darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda... TVP traci wszystko Euro w Polsacie(pomijajac 11 meczow, ktore i tak byly na otwartym Polacie), Liga Mistrzow w nc+, CdR i SP Hiszpanii tak samo.
4
Mozna go lubić albo nie, ale nikt nie robi lepszych skrótów ;)
Najlepsze:
http://footroll.pl/strollowany-skrot-meczu-polska-11-szwajcaria/
http://footroll.pl/wracaja-skroty-zapraszam-final-ligi-mistrzow/
0
Fatalnie!
0
0
"But can they do it on a cold rainy night in Stoke"? ;)
3
Legia vs Trencin ;)
0
Nikt tak nie blokuje jak Polsat nawet Pazdan ale tu jest stream z YT ;)
0
W tamtym roku byl na Polsat Sport wiec w tym roku raczej tez
10
http://footroll.pl/piotr-zielinski-facebooku-czyli-jec-barce-inne/
HAHAHAHA xD, a propo Polakow w Barsie ;)
0
Sezonowcy za Trenczynem... Smieszni jestescie. Znaliscie taki klub zanim Legia ich wylosowała? Nie sądze.
1
Spotkał się z Piotrem Świerczewskim i razem uruchomili kontakty :)
0
To może jego trzeba bylo zamienic z tym koszykarzem ;)
0
38 lat. Gdyby byl 5 lat mlodszy... ;)
11
http://footroll.pl/polskie-media-placza-nad-losem-adriano-sie-osmieszaja/
Polskie media nie dość ze zatruwają (podobnnie jak zagraniczne) plotkami transferowymi z dupy, to jeszcze wymyslili barwna historie Adriano Leite Ribeiro. Kiedys gwiazda pilki, dzis niby "mieszkaniec faweli". Szkoda strzepic... ;)
4
Powodzenia dla Kuby w nowym klubie. 3-letni kontrakt z VFL Wolfsburg-oficjalne ;)
1
Albo "Poczekam na słabsza forme Rooney'a i numer 10 moj..."
0
Bayen vs Inter ;)
0
El Tridente XDDD
0
Zlatan zlatanuje :)
0
Skąd bierzecie linki do Sopcasta? Jest jakas sprawdzona strona? Z gory dzieki :)
0
Najlepiej byloby gdyby kamera byla w srodku gry. Najlepiej na glowie sedziego. To by bylo cos :)
1
1.MCity
2.Chelsea
3.MU
4.Arsenal ;D
5. Spurs
6. Lpool
0
Jest jeden problem... Nie wygrali z Juve. Bylo 3-3 w Turynie i 1-1 w Poznaniu :)
2
Nie byle jaki skoczek. Kiedys skoczyl 254 metry. Nie ustal ale zawsze to rekord... :)
0
Gdyby tym drugim Douglasem byl Douglas Costa to bym sie nie pogniewal :)
0
Dobry fragment Zagłebia
0
kur** byla okazja do wyrownania :C
0
Gutkovskis czyli "Biały Lukaku" ;)
0
Na jego miejsce lepszego nie kupimy. Niech gra tak jak teraz jak najdluzej. Przypomnijmy- 40 bramek w 1 sezonie LL
0
Dlaczego Tomasz Hajto jest nazywany "Gianni". Nie raz zwracali sie do niego tak np. Borek. Skąd sie to wzieło?