23 godziny Barca zdobywa pierwsze trofeum w sezonie 2016/17 :)

0

Ale gleba w biegu przez płotki :O

0

Szkoda czasu na wspominanie jak ta Legia zabierala pilkarzy.

0

Fatalny to ty jesteś xD

1

Kucharczyk nie da rady bo ostatnio fatalnie wyglada

1

Pierwszy mecz

21

Ciekawy jestem opinii La Rambli:
Kto jutro za Legią? Ja kibicuje polskiemu klubowi, po 20 latach LM wraca
#LegiaMusisz

0

Wlasnie o to chodzi.
Sezon 14/15 Barca ograla:
MIistrza Cypru
Mistrza Holandii
Mistrza Francji
Mistrza Anglii
Mistrza Francji ponownie
Mistrza Niemiec
Mistrza Włoch

0

Kupbilet.pl

0

10/10 komentarz :)

1

Kolega Messiego...

1

I Martin Palermo 3 karne zmarnowane podczas meczu Copa America(3 byl w serii rzutow karnych)

0

Braklo mu czerwonej kartki do wystepu "idealnego"

1

Dobrze ze Arek stamtąd spier**lił xD

2

Polska-USA
Legia-Dundalk
Polska-Chorwacja

Jutro licze na 2 zwyciestwa. W siatke i Legia powinni dac rade. A ręczni jak awansują to będzie sensacja po 3 porażkach w grupie. Licze ze pójdą sladem Portugalii :)

0

Jesli taki Dundalk wejdzie dzięki słabej formie Legii (chociaż nie sądzę) to kiedy w grupie staną na przeciwko komuś z trójki: Lewandowski, Suarez, Ronaldo to może się skończyć dwucyfrówką.
#LegiaMusisz

0

Co by to był za pojedynek xD. Pazdek kontra Lewy, Muller, Costa i paru innych. Myślę że Legia skończyłaby na 0 z tylu

0

Był za dobry na Real i przyszedl do nas xd

0

Ok, dzieki :)

0

Dołączam sie do pytania :D

0

Ile mniej więcej GB mi wezmie za ogladniecie meczu recznej na sport.tvp.pl w średniej jakości?

0

Munir w meczu z Sevilla przeszedl 'efekt Pazdana". Był zagadką, a nagle jest bohaterem...

0

Dziwna logika...
Tytul w La Liga trzeba wyszarpac przez 38 kolejek jak Atleti w 2014 a nie przyznawaac trofeów po 1 meczu...
Fakt zespol silny ale musi byc regularny przez caly sezon wtedy zasluzy na trofea

2

Brawo Munirze :) Czy nie chcialbys zostac naszym 4 napastnikiem?

0

Co sie Munir bawi... :O

0

Własnie po to jest szeroka lawka. Ale szkoda szczegolnie Iniesty, Denis choc jest swietny nie da tego co Don Andres

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?