darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatni mecz z Iranem pokazuje ze nie dokonca
5
Gratuluję wiary...
0
I ręczna
1
Bravo-Sergi,Pique, Masche,Alba-Busi,Rakitic,Denis-M,S,Arda
30
Za niecale 23 godziny Barca zdobywa pierwsze trofeum w sezonie 2016/17 :)
0
Ale gleba w biegu przez płotki :O
0
Szkoda czasu na wspominanie jak ta Legia zabierala pilkarzy.
0
Fatalny to ty jesteś xD
1
Kucharczyk nie da rady bo ostatnio fatalnie wyglada
1
Pierwszy mecz
21
Ciekawy jestem opinii La Rambli:
Kto jutro za Legią? Ja kibicuje polskiemu klubowi, po 20 latach LM wraca
#LegiaMusisz
0
Wlasnie o to chodzi.
Sezon 14/15 Barca ograla:
MIistrza Cypru
Mistrza Holandii
Mistrza Francji
Mistrza Anglii
Mistrza Francji ponownie
Mistrza Niemiec
Mistrza Włoch
0
Kupbilet.pl
0
10/10 komentarz :)
1
Kolega Messiego...
1
I Martin Palermo 3 karne zmarnowane podczas meczu Copa America(3 byl w serii rzutow karnych)
0
Braklo mu czerwonej kartki do wystepu "idealnego"
1
Dobrze ze Arek stamtąd spier**lił xD
2
Polska-USA
Legia-Dundalk
Polska-Chorwacja
Jutro licze na 2 zwyciestwa. W siatke i Legia powinni dac rade. A ręczni jak awansują to będzie sensacja po 3 porażkach w grupie. Licze ze pójdą sladem Portugalii :)
0
Jesli taki Dundalk wejdzie dzięki słabej formie Legii (chociaż nie sądzę) to kiedy w grupie staną na przeciwko komuś z trójki: Lewandowski, Suarez, Ronaldo to może się skończyć dwucyfrówką.
#LegiaMusisz
0
Co by to był za pojedynek xD. Pazdek kontra Lewy, Muller, Costa i paru innych. Myślę że Legia skończyłaby na 0 z tylu
0
Był za dobry na Real i przyszedl do nas xd
0
Ok, dzieki :)
0
Dołączam sie do pytania :D
0
Ile mniej więcej GB mi wezmie za ogladniecie meczu recznej na sport.tvp.pl w średniej jakości?
0
Munir w meczu z Sevilla przeszedl 'efekt Pazdana". Był zagadką, a nagle jest bohaterem...
0
Dziwna logika...
Tytul w La Liga trzeba wyszarpac przez 38 kolejek jak Atleti w 2014 a nie przyznawaac trofeów po 1 meczu...
Fakt zespol silny ale musi byc regularny przez caly sezon wtedy zasluzy na trofea
2
Brawo Munirze :) Czy nie chcialbys zostac naszym 4 napastnikiem?
0
Co sie Munir bawi... :O
0
Własnie po to jest szeroka lawka. Ale szkoda szczegolnie Iniesty, Denis choc jest swietny nie da tego co Don Andres